Globalna Katrina


W ostatnich latach coraz więcej mówi się o kalendarzu Majów i o roku 2012, kojarząc to najczęściej z jakimś katastroficznym wydarzeniem, które spotka Ziemię niszcząc albo przynajmniej cofając w rozwoju naszą ukochaną cywilizację. Tematyka ta, do tej pory była jednak specjalnością rożnej maści teoretyków konspiracji (takich jak np. ja) i jeśli już pojawiała się w mediach to najwyżej w formie egzotycznej ciekawostki nie mającej wiele wspólnego z rzeczywistością. Był to temat dobry żeby pogadać o czymś interesującym u cioci Zosi na imieninach. Naukowcy z pobłażaniem przymykali na wszystko oko dając do zrozumienia, że starożytne cywilizacje miały tak naprawdę niewielkie pojęcie o astronomi i że ich wiedza ograniczała się najwyżej do zabobonów astrologicznych i szantażowania zjawiskami astronomicznymi władców lub poddanych. Nieoczekiwanie jednak role zaczynają się odwracać i to naukowcy wieszczą plagi i nieszczęścia jakie mogą nawiedzić Ziemię. Największe i najgroźniejsze niebezpieczeństwo nazywane jest globalną Katriną – katastrofą która jest w stanie dotknąć całą kulę ziemską.

Tym zagrożeniem dla Ziemi ma być sztorm sloneczny który zniszczy ziemską infrastrukturę elektryczną i zostawi ludzi bez prądu przez wiele miesięcy. Naukowcy uważają że taki sztorm jest tylko kwestią czasu i jest nie do uniknięcia. Zniszczy on satelity krążące dookoła ziemi, samoloty, które będą miały pecha przebywać wtedy w powietrzu. Zniszczy także komputery i linie telefoniczne i przyniesie straty gospodarcze mierzone w trylionach dolarów. Astronomowie uważają, że ludzie w dzisiejszych czasach są bardziej narażeni na skutki burzy słonecznej niż kiedykolwiek w przeszłości i dlatego powinni przygotować się do globalnej katastrofy o skutkach równie niszczących jak huragan Katrina.

Takie czarnowidztwo jest wielkim zaskoczeniem zwłaszcza, że zdawano sobie sprawę z tego, że potężny sztorm słoneczny jest tylko kwestią czasu. Przez ostatnie 10 lat wydano miliardy dolarów po to by zabezpieczyć satelity na orbicie przed takim scenariuszem. Wszystko wskazuje jednak na to, że sztorm ktory nadciąga jest o wiele bardziej potężny niż przypuszczano i jego niszczycielskiej siły nie powstrzymają żadne zabezpieczenia. Ostatnia poważna burza słoneczna miała miejsce w 1859 r. i była tak intensywna, że np. poszukiwacze złota w Kolorado obudzeni jaskrawą zorzą zaczęli w środku nocy robić śniadanie sądząc, że rozpoczął się dzień. Linie telegraficzne zostały kompletnie zniszczone łącznie z tymi, które były odłączone od prądu. Izolacja na kablach stanęła w płomieniach. W tamtych jednak czasach ludzie nie byli uzależnieni od dostaw prądu elektrycznego. Jeśli podobna burza słoneczna miałaby miejsce teraz – katastrofa miałaby proporcje biblijne..

Teoretycznie nie ma powodu do niepokoju bo Słonce zbliża się do swojego maksimum i jego większa aktywność jest czymś naturalnym. Jednak przed ostatnim maksimum słonecznym, które miało miejsce w 2001 r nikt nie robił teg typu czarnych przewidywań. Można wiec przypuszczać, że astronomowie wiedzą coś wiecej na temat tego co dzieje się obecnie ze Słońcem. Wiadomo, że po przeciwnej do Ziemi stronie Słońca ma miejsce seria intensywnych koronalnych wyrzutów masy. Słonce powoli obraca się wokół własnej osi i za jakieś dwa tygodnie Ziemia będzie bezpośrednio narażona na burzę słoneczną.

http://nowaatlantyda.com/

Reklamy

Komentarzy 10 to “Globalna Katrina”

 1. Diego Says:

  Niestety zgodze sie z Ewa:(((,Majowie posiadali wiedze o ktorej nadal mozemy snic.
  Ja rowniez czuje ze nadchodzi to co ma sie stac,a jedyne co mi jest zal to moj 5 letni synek,chyba ze jak w „Zapowiedzi” z Nicolasem Cagem przyleca i go zabiora przed tym wszystkim.
  Szkoda ze to wszystko tak sie skonczy,ale…coz,takie jest zycie.
  Kochajmy sie i badzmy dla siebie ludzmi,bo jak sie zacznie to zadne pieniadze,wladza nie pomoga!!!

 2. Ewa Says:

  Zbliża się czas precesji. Zbliżamy się do równika ekliptyki. Wszystkie wyliczenia zrobił Patrick Geryl w swoich książkach kilka lat temu, żeby ostrzec ludzi. A teraz to już możemy tylko czekać i modlić się, bo na pewno nie uciekniemy przed tym co się ma wydarzyć. Chyba, że te trzy ogromne statki, które są już ok.Plutona lecą aby ewakuować wybranych… Czuję te wybuchy na Słońcu. Jestem urodzona w trygonie ognia i odczuwam sama zakłócenia w koncentracji. Rozkojarzenie jest w tej chwili jak nigdy przedtem. Cóż. Bądźmy dla siebie dobrzy, to wszystko, co możemy zrobić…

  • Jacolo Says:

   Tylko akurat jeżeli chodzi o Geryla to największy krętacz, w tej chwili robi dobra kasę na biletach do schronów które rzekomo buduje w Afryce, ale te schrony będą jemu na pewno potrzebne jak się okaże że nic się nie wydarzy z tej jego teorii katastroficznej. A jeżeli chodzi o te statki które lecą, to współczuje tym którzy na nie wsiądą, będą dalej pożywką energetyczną dla tych co nas od tysięcy lat wyzyskują. Ziemia przejdzie oczyszczenie, gady już tutaj nie maja czego szukać i będą się starać zabrać jak najwięcej energetycznych niewolników ze sobą. Przejście odbywa się tu na ziemi i przejdą tylko ci co zostaną, ja w każdym razie nie zamierzam wsiadać na żadne statki.

  • Michaela Says:

   Jacolo, nie sądzę,że (będziesz )będziemy mogli podejmować jakiekolwiek decyzje w sprawie wsiadania na te statki.Oni nas wyprzedzają w rozwoju tysiące lat! Techniki manipulacji człowiekiem opanowali do perfekcji.Czy porywani przez UFO mają coś do powiedzenia, do decydowania??? Jeżeli pojawią się widzialnie , to odegrają jakąś maskaradę.

  • Jacolo Says:

   Miedzy tym co ma nastąpić a miedzy porwanymi jest duża różnica, mianowicie porwani są przeważnie sparaliżowani strachem co automatycznie jest dla nich zgodą na interwencje w ciebie, to co ma nastąpić z tymi statkami które rzekomo zbliżają się będzie połączone z blue beam i ma być to zrobione poprzez zastraszenie ludzi że ziemia idzie ku zagładzie. Po drugie mimo że nas wyprzedzają o tysiące lat, ich ewolucja skończyła się na 4 gęstości, ponieważ nie posiadają ciała zdolnego przenosić dusze tak jak my. Dlatego ważne jest praca nad sobą, wyciszenie się i kontrolowanie myśli.

 3. Vampirekh Says:

  hmmm… trzeba sie uchyc polowac na dziki i inne zwierzaki..:|

 4. kirkudian Says:

  Jacolo, możesz bardziej rozbudować ten wątek Katriny…
  Po przeczytaniu artykułu, pojawiły się u mnie pewne obawy. Jakoś nie mogę się przekonać, że za 2 tygodnie może diametralnie zmienić się życie na Ziemi. Przecież taki kataklizm był wieszczony na przełomie 2012/2013 a tu temat już na marzec 20011? Jak niby ma się człowiek przygotować 🙂 mam nadzieję, że Ty masz odpowiedź i z Nami się podzielisz czymś jeszcze.

  • Jacolo Says:

   Tekst jest zaczerpnięty z innej strony, nie jest mój, proponuje większość tego typu „przepowiedni” przyjąć tylko jako informacje, nie analizować jej, z uzbieranych dużej ilości takich informacji wyłoni się całościowy obraz, od razu będzie można wywnioskować czy to prawdziwa informacja czy tylko jednorazowy nieistotny news.

 5. Irbis Says:

  „Ukochana cywilizacja? ??? Ona wcale nie jest dla mnie ukochana. CO ONA NAM DAJE ? Ileż zła i cieprień nam przyniosła … Ta cywilizaja jest coraz bardziej zdegenerowana i na etapie regresji … i jesli padnie … tob. dobrze. Moze cos lepszego wyrośnie na jej gruzach !

  • Ewa Says:

   Najważniejsze, co my możemy zrobić dla innych… Teraz jest już końcówka polaryzacji duchowej. Nadchodzi czas bibilijnego żniwa. Ta straszna mordercza materialna cywilizacja uświadamia nam jak bardzo odeszliśmy od świata duchowego, od siebie samych. Jak bardzo stanęliśmy w rozwoju, a mogliśmy być już tak daleko… Odsyłam do strony Tesli. Ten czas dopiero ma nadejść w Złotej Erze, najdłuższej. Czy my w niej będziemy mogli zaistnieć?


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: