Miasta znalezione na Księżycu


Wciąż napotykamy publikacje próbujące znaleźć odpowiedź na następujące pytanie: Czy jesteśmy sami we wszechświecie? W tym samym czasie obecność rozumnych istot została wykryta blisko naszego domu, na Księżycu.

Jednakże to odkrycie zostało natychmiast zaklasyfikowane jako tajne, jako że jest tak niewiarygodne, że mogło by wstrząsnąć istniejącymi obecnie regułami społecznymi, podaje rosyjska gazeta Vecherny Volgograd.

Oto fragment oficjalnego sprawozdania prasowego: „Naukowcy i inżynierowie z NASA biorący udział w eksploracji Marsa i Księżyca przedstawili rezultaty swych odkryć na konferencji w Waszyngtońskim Narodowym Klubie Prasowym 21 marca 1996 r. Zostało po raz pierwszy ogłoszone, że struktury i obiekty stworzone przez człowieka zostały odkryte na Księżycu”. Naukowcy mówili raczej ostrożnie i wymijająco o

tych obiektach, poza wyjątkiem UFO. Zawsze mówili, że obiekty stworzone przez człowieka są możliwe i stwierdzili, że informacja ta jest wciąż badana, a oficjalne rezultaty zostaną opublikowane później.

Na konferencji wspomniano również, że Związek Radziecki posiadał jakieś materiały fotograficzne dowodzące obecności takiej aktywności na Księżycu. Mimo, że nie zdefiniowano o jaki rodzaj aktywności chodzi, tysiące zdjęć i materiałów video ze statków Apollo i stacji kosmicznej Clementine ukazało wiele fragmentów powierzchni księżyca, na których ta aktywność i jej ślady były doskonale widoczne. Na konferencjizostały pokazane filmy video i zdjęcia wykonane przez astronautów amerykańskich podczas programu Apollo. Ludzie byli bardzo zdziwieni dlaczego materiały te nie zostały pokazane opinii publicznej wcześniej. Specjaliści NASA odpowiedzieli: „Trudno było przewidzieć reakcję ludzi na informację, że jakieś stworzenia były lub wciąż są na Księżycu. Dodatkowo, było kilka innych powodów tego, które były poza kontrolą NASA”.

Specjalista nauk o Księżycu Richard Hoagland mówi, że NASA wciąż próbuje zmieniać materiały fotograficzne nim zostają one opublikowane w publicznych katalogach i aktach. Nieco je retuszują i zmieniają ich ostrość podczas kopiowania. Niektórzy badacze, Hoagland pomiędzy nimi, przypuszczają że pozaziemska rasa używała Księżyca jako terminalu podczas swej aktywności na Ziemi. Sugestie te potwierdzają legendy i mity różnych narodów naszej planety.

Ruiny księżycowych miast rozciągają się na wiele kilometrów. Ogromne kopuły na masywnych fundamentach, liczne tunele i inne konstrukcje spowodowały, że naukowcy rozważyli ponownie swoje opinie dotyczące Księżyca. To jak Księżyc się pojawił i zasady jego obrotu dookoła Ziemi, wciąż stanowi wielki problem dla naukowców.

Niektórych częściowo zniszczonych obiektów na powierzchni księżyca nie można umieścić pomiędzy naturalnymi formacjami geologicznymi, jako że mają złożoną organizację i geometryczną strukturę. W górnej części bruzdy Rima Hadley, niedaleko miejsca lądowania Apollo-15, została odkryta konstrukcja otoczona przez wysoką ścianę w kształcie litery D. Na dziś, różne artefakty zostały odkryte w 44 regionach. Centrum Lotów Kosmicznych NASA Goddarda i Instytut Planetarny Houston badają te regiony.Tajemnicze tarasowo ukształtowane wykopy skalne zostały odkryte obok krateru Tiho. Koncentryczne sześcioboczne wykopy ziemne i wejście poprzez tunel na miejsce gdzie znajdują się tarasy, nie może być rezultatem naturalnych geologicznych procesów; wyglądają natomiast bardzo podobnie do kopalni odkrywkowych. Przezroczysta kopuła wzniesiona ponad brzegiem krateru została odkryta niedaleko krateru Kopernika. Kopuła jest niezwykła, gdyż emanuje białą i niebieską poświatą od wewnątrz. Raczej niezwykły obiekt, niezwykły nawet jak na Księżyc, został odkryty w obszarze „Fabryki”. Dysk o średnicy około 50 m, stojący na kwadratowej podstawie otoczony ścianami. Na zdjęciu, nieopodal rombu można zobaczyć też ciemny okrągły otwór w ziemi przypominający wejście do podziemnej kaponiery. Pomiędzy „Fabryką” i kraterem Kopernika znajduje się prostokątny obszar o szerokości 300 m i 400 m długości. Astronauci Apollo-10 zrobili zdjęcie (AS10-32-4822) długiego na milę obiektu zwanego „Zamkiem”, który ma wysokość 14 km i rzuca wyraźny cień na powierzchnię Księżyca. Ten obiekt wydaje się składać z kilku cylindrycznych jednostek i wielkiej jednostki łączącej. Wewnętrzna porowata struktura „Zamku” jest wyraźnie widoczna na jednym ze zdjęć, co daje wrażenie, że niektóre części obiektu są transparentne.

Jak się okazało na konferencji, na której obecnych było wielu naukowców NASA, gdy Richard Hoagland zażądał oryginałów zdjęć „Zamku” po raz drugi, nie znaleziono żadnych zdjęć. Zniknęły nawet z listy zdjęć zrobionych przez załogę Apollo-10. Znaleziono w archiwach tylko pośrednie zdjęcia obiektu, które niestety nie przedstawiają jego wewnętrznej struktury. Kiedy załoga Apollo-12 wylądowała na powierzchni księżyca, widzieli że lądowanie było obserwowane przez na półprzezroczysty obiekt o kształcie piramidy. Unosił się kilka metrów nad powierzchnią Księżyca i mienił się wszystkimi kolorami tęczy na tle czarnego nieba. W 1969, kiedy został pokazany film o astronautach podróżujących do Morza Sztormów (astronauci widzieli dziwny obiekt ponownie, nazwali go później „prążkowanymi okularami”), NASA ostatecznie zrozumiała jakie konsekwencje taki rodzaj kontroli może przynieść. Astronauta Mitchell odpowiedział na pytanie o swoje uczucia po swym udanym powrocie: „Moja szyja wciąż mnie boli, gdyż musiałem nieustannie obracać głowę, gdyż czuliśmy, że nie byliśmy tam sami. Nie mieliśmy wyboru jak tylko się modlić”. Johnston, który pracował w Centrum Kosmicznym Houston i przestudiował zdjęcia i materiały wideo zrobione podczas programu Apollo, przedyskutował te artefakty z Richardem Hoaglandem i powiedział, że kierownik NASA był strasznie poirytowany wielką ilością anomalnych, delikatnie mówiąc, obiektów na Księżycu. Mówiono nawet, że pilotowane loty na Księżyc mogą zostać zakazane. Badacze są szczególnie zainteresowani starożytnymi strukturami przypominającymi częściowo zniszczone miasta.

Zdjęcia ujawniają zdumiewająco regularną geometrię kwadratowych i prostokątnych konstrukcji. Przypominają nasze miasta widziane z wysokości 5-8 km. Specjalista kontrolujący misję skomentował te zdjęcia: „Nasi chłopcy obserwowali ruiny księżycowych miast, przeźroczyste piramidy, kopuły i Bóg wie co jeszcze, które są obecnie głęboko ukryte w sejfach NASA i czuli się jak Robinson Crusoe kiedy nagle natknął się na odciski bosych stóp na piaskach bezludnej wyspy”. Co mówią geologowie i naukowcy po przestudiowaniu obrazów księżycowych miast i innych anomalnych obiektów? Mówią, że obiekty takie nie mogą być naturalnymi formacjami. „Powinniśmy przyznać, że są sztuczne, szczególnie kopuły i piramidy”. Znacząca aktywność obcej cywilizacji ukazała się niespodziewanie blisko nas. Nie byliśmy przygotowani na to psychologicznie, a niektórzy ludzie z trudem mogą w to uwierzyć nawet dziś.

http://www.sekretyameryki.com/

Reklamy

Komentarzy 17 to “Miasta znalezione na Księżycu”

 1. ja Says:

  tak czy siak , prawda będzie musiała ujrzeć swiatło dzienne , i ludzie będą musiali sobie z tym poradzić , inaczej zostaniem upodleni i ograniczeni jak zwierzęta w klatkach , przecież obecnie zmierzamy do nikąt , swiat upada, ludzie nie wiedzą po co żyją , żyją z myślą że śmierć to koniec , a przecież to początek .

 2. qadro Says:

  Edward ma rację, Irbis także.. co że nam media kłamią każdy rozsądny obywatel świata wie, każdy logicznie myślący także wie..że nie jesteśmy sami w kosmosie…. taki cytat z filmu chyba „Kontakt” ” Gdybyśmy byli sami w kosmosie to by było straszne marnotrawienie przestrzeni..” ja się pod tym podpisuje 2woma rękami i nawet nogą 🙂 choć nie natknąłem się na 100% przekonujące dowody na istnienie obcych to uważam że kosmos jest pełen rożnie rozwiniętych cywilizacji a my jesteśmy jedną z nich… kiedyś na siebie się natkniemy i albo będzie wojna ras albo stworzymy cywilizacje międzyplanetarną.. tak czy tak nie mamy na to wpływu….

 3. Szpila Says:

  Skoro tak się boją, to po co wysyłali sondę Wiking i inne z danymi o Ziemi i o Nas. Sprzedali ludzi istotom z kosmosu. Piorun wie co to za istoty i skąd pochodzą. Barany z NASA wydali nas obcym. Tak barany, bo jak nazwać kogoś, kto zdradza swoją rasę obcym. Nie wiedząc, czy to są owady, czy pluskwiaki, czy inny czort. Mogli jeszcze wysłać w sondach WAZELINKĘ. Przekazali wszystkie dane o ludziach, a teraz ukrywają porwania ludzi, loty UFO, itd. Najgorzej jak głupi ma kasę i myśli, że to inteligencja.

 4. deBunk Says:

  Skądś wydawały mi się znajome te widoki !
  I faktycznie – pamiętam z końcówki lat siedemdziesiątych mój ulubiony serial ‚Space 1999’ emitowany w soboty w Studio 2. Filmowa księżycowa stacja Alpha w całej okazałości.

  • Jacolo Says:

   Zdjęcie jest tylko poglądowe, ale większość się przyczepiła jak by to był dowód rzeczowy.

  • Darek Ignaczak Says:

   Zgadzam się z deBunk że jest to filmowa baza Alpha z filmu Space 1999.

 5. yam Says:

  Dla tych myślących.. Gdyby faktycznie tak dużych rozmiarow blizej nie zidentyfikowane budowle rzeczywiscie istnialy to ludzie z kręgu astronomii już dawnoo temu by o tym pisali i publikowali fotografie..przeciez nasz ksieżyc jak bardzo blisko ziemi i widac go jak na dłoni.Jest bardzo wielu astronomów amatorów z teleskopami z zamiłowania patrzącymi w niebo..a dzisiejsze teleskopy dla „cywili” sa naprawdę na tyle dobre aby takie obiekty były bez problemu widziane..Sam miałem okazję patrzeć przez taki na księżyc .. i szczeze jak czytam takie informacje to są one wyssane z palca a zdjecia photoshop ładnie nam zrobi tak jak chcemy.. Ludzie ogarnijcie się czasem z tym co tutaj publikujecie .. tyle ludzi na świecie nie widziało by takich obiektów ? Śmiechu warte .. napiszczcie jeszcze ze te fotografie są super tajne z ukrtych podziemnych baz NASA pod biegunem a wykradli to Chinscy hakerzy.. pozdrawiam

  • Jacolo Says:

   A pomyślałeś że to może być po drugiej stronie księżyca?

  • yam Says:

   Brałem to pod uwagę..ale jeśli mamy sugerowac sie zdjeciami jakie zostaly opublikowane to ewidentnie widac ze ta strona ksiezyca jest wyraźnie oswietlona od strony wschodniej..pisac na ten temat mozna wiele ..publikowac zdjecia rowniez.. moze troche prawdy w tym jest ..a juz napewno mozna rozwazac powstanie czegos podobnego.. ale uwazam iz zdjecia te sa mocno przesadzone.

 6. zalb Says:

  Skoro to takie duże i jak na załączonych fotografiach widać nawet na oświetlonej stronie Księżyca postawione, to dlaczego przez teleskop tego nie widać???

  • garbcio Says:

   powyzsze fotografie nie maja nic wspolnego z powyzszym artykulem. Mowi on raczej o formacjach geologicznych na ciemnej stronie ksiezyca ktore zdaniem niektorych sa pozostaloscia po cywilizacji z uwagi na ich ksztalt i wielkosc…

  • Jacolo Says:

   Garbcio to bardzo ładnie wytłumaczył 🙂

  • zalb Says:

   No tak. Nie przewidziałem, że wzorem wp.pl i tym podobnych zamieszczają zdjęcie co by mocniej na wyobraźnie działać, a nie rzetelnie zilustrować tekst. Mogli chociaż podpisać, że to zdjęcie makiety z filmu SF albo coś.

 7. Ewa Says:

  „…To jest opis powrotu Anu na Nibiru(…) Polecił im wszystkim omówić stojące przed nimi zadania. Przedstawił zgromadzeniu przedsięwzięcie na szeroką skalę; Założyć stacje przesiadkowe na drodze z Nibiru na Ziemię, całą rodzinę Słońca w jednym królestwie ogarnąć!
  Pierwszą stację utworzyć na Lehmu, uwzględniając w tych zamysłach także Księżyc;
  Założyć stacje na innych planetach lub ich krążących zastępach. Stałą karawaną rydwanów je połączyć dla zaopatrzenia i ochrony. Złoto z Ziemi bez ustanku przewozić na Nibiru.(…)
  Zecharia Sitchin „Zaginiona Księga ENKI” /str.86/

  • zenobiusz Says:

   Niniejszy dokument,w tłumaczeniu Googla,został opracowany przeniezależnych naukowców świadomych, zachodzących błyskawicznych zmian na Ziemi.Nie mówi się w nim o przyczynie ich występowania,wspominając jedynie, o ich powtarzalności w historii Ziemi,nie mówi się o planecie Nibiru.Wstrząsająca, jest konstatacja 500% przyspieszenia prognozowanych wcześniej procesów,oraz stwierdzenie o wydobywaniu się gazów cieplarnianych, z coraz bardziej niespokojnej litosfery naszej planety.Apeluje do wszystkich czytelników, o podpisywanie,tego być może najważniejszego w naszym życiu apelu.(zenobiusz)
   http://zenobiusz.wordpress.com/2010/12/26/komunikat-geochange-w-kwestiach-globalnych-zmian-srodowiska-w-celu-przedstawienia-onz-unii-europejskiej-organizacje-miedzynarodowe-i-rzady-panstw/

 8. Irbis Says:

  Za bardzo prejmujemy sie tym co by powiedzieli, co by zroboli albo nie zrobili ludzie. Ja juz o tych miastach wiem od dawna a ksaizka Ingo Swanna „Penetracja” jet tego dowodem. Oczywiscie oficjalne mas media zarzadzane kontrolerwami na uslugach iluminatow i innego rodzaju masonow – nigdy tego nie ujawnią bo sie boją paniki i zawirowan w swiecie – bo wiedzą ze obecna cywilizacja musialaby zniknąć i ludzie zaczeliby sie domagac gwaltowanie prady o nich samych i ich planecie … To z kolei byłoby nie w smak tymi ktorzy kupili sobie te planetę a my jestesmy jej zywym inwentarzem … I tak sie koło toczy – a my twkimy w tym samym meijscu bo ciagle dajemy sie omamiać klamliwym i iluzrycznym mas meidom ktore wciakają nam kit … od zawsze ! Niestety – dlużej tego juz robic nie bedą bo zbliza sie wielkimi krokami moment gdy bedą musieli ustaic i przyznac sie do prawdy ktora przed nami ukrywali … Wielu ludzi tę prawde zna … ale wiekszosc NIE .. wiec to dla nich bedzie szokiem i byc moze wpadną w panikę … Beda musieli sobie z tym poradzic ew. suzkac pomocy u tych ktorzy dawno juz o tym wiedzieli i beda mogli im jakos pomoc.

  • Edward Says:

   Irbis – zwolnij tempo ! Oskarżą Cię o wprowadzanie myślowego chaosu. Kościół Ci tego nie daruje i naśle dominikanów. Nie opędzisz się od tych cwanych grup pilnujących wiary. Sam sobie nie poradzisz . Kto Ci przyjdzie na wsparcie ? Wszyscy się boją kary boskiej i boskich pośredników.Te wszystkie „machlojki” rządzących i tak
   zostaną ujawnione przez nich samych. Większość ludzi tego nie wytrzyma psychicznie. Winę i skutki odbiorą „twórcy” bogów czy dogmatów. Nikt przed skutkami skryć się nie może. Śmierć ciała nie zwalnia od skutków.
   Pozdrawiam


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: