Zlikwidować Fed


Osłabienie dolara skrywane działaniami Fedu. W mediach brak potępienia Fedu, pomimo katastrofalnych rezultatów jego działalności. Niekontrolowane oszustwa, kradzieże i przestępczość Wall Street. Wzrost cen żywności i paliwa uderzy we wszystkich.

Sądzimy, że główne media, zamiast dokładnie opisywać co robi Fed, zaprzestaną niedługo używać terminu quantitative easing [QE – luzowanie ilościowe, drukowanie pieniędzy – przyp. tłum.], zastępując go czymś w rodzaju „polityki akomodacji”. Z biegiem czasu coraz więcej profesjonalistów zaczyna zdawać sobie sprawę, że masowa kreacja długu i kredytu niszczy dolara i całą strukturę finansową. Inne kraje w różnym stopniu i w różny sposób naśladują działania Fedu, dlatego indeks USDX (relacja dolara do 6 głównych walut) nie zanurkował jeszcze tak nisko jak powinien. Jest nisko, ale nie odzwierciedla prawdziwego stanu rzeczy. Złoto przez ostatnie 2.5 roku rywalizowało z dolarem o supremację pozycji światowej waluty rezerwowej. Ostatecznie dolar przegrał wraz z przyspieszającą ucieczką inwestorów ku wartości złota i srebra. Przez ostatnich 10 lat utrata wartości dolara wynosiła średnio 15.25% rocznie, a względem srebra 20.3%. Jeśli rozszerzyć spektrum do 50 innych walut, utrata ich wartości jest jeszcze większa. Im dłużej Fed i pozostałe banki centralne kontynuują tę farsę, tym gorszy będzie jej ostateczny rezultat. Wszystkie kroki podjęte od 2000 roku, pogorszyły jedynie problem zamiast go naprawić, powodując, że ostateczna depresja deflacyjna będzie bardziej makabryczna.

Fed dokonuje fatalnych rzeczy, podobnie jak inne banki centralne, a społeczeństwo od kilku lat staje się świadome tego faktu. W Stanach Zjednoczonych badania pokazują, że 70% społeczeństwa chce zlikwidowania Fedu. To znaczące, ponieważ zrozumienie tego, co robi Fed nie jest dla większości ludzi łatwe. Od 50 lat staramy się demaskować piramidę finansową Fedu – z ograniczonym sukcesem. Ale około 15 lat temu, pojawił się Internet i talk radio, otwierając wentyl informacji i pozwalając przeciętnym osobom zrozumieć czym jest Fed. W trakcie tego procesu nauki, ludzi wstrząsnęło i oburzyło to, co Fed robi od tylu lat.

Właściciele Fedu zawsze są w posiadaniu poufnych informacji, ponieważ są ich źródłem. Dlatego nigdy nie ponoszą strat. Jako traderzy z 25-letnim doświadczeniem, wiemy, że nie można całymi miesiącami nie mieć ani jednego dnia straty osiągając niewiarygodne zyski, bez dostępu do tego rodzaju informacji. Banki i firmy brokerskie zwyczajnie nigdy nie przegrywają, a rachunek płacisz ty, w ten czy inny sposób. Ludzie zaczynają to rozumieć i jest to jeden z głównych powodów dla którego Ron Paul zdobył 30% głosów poparcia w sondażu kandydatów na prezydenta. Romney, na drugim miejscu, zdobył 24%. Jednym z głównych postulatów Rona Paula jest likwidacja Fedu i jest to silny element jego zwycięstwa. Oligarchowie posiadają na własność zarówno Fed jak i media, dlatego Fed nie ma żadnej złej prasy. Oligarchowie posiadają także na własność 95% członków Kongresu oraz systemu sądowniczego. Obalenie Fedu zlikwidowałoby ich władzę i kontrolę nad Stanami Zjednoczonymi oraz zakończyło działania zmierzające do stworzenia faszystowskiego rządu korporacji. Fed jest na wylocie. Pytanie tylko – kiedy. Oligarchowie planują zmiany, ale im się to nie uda. Fed, bankierzy i Wall Street są pod obstrzałem i zmiana nazwy gry nikogo nie oszuka.

Od czerwca 2003 roku paleta możliwości Fedu jest ograniczona. Teraz nie ma już odwrotu. Kości zostały rzucone w ostatecznej rozgrywce ustanowienia rządu światowego. Fed i inni wiedzą, że stąd nie mają już odwrotu. Będzie albo zwycięstwo, albo katastrofalna przegrana i zdemaskowanie, na którą ta kabała nie może sobie pozwolić. Nie ma absolutnie żadnej drogi ucieczki z pułapki w której się znajdują. Kupili trochę czasu przez zwiększenie emisji długu i kredytu. Najpierw tymczasowo ratując Wall Street [bailout największych banków – przyp. tłum.], a teraz robiąc to samo w przypadku rządu amerykańskiego [QE – skup obligacji skarbowych – przyp.tłum.]. Działania te skalkowały rządy Wielkiej Brytanii, Europy, Chin i wielu innych krajów świata – wszystkie one są jednak skazane są na ten sam ponury koniec.

W istocie Fed utracił kontrolę nad sytuacją, ponieważ jedyną opcją jaką ma jest kreacja długu i kredytu, które ostatecznie prowadzą do jego samodestrukcji. To nie jest rok 1348 i upadek Systemu Lombardowego czy Ligi Hanzeatyckiej w latach 1600-nych. Obecnie istnieje Internet i talk radio, które ujawniają prawdę całemu światu. Jak myślisz, dlaczego wszędzie mają miejsce demonstracje, które jak sądzimy przeniosą się także do USA, Wielkiej Brytanii, Europy i Chin oraz wielu innych krajów. Czas wielkich zmian dopiero się zaczął.

Powoli rośnie realne oprocentowanie na rynkach światowych. W Stanach Zjednoczonych, pomimo wysiłków zahamowania realnych stóp procentowych, Fed powoli traci nad nimi kontrolę. Po krótkiej stronie rynku oprocentowanie wzrosło dwukrotnie, a dla 10-letnich obligacji amerykańskich podskoczyło w ciągu 5 miesięcy z 2.20% do 3.75%. To w żaden sposób nie świadczy o kontroli i pokazuje, że wraz z upływem czasu oprocentowanie będzie dalej rosło. Oznacza to jednocześnie, że problem na rynku nieruchomości może się jedynie pogorszyć z nieustająco spadającymi cenami i sprzedażą. Co gorsza, udział domów przejmowanych przez banki będzie rósł, aż do ich bankructwa, co skończy się nacjonalizacją. W tym samym czasie inflacja cen – rezultat QE1 – obejmuje cały świat. Zaczekaj, aż w ciągu najbliższego roku w świat uderzą efekty QE2. Stawiamy jedynie pytanie – kiedy zacznie się QE3? Przewidujemy, że na początku przyszłego roku.

Zmierzamy ku 14-procentowej inflacji w tym roku, obecnie wynoszącej około 7%. Oznacza to, że rok 2012 może wpędzić gospodarkę w hiperinflację. Jak piszemy od dawna, Fed skończy skupując wszystkie obligacje rządu amerykańskiego, co doprowadzi do ponad 1 biliona dolarów strat wraz ze wzrostem odsetek. Monetyzacja długu idzie pełną parą. System bankowy zmierza ku bankructwu, łącznie z Fedem. Efekty QE będą się manifestować. Wall Street i Waszyngton będą dalej kłamać na ten temat, ale Internet i talk radio odsłaniają społeczeństwu prawdę. Jedyną ochroną dla ciebie przed tymi wydarzeniami jest posiadanie złota, srebra i aktywów powiązanych, takich jak udziały i monety. Żadne cwane sztuczki bankierów nie zadziałają. Gospodarki Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Europy i innych krajów rozlecą się w szwach.

Ekonomiści za kulisami i frontman Bernanke nie są głupcami. Dokładnie wiedzą, co robią. Ich taktyka polega na przedłużaniu agonii systemu i powstrzymywaniu go od całkowitego kolapsu. Z jednej strony widzimy administrację chcącą wyższych podatków dla klasy średniej i wyższej, a z drugiej widzimy niekończące się przedłużanie zasiłków dla bezrobotnych i bonów żywieniowych. Ci „eksperci” wpędzili Amerykę w spiralę śmierci, z której nie ma ucieczki i z czego doskonale zdają sobie sprawę. Jedynym pytaniem jest – kiedy pociągną za ostatni sznurek i jaki będzie tego ostateczny rezultat.

Temu demoralizującemu obrazowi gospodarczo-finansowemu towarzyszą niekontrolowane oszustwa, kradzież i przestępstwa Wall Street. Stosowanie masowej krótkiej sprzedaży, której ścigania SEC kategorycznie odmawia. Śledztwo prokuratorskie dotyczące wykorzystywania w handlu poufnych informacji – nie dotyka wewnętrznego kręgu oligarchów. CFTC odmawia poskromienia wielkich korporacji bankowych, takich jak JPMorgan Chase, HSBC, Goldman Sachs i Citigroup za monopolizowanie rynku srebra i złota. Flash trading, znane lepiej jako front-running trwa w najlepsze bez jakiegokolwiek zakłócenia ze strony SEC. Mamy rząd, który zgładził wolny rynek Rozkazem Wykonawczym powołującym „Prezydencką Grupę Roboczą ds. Rynków Finansowych”. Dalej mamy black-box trading [trading wysokiej częstotliwości – przyp. tłum.] wykorzystywany do manipulacji rynkiem wedle kaprysu Wall Street.

To co się dzieje to nie jakaś szczęśliwa historia, ale rzeczywistość współczesnego świata. Spowoduje ona ostateczny upadek obecnego systemu finansowego. Kiedy jego koniec nadejdzie, będzie bardzo destrukcyjny i pełen przemocy. Twoim jedynym azylem jest złoto i srebro – coś, czego lekcję Amerykanie dopiero odrobią.

http://theinternationalforecaster.com/I … _Good_Idea

http://zezorro.blogspot.com/

Komentarzy 9 to “Zlikwidować Fed”

 1. waltan Says:

  Acha jeszcze jedno .Przyczyna zla jakie jest w polsce .To
  lenistwo ktore mamy w genach anarchisci jestesmy i aspoleczni.Nie interesuje nas panstwo (wladza administracja itd)Nie potrafimy sie zorganizowac lubimy dyskutowac i polemizowac.Ale zeby to w prowadzic w czyn tak sie jakos ociagamy no dlaczego bo genach mamy anarchie..Kazdy swego szuka,sami sie oszukujemy.Popatrz pan na niemcy.
  Oni szybko organizuja sie i dzialaja.Moglbym tu pisac w nieskanczonosc ale po co..W polsce tylko elity zawodzily i zawodza .Maria konopnicka kiedys napisala polsko ciebie
  czysci tylko zbawia..Ludzie prosci ale madrzy naprawde madrzy..Popatrz pan na stan naszego kraju..OBUDZMY SIE W KONCU ….POWINNISMY WYCIAGNAC WNIOSKI Z HISTORI.

 2. waltan Says:

  A na dzis jeszcze raz musze to powiedziec.Nasza wladza jest
  skazana na smierc tak jak my spoleczenstwo.SMIERC WLADZY
  SMIERC NWO.I to czy to sie komus podoba czy nie…DLAMNIE
  JUZ MAMY WOJNE W EUROPIE ..MOJE MARZENIE TYLKO W EUROPIE W NIEMCZECH SZCZEGULNIE W ANGLI I FRANCJI.
  te panstwa musza zniknac z mapy swiata .. TAM JEST NAJWIECEJ SYJONISTOW MASONOW I OKULTYSTOW..SMIERC MASONOM

  • Jacolo Says:

   Kiedy byleś ostatnio na badaniach?? Większość ludzi tutaj znają przyczynę ucisku, wiec się nie wysilaj z tym uświadamianiem, zacznij pisać na mainstream mediach, wtedy jest szansa że obudzisz więcej ludzi.

  • waltan Says:

   Nie potrzebuje badan a raczej polskie spoleczenstwo
   One dlamnie jest martwe duchowo i to wszystko..
   Jestem calkiem normalny… bez obawy normalny

 3. Artur Says:

  THE ZIONIST BILLIONAIRES WHO CONTROL POLITICS
  http://www.henrymakow.com
  ZIONIST RUNNING DOG OBAMA AND THE UN VETO http://www.youtube.com

 4. waltan Says:

  My polacy jestesmy bierni od wyzwolenia. Sama biernoscia nic
  nie wskuramy.Nieznaczy to ze mam wyjsc palic i strzelac.To bylo by wielkie nieporozumienie..Ale to bedzie i to bedzie robic
  wladza w majestacie prawa.Nieda sie pan zachipowac.Tacy beda wylaczeni ze spoleczenstwa a poziniej jak sie dadza
  zlapac zostana zabici w majestacie prawa..A jak sie ktos da zachipowac jest stracony na wieki.Wypracowane lata pracy,wylacza ci veri-michro chip i potakim delikwencie.Tak sie bedzie likwidowac obywateli nowego swiata (BARANNY)

 5. waltan Says:

  Samym biernoscia nic tu nie wskuramy..To co oni robia to
  jest przygotowaniem do totalnej rewolucji.Oni zawsze
  znajda sposob na jej w prowadzenie.Kto mysli ze tylko
  w ten sposob mozna cos zrobic jest w bledzie..Ja osobiscie
  nie jestem az takim radykalnym czlowiekiem.Ale pewne sprawy
  trzeba wyjasnic w inny sposob tym panom.Oni sa juz tak mocni ze i tak sobie z nami poradza czy perswazja czy sila.
  Ja nie naleze do baranow ktorzy ida jak cielatka na totalna
  destrukcje..Oni i tak beda nas chipowac .Lepiej sie zaczac bronic anie polemizowac i dyskutowac o cialach astralnych

 6. waltan Says:

  A ja jestem za zlikwidowaniem wszystkich politykow.I wprowadzenie stanu wojennego na calym teretorium
  polski..Kto mysli inaczej jest zdrajca .WOJNA Z GLOBALISTAMI
  I Z MASONSKA MAFIA ZLODZIEJSKA W NASZYM KRAJU.

  • Jacolo Says:

   Kto myśli w taki sposób jak ty nie ma pojęcia w co się pakuje, przez zbrojną demonstrację zrobią z ciebie zaczipowanego barana, który już sobie tak nie pobeczy w internecie. Elitą właśnie chodzi o to by ludzie wychodzili na ulice, wtedy będą mieli powód do wprowadzenia stanu wojennego i zlikwidowania najbardziej niewygodnych dla systemu. Jednym najbardziej rozsądnym rozwiązaniem jest całkowity bojkot, olanie tego systemu, banków, zus itp. zadaj sobie pytanie co nam zrobią jeżeli tylko 50% społeczeństwa ich oleje?, pozamykają wszystkich?


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: