Polski rząd i media, kłamią nie tylko w Polsce


W Polsce nie ma pieniędzy na podstawowe, szpitale, drogi, powodzian, ale za to mamy swoje media na Białorusi opłacane przez MSZ czyli z naszych pieniędzy.

Pierwszą Polską dużą TV na Białorusi jest Biełsat TV (Белсат), stacja została uruchomiona 10 grudnia 2007 i jest to kanał telewizji satelitarnej w języku białoruskim finansowany i prawnie wchodzący w skład Telewizji Polskiej. Hasłem i głównym mottem stacji jest „Biełsat – Twoje prawo wyboru”.

Pomysł stworzenia kanału telewizji satelitarnej adresowanego do widzów na Białorusi pojawiła się w Telewizji Polskiej.

Pomysł został poparty przez Polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych, rząd Polski i szerokie spektrum sił politycznych w polskim parlamencie. W rezultacie projekt stał się jednym z priorytetów polityki Polski w dziedzinie współpracy międzynarodowej na rzecz demokracji i rozwoju społeczeństwa obywatelskiego. Inicjatywa zdobyła poparcie władz USA, a w tworzeniu kanału Biełsat bierze udział rząd Litwy. Chęć współpracy wykazały także Czechy i Irlandia.

Drugim jest Białoruskie Radio Racja – niepubliczna stacja z Białegostoku, nadająca programy w języku białoruskim.

Plany stworzenia białoruskiej stacji w Polsce powstały w połowie lat 90. Ostatecznie udało się to w 1999 roku. Jest finansowane ze środków polskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Premier Tusk ogłosił zdwojenie wydatków na programy związane ze współpracą z Białoruskim społeczeństwem.

Innymi słowy dzięki naszym skorumpowanym politykom UE będzie chciało wprowadzić „demokrację” na Białorusi i siać propagandę tak jak to się dzieje w naszych niepolskich mediach TVN i Polsat.

Poniżej zamieszczam program związany z ostatnimi wydarzeniami na Białorusi 19 stycznia a gośćmi byli ambasador Białorusi w Polsce Wiktar Gajsionak oraz Wiceminister spraw zagranicznych Henryk Litwin.

Komentarzy 6 to “Polski rząd i media, kłamią nie tylko w Polsce”

 1. Slawomir Says:

  Wiadomo, że media kłamią. My wiemy, że kłamią w sprawie Smoleńska. Nie wynika to z chęci wspierania rządu, dostały takie dyspozycje od swoich właścicieli. Jednak od pewnego czasu widać zmianę, coraz wyraźniej mówi się o możliwości zamachu, argumenty są coraz odważniejsze. Tusk, Komorowski i reszta zdrajców będzie wystawiona na odstrzał, zrobili swoje i zostaną poświęceni. Polską gra się jak pionkiem na szachownicy – pisałem o tym w komentarzach na tych stronach już wcześniej. Zamach w Smoleńsku był tylko początkiem gry, przechodzimy do drugiej fazy, gdzie wielki gracz, prawdopodobnie w celu osłabienia Rosji, wyciągnie prawdę o zamachu na powierzchnię. Zrobią to przy pomocy tych samych mediów, które wcześniej skutecznie tą prawdę zakłamywały. Mimo, że zdrajcy zostaną zdekonspirowani, powodów do stysfakcji mieć nie będziemy, Polska stanie na krawędzi wojny. Jej wybuch będzie o tyle możliwy, że zbiegnie się w czasie z prawdopodobnym zaognieniem sytuacji w innych rejonach świata. Choć starają się nami grać, nie dajmy się w to wciągnąć. Wszystkich, którzy zamierzają wyśmiać tą wypowiedź, zapraszam do jej ponownej weryfikacj już w lecie lub na jesieni 2011.

  • w.red Says:

   Niewątpliwie masz rację. W skrócie te działania można skwitować : „albo nasze, albo niczyje”. I cena nie jest jest tu istotna. Nawet destabilizacja naszego regionu i potencjalne jej ofiary wydają się być wkalkulowane „w koszty”.
   Najważniejsze jednak by nie pozwolić na manipulowanie sobą za pomocą „przekaziorów” będących w łapskach sterujących nimi współczesnych „ubermenschów”. Otuchy dodaje fakt, że coraz więcej pojawia się ludzi którzy dostrzegają to co się w istocie dzieje. I są gotowi temu przeciwdziałać.

  • Slawomir Says:

   Bo to są wszystko k….wy proszę księdza.

  • w.red Says:

   Sławomirze
   Niestety z sutanną nie mam nic wspólnego, ale myśl trafna 😉

 2. Irbis Says:

  Dlaczego nikt w Polsce nie zaoponuje przeciwko takiej polityce włądz podobno polskich, ktore tak naprawde są jakąs agenturlaną kliką pracujących na zelecnie dla swoich mocodawcow w USA i izraelu ale takze i w innych krajach jak Rosji i Niemiec. Dlaczego – skoro o tym wiemy – nie zaczniemy cos robic zanim nie doprowadza tego kraju do całkowitej ruiny by potem z niegomolgi uciec na zachod z kontami wypchanymi pieniedzmi (naszymi !! ) ?

  • zalb Says:

   Jak to nikt? Opozycja (jedyna nie związana z układem, a więc PiS), niektórzy intelektualiści, wielu obywateli, Kościół Katolicki. Czy to nikt? Dlatego PiS jest tak ostro szkalowany. intelektualiści (ci, którzy nie są POlitycznie POprawni) są dyskredytowani i nazywani idiotami, obywatele nazywani moherami, pisuarami, pisdami i spotykają się z agresją ze strony PeOwiec i POkemonów wszelakiej maści, Kościół jest również ostro atakowany i niszczy się jego autorytet i wizerunek.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: