Przekręty i wałki rządu PO o których milczą media


Media w kraju wybitnie maskują przekręty obecnego rządu nagłaśniając same sukcesy, a urzędasy robią wałki i nikt im nic za to nie zrobi? Wolność i demokracja rządzi. Tym czasem wszystko po cichu drożeje, czynsze, energia, paliwo, potężnie wzrasta zadłużenie kraju i rośnie wskaźnik bezrobocia? to początek problemów w kraju, jeszcze lepsze czasy dopiero nadejdą po 2011 r, ceny pofruną do góry i przyjdzie za wszytko słono płacić . Wiele osób które podczas kampanii wyborczej dało się nabrać na popularne chwyty dobrobytu ( druga Irlandia, aby żyło się lepiej, niższe podatki?) – niebawem przekona się na kogo oddali swój głos.

O tym że jest dobrze czy nawet bardzo dobrze, możemy dowiedzieć się jedynie z telewizji tej niezależnej i zależnej. O gigantycznych wałkach i przekrętach rządowych popleczników cisza jak makiem zasiał ,wolą serwować głodne kawałki i karmić społeczeństwo J.Kaczyńskim, odciągając uwagę do poważnych problemów. O tym jak nasz rząd stara się wypełnić dane obietnice wyborcze dowiesz się z artykułu.

Przekręty rządów PO :

Sprawa nazywana mega przekrętem, polska kupuje gaz od Rosji płacąc 400 dolarów za 1000 m3, Polska sprzedała prawa do gazu łupkowego za 1% wartości za 5,63 złotego za 1000 m3. Szacuje się że straciliśmy na tym 2 biliony złotych. Sprzedaliśmy bo nie mamy obecnie technologii wydobycia. Komorowski o wydobywaniu gazu mówił ?Nie warto, bo mamy dobry kontrakt z Rosją?

– Polska umarza 1,2 miliarda złotych za transfer gazu w zamian Gazprom zmniejszy nam ceny o,1%. Ekonomiści już wyliczyli, że ten 1 jest wart max 15 mln dolarów, a my im umorzymy 1,2 miliarda zł. Winnych nie ma.

– PO zobowiązała nasz kraj do kupowania gazu od Rosji w sytuacji gdy sami możemy być w niedługim czasie potęgą gazową. Nawet niemiecka prasa pisze o kontrowersjach. Transakcja ma wartość ok. 100 miliardów dolarów. Sprawę z gazu Tusk uzgodnił z Putinem w czasie spotkania w Smoleńsku, sami rosyjscy dziennikarzy byli zdziwieni.

– Państwo przeznaczyło 113 milionów złotych na reklamę matematyki ale tych reklam nie zobaczycie w TVP tylko TV4 która w 90% należy do Solorza i w 10% do ITI

– Prywatyzacja gdańskiej ?Energii?. Firma przyniosła w 2009r 900mln zysku. Rząd PO chce ją sprzedać za 4,9mld. Czyli nabywcy wydatek zwróci się po 5 latach, spółkę chce kupić Kulczyk Investments.

– Pierwsza decyzja Tuska i NBP, 182 mln.euro w błoto

– PO zmniejsza składkę przekazywaną z OFE do ZUS, ekonomiści już twierdzą, ze w przyszłości może nam zabraknąć na emerytury! przeczytajcie art. ?Rząd szykuje bombę emerytalną?

– Eureko zostało zwolnione z podatku od 4 miliardów złotych dywidendy.

– Upadek Stoczni. Rząd niezgodnie z prawem faworyzował w przetargu handlarza bronią z Kataru. Wynajął firmie PR do przygotowania upadku stoczni od strony medialnej w czasie gdy sam Tusk dawał jeszcze nadzieje stoczniowcom. UE odrzuciła rządowe plany naprawy stoczni bo rząd ich samodzielnie nie napisał a zlecił Ukraińcom. Polecam artykuł ?Ustawa ułożona pod przekręt?

– Zlikwidowanie polskiej większości w spółce EuRoPol Gaz w porozumieniu z Gazpromem.

– ITI dostaje 456 mln od miasta Warszawy. To najwyższa subwencja sportowa w historii stołecznego samorządu. Ekonomiści zgodnie podkreślają, że państwo na tym traci a drużyna piłkarska wchodzi niedługo na giełdę. Subwencja tylko podniosła jej wartość za która zostanie sprzedana. Wcześniej ITI była jednym ze sponsorów kampanii wyborczej HGW.

– Spółce J&S w której zarządzie zasiada Jacek Dubois, pełnomocnik prawny Platformy Obywatelskiej zmniejszono karę o pół miliarda złotych! Ale to nie wszystko, PO wynajmuje jego kancelarie do obrony swoich ludzi. Ostatnio zasłyną obrona Beaty Sawickiej której bronił za darmo i nawet pożyczył jej 300tyś na kaucję. Dodatkowo kancelaria dostała bez przetargu kontrakt na 600tys zł za pomoc prawną przy budowie stadionu.

– MSWiA pozbyła się resortowego osiedla na warszawskich Kabatach za 10% wartości. To kupił? Swoi, mieszkania służbowe wykupili współpracownicy G.Schetyny z ministerstwa w tym. K.Bondyrak i W.Brochowicz

– Hanna Gronkiewicz-Waltz buduje oczyszczalnie ścieków za 564 mln euro, najdroższą na świecie. To o 265 mln euro drożej niż w najtańszej ofercie. Ta sama firma buduje identyczna oczyszczalnię w Turcji za 108 mln euro. Podobna oczyszczalnia została wybudowana w Budapeszcie za 250mln. euro.

– Mirosław Drzewiecki, czyli słynny „Miro” lobbował za 50 krotnym zmniejszeniem podatku dla pól golfowych. Jan Wejchert, współwłaściciel ?grupy ITI?, telewizji ?TVN? i ?Wejchert Golf Club? nie będzie teraz musiał zapłacić 700 tys. zł a niespełna 13 tys. podatku.

– Karpiniuk: Wybierzecie kandydata PO będą pieniądze na szpital!

– Grupa Eskadra, agencja reklamowa, która była zaangażowana w kampanię wyborczą Platformy Obywatelskiej dostaje zlecenia z rządu. W większości bez przetargu

– Norbert Wojnarowski PO jest jest prywatnie udziałowcem firmy handlującej długami szpitali i wspólnie z żoną ma 48% udziałów w firmie Progres. Zgłosił ustawę w której wierzyciele mogą przejąć szpital za długi.

– NFZ zabrał 80 tyś. obłożnie chorych na domowe pielęgniarki.

– Wielka dziura w ZUS, brak pieniędzy na bieżące wypłaty. Deficyt funduszy ubezpieczeniowych w zeszłym roku przekroczył 9 mld zł. Trzeba było powiadamiać UE. prof. Stanisław Gomułka z BBC twierdzi, ze to wina rządu.

– Europejska Agencja do spraw Leków odrzuca wszystkie argumenty resortu zdrowia, który nie chce kupić szczepionek na nową grypę. A Ewę Kopacz nazywa populistką. Lobbysta firm farmaceutycznych zasiadła w ławach sejmowych podczas debaty o szczepionkach.

– Mirosław Sekuła z PO umorzył długi a następnie sprzedał hutę Zabrze za 750tyś zł. Biznesmen który kupił hutę zaraz sprzedał zarabiając kilkaset razy więcej.

– Resort finansów przygotowuje rewolucyjne zmiany w opłatach za samochody. Najwięcej zapłacą kierowcy jeżdżący motoryzacyjnymi starociami: 3 tys. zł za auto sprzed 1992 r. Właściciele pojazdów, których wiek nie przekracza 9 lat, zapłacą około 500 zł

– Ministrowie naciskali na Urząd Skarbowy aby nie egzekwował 900 milionów zł podatku od Rafinerii Trzebinia której szef zamieszany jest w nielegalny handel i oszukiwanie fiskusa. CBA i prokuratura bada sprawę.

– Narodowy Fundusz Zdrowia zakazał leczenia chemioterapia niestandardową tym szpitalom, w których nie pracują wojewódzcy konsultanci ds. onkologii.liczba placówek w których można uzyskać pomoc gwałtownie się zmniejszyła. Zaprzestanie Leczenia oznacza progresję choroby a to oznacza odmowę NFZ na kontynuacje leczenia.

– Ministerstwo rolnictwa blokowało inwestycje IKEI za 380mln euro jak się później okazało do inwestycji jednak doszło. Minister nie chciał oddać ugorów pod fabrykę nazywając je cenne rolniczo.

– Kolejna restrykcja, aby dostać becikowe matka musi przedstawić dokument, że od 10 tygodnia ciąży jest pod opieka ginekologa. Nie przewidziano tylko, że niektóre kobiety miesiączkują będąc w ciąży lub nie chcą na siłę iść do lekarza.

– Jeśli ktoś płacił w czasie swojego życia częściowo KRUS i ZUS to jeśli będzie chciał np. dostać emeryturę z KRUS to składki wpłacone za ZUS przepadają.

– Ministerstwo Zdrowia zakazuje sklepom zielarsko-medycznym sprzedaży kolejnych podstawowych produktów leczniczych, a to grozi ich likwidacją ? alarmuje Urszula Jarosz z Izby Zielarskiej.

– Od początku rządów koalicji PO-PSL zatrudnienie w administracji wzrosło o 10 procent ? pisze ?Rzeczpospolita?wynagrodzenia dla urzędników doszły do kwoty 25 miliardów złotych.

– Rząd sprzedaje akcje PZU po zaniżonej cenie, kupujący od razu zyskują 231%

– Obecny minister MSWiA Jerzy Miler bez przetargu wybrał system informatyczny za 4 miliony

– Sikorski kupił 76 foteli po 10tys każdy

– Nieoczekiwane odwołanie przez premiera Przemysława Guły z funkcji szefa Rządowego Centrum Bezpieczeństwa wywołało lawinę rezygnacji. W geście protestu z pracy odeszło 10 osób, w tym wszyscy eksperci z kluczowego wydziału analiz zagrożeń.

-Bruksela zarzuca Polsce, że nie wdrożyła dyrektywy przeciwpowodziowej i mamy co mamy.

– Afera Kudryckiej ? kontrola na UJ w związku z jedną pracą magisterską

– Donald i Grzechu grali w piłkę zamiast głosować. Tego dnia głosowano nad emeryturami dla policjantów

– Ponad 300 naukowców napisało ?List w obronie rozumu? do Minister Jolanty Fedak

– Umorzenie śledztwa Kulczyk ? Ałganow

– Powstała czarna lista działaczy polonijnych którzy krytykują rząd.

– Cofnięcie nakazy aresztowania dla Ryszarda Krauze bo sam się zgłosił, odmówił złożenia zeznań, z powrotem wrócił zagranicę

– Siłowe usuniecie ludzi z KDT

– Podręczniki do polskiej historii tylko te uzgodnione z Niemcami i Rosją.

– Ministerstwo Edukacji chciało aby z jedynkami można było przejść do następnej klasy? nauczyciele w szoku.

– Zespół Elektrowni Wodnych Niedzica ? łup wyborczy Platformy Obywatelskiej. Działacze partii Tuska wzięli wszystkie kluczowe stanowiska w państwowej spółce.

– Ryszard Makowski satyryk z kabaretu OTTO stracił pracę w domu kultury bo naśmiewał się z PO

– Należące do Skarbu Państwa spółki węglowe oraz koncern PKN Orlen finansowały działalność fundacji Instytut Studiów Strategicznych żony Bogdana Klicha.

– Agencja reklamowa Lowe GGK należąca do koncernu, z którym do początku lutego związany był poseł PO Andrzej Halicki, wygrała przetarg na przeprowadzenie kampanii reklamowej dla rządowej agencji.

– ?Chłopcy Drzewieckiego? ze spółki PL.2012 dali sobie premię, 110 tysięcy 846 złotych netto dla każdego członka zarządu.

– Senator Jan Olechaza za ponad 30 metrowe pomieszczenie płaci gminie niecałe dwieście złotych miesięcznie. Co najmniej pięć razy mniej niż przeciętna cena rynkowa,

– Miliony złotych na nagrody, 8 z 17 ministerstw wypłaciło już ponad 30 milionów zł nagród za 2009r.

– Tuska na jego mecze wożą trzy rządowe limuzyny.

– Komisja ?Przyjazne Państwo? zgłosiła projekt ustawy tzw. ?Szczypiorkowej?, w myśl której można by wsadzić do więzienia babcię handlującą na ulicy szczypiorkiem ? ustalił Wprost24. To nie żart.

– Senatorowie PO chcą walczyć z szarą strefą wśród rolników, którzy sprzedają własne sery, dżemy czy wędliny i nie płacą od tego podatków.

– Przekazy dnia aby politycy wiedzieli co mówić.

– Posłanka PO Krystyna Skowrońska głosowała na 4 ręce, ale nie ma afery. Gdy zrobili to politycy SLD skończyło się na odebraniu immunitetów.

– Prezydent Szczecina Piotr Krzystka PO, pozwał do sądu internautów którzy go krytykowali. Teraz pozna ich tożsamość. Komentarze to finał afery mieszkaniowej w którą Krzystek był uwikłany (wyrok sądowy zmusił go do oddania 170-metrowego mieszkania komunalnego, które w 2000 r. bezprawnie otrzymał, a potem za grosze wykupił na własność). W zawiadomieniu do prokuratury cytował wpisy: „kompletny gamoń”, „zakłamany drań i oszust”, „łgarz” czy „nędzny złodziejaszek”.

– Maciej Grabowski doradzał zarówno Platformie, jak i doradzał i pracował dla Casinos Poland Sobiesiaka, największej sieci kasyn w Polsce. Grabowski jest jednym z najbardziej zaufanych ludzi PO, współtwórcą jej sukcesów w wyborach. To on przygotował Donalda Tuska przed ostatnimi wyborami do wygranej debaty telewizyjnej z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim.

– Ministerstwo Sportu zorganizowało szkolenie dla samorządowców ws. Euro w? hotelu Marriott za 691zl za noc. Oprócz drogich noclegów i posiłków podatnicy ufundowali im salę fitness, basen i saunę. W zawiadomieniu o warsztatach przestrzegano ich uczestników, by ?podczas pakowania podróżnych bagaży? nie zapomnieli slipek. Impreza kosztowała 29 800 a polegała na wysłuchaniu konferencji na której wystąpiła pro-gejowska organizacja.

– Miasto Warszawa hojnie wspiera duże imprezy. Dali dotacje 600tys zł na dofinansowanie koncertu AC/DC, 1,4 miliona na turniej tenisowy.

– Miasto Warszawa wydało prawie 440tyś zł na szkolenia pracowników ratusza z języka angielskiego. Bez przetargu bo urzędnicy zajmują się powodzią i nie mieli na to czasu.

– Miasto Warszawa za sponsorowało spotkanie „integracyjno-rekreacyjne” dla pracowników Metra Warszawskiego i ich rodzin za 200tyś. Firma która je organizowała dostała zlecenie bez przetargu.

– Druga afera pompowania kół. Pierwsza miała miejsce przed rządami PO, wtedy G.Schetyna zapisywał do partii fikcyjnych ludzi i nieboszczyków. Teraz jak PO rządzi znowu robią jaja, politycy PO za jednym zamachem chcieli zapisać do partii 4,5 tys. fikcyjnych członków! Próbę ostatecznie udaremniły władze Platformy. Najwięcej dusz było w Krakowie, Katarzyna Matusik-Lipiec i Łukasz Gibała chcieli zapisać 700 osób. W Gorzowie Wielkopolskim (szefową regionu jest posłanka Bożenna Bukiewicz), doszło do próby dopisania 500 fikcyjnych członków.

– Składka zdrowotna pójdzie w górę w zamian za ulgę podatkową na prywatną polisę medyczną ? ujawnia ?Dziennik Gazeta Prawna? A mówili obniżymy podatki a polisa ma wzrosnąć do 12%. Czy ta prywatna polisa medyczna nie jest początkiem prywatyzacji medycyny?

– Nowe podatki od gazu, prądu i paliwa pod płaszczykiem ochrony środowiska. Adam Ambrozik z Konfederacji Pracodawców Polskich mówi wprost: rząd chce wprowadzić tylnymi drzwiami kolejne daniny

– PO i PSL wstrzymało się od głosu w sprawie debaty o krzyżach co dało pole do popisu zwolennikom usuwania krzyży ze szkół.

– Szef Szpitala Psychiatrycznego w Żurawicy wygrał w sądzie z Kopacz za niepłacenie za zabiegi. Duża część szpitali myśli nad tym samym. Po przekroczeniu limitu NFZ już nie płaci szpitalom za wykonane zabiegi, które nie ratują życia a pacjenci przychodzą. Szpital w Wolsztynie (Wielkopolska) odwołał ponad 150 operacji ponieważ nie było pewne czy ratują życie.

– Pisarze, tłumacze, redaktorzy, wydawcy i bibliotekarze ? ok. dwustu osób podpisało się pod listem otwartym do premiera Donalda Tuska protestującym przeciwko likwidacji bibliotek w małych miejscowościach. Minister Hall chce likwidować biblioteki ponieważ nie przynoszą zysku.

– Minister zdrowia zmieniło listę leków dostępnych dla punktów aptecznych. Inne leki może sprzedawać apteka w mieście a inne apteka na wsi.

– Rząd PO-PSL przekroczył wszystkie granice, za wyjazdy urzędników za granice płacimy 1 miliard zł. Nasi urzędnicy upodobali sobie kraje egzotyczne na wyjazdy na szkolenia. Nepal, Korea południowa, Wietnam, tam wyjeżdżają urzędnicy z ministerstwa pracy mimo że takie same szkolenia odbywają się w Europie. Ministerstwo Kultury upodobało sobie Senegal, Togo,i Kubę a celem wyjazdu jest? ochrona polskich zabytków i dóbr kultury. Tak ogromne sumy przeznaczane na zagraniczne wyjazdy dowodzą całkowitej nieodpowiedzialności polskich urzędników w gospodarowaniu publicznymi pieniędzmi ? mówi Andrzej Sadowski, ekonomista z Centrum im. Adama Smitha. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ma 516 służbowych aut, ZUS ponad 300 aut. We wszystkich ministerstwach jest ponad 100tyś służbowych telefonów.

– Po raz pierwszy Polska dopłaciła do budżetu Unii, i to 1,5 miliarda. fachowcy z PO-PSL nie wykonali nawet swojego budżetu, pozyskali mniej o 20 miliardów.

– PO, Zbigniew Chlebowski po aferze zabunkrował się w domu na dwa miesiące ale sam sobie napisał usprawiedliwienie i dostał 25tyś poborów z czasu gdy nie pracował.

– Wojewoda PO nie dopuścił do usunięcia pomniku wdzięczności dla armii czerwonej w Legnicy.

– Polityk PO ?W życiu tak już jest, że nie raz planujemy różne rzeczy, a potem natrafiamy na trudności. Dzieciom to nie zaszkodzi (zabranie z domu) nauczy je odporności na podobne problemy w przyszłości?

– Lobbyści z TESCO napisali sobie ustawę w ramach przyjaznego państwa Palikota

– Lobbyści z stowarzyszenia „Bez Dioksyn” napisali sobie projekt nowelizacji ustawy w ramach komisji Palikota.

– Komandosi GROM grali w piłkę z Tuskiem. To niewyobrażalny skandal ? ocenił w Radiu ZET Jerzy Szmajdziński z SLD

– Ministerstwo Środowiska płaciło za sponsorowane artykuły Gazecie Wyborczej. Kosztowało to 61,22 tyś zł. W sumie były to dwa artykuły za 47,8 tys i wyświetlenie na stronie gazety za 13,42 tys. zł.

– Warszawa nie lepsza, HGW daje kontrakt Agorze na 220 tys, mowa nie została opublikowana w Księdze Zamówień Publicznych

– Polska odnotowuje wielka porażkę w UE w czasie gdy Sikorski nie wiedział czy kandyduje na szefa NATO. Chodzi o projekt kształtu służb zewnętrznych UE (EEAS) w której nie be dzie miejsca dla Polaków.

– Senator PO z Wrocławia wynajął pomieszczenie biurowe od magistratu za 300zł gdzie za taka cenę trudno znaleźć studentowi mieszkanie i to w nie najlepszym miejscu. A senator wynajął pomieszczenie na biur w atrakcyjnym miejscu w którym stawka za m2 to min. 50zł

– Afera z PARP, pieniądze nie dostali najlepsi a pierwsi z listy.

– Bronisław Komorowski żądał od byłej szefowej Kancelarii Sejmu przekazywania sprawozdań o wizytach u posłów. Nie ugięła się, więc straciła stanowisko. Ceniona przez posłów wszystkich partii politycznych, Fidelus-Ninkiewicz pracowała w Kancelarii Sejmu 11 lat.

– Bocheńskie starostwo płaciło agencji reklamowej ?Wenecja? za poprawienie wizerunku urzędy, właścicielem agencji jest żona Andrzeja Wyrobca, obecnego skarbnika Platformy Obywatelskiej

– Premier zamiast głosować o dodatku do emerytur grał w piłkę. PO i PSL przegłosowali brak dodatku.

– Pijani ludzie Komorowskiego nad grobem Anny Walentynowicz

Na Damiana Raczkowskiego (szef podlaskiej PO) głosowało więcej osób niż było wyborców. Skandal.

– Naciski na prokuratorów aby oskarżali poprzednia ekipę za czasów PIS ?To mnie za to przeniosą do Gołdapi lub Suwałk? za to, ze prokurator nie chciał oskarżyć Ziobry,

– Odwołano szefową Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie za brak postępów i nie wszczynanie sprawy ?łapówkarskiej? przeciwko Kamińskiemu

– Czuma mianował na prokuratora krajowego Edwarda Zalewskiego, SBeka który szantażem wymuszał współpracę z bezpieką.Trzeci minister sprawiedliwości zanim powołał nowego prokuratora generalnego to obsadził na stanowiskach nowych prokuratorów ludzi Edwarda Zalewskiego.

– W sprawie Olewnika trzech morderców i strażnik więzienny popełniają samobójstwo.

– Samobójstwo popełnia dyrektor generalny Kancelarii Premiera Grzegorz Michniewicz, w trakcie badania przez prokuraturę ewentualnego przecieku z kancelarii premiera ws. afery hazardowej.

– Samobójstwo popełnia ?Iwan? świadek ws. zabójstwa Papały. Media piszą, że bał się o rodzinę.

– Samobójstwo przez głodówkę Rumuna zatrzymanego Claudiu Crulica zatrzymanego za domniemana kradzież, po śmierci znajduje się świadek który dał mu alibi.

– Prokuratura wszczyna postępowania dyscyplinarne dla prokuratorów krytykujących swoich przełożonych. Zarzuty usłyszała Małgorzata Bednarek prezes stowarzyszenia ?Ad Vocem?. Obwinionym jest też prokurator Jarosław Duś. Przed sejmową komisją śledczą powiedział, że jest szykanowany przez swoich przełożonych. Zaś mediom ujawnił, że nie pozwolono mu przesłuchać Stefana Niesiołowskiego z PO. Kłopoty ma też słupski prokurator Marcin Natkaniec, który chciał stawiać zarzuty lokalnemu wójtowi

– Warszawski prokurator zaproponował kobiecie seks w zamian za umorzenie sprawy. Przyłapano go, gdy w swoim gabinecie stał rozebrany do slipów i zamierzał odbyć stosunek ze sklepową złodziejką. Mimo że od tych zdarzeń minęło półtora miesiąca Konrad P. nadal nie ma postawionych zarzutów!!!

– 178 aptekarzy wytoczy proces ministerstwu zdrowia. Chodzi o przepisy pełne wad które mogą świadczyć o niekompetencji urzędników.

– Rodziny ofiar żołnierzy z Afganistanu prowadzą własne śledztwa w sprawie śmierci ich członów rodzin. Robią tak ponieważ wykryli, ze wojsko kręci wałki nt. ich śmierci. Opowiastki wojskowych nie zgadzają się z sekcja zwłok. Jest też wątek w którym ludzie Bogdana Klicha wysłał chorążego aby dowodził oficerami ponieważ chorąży bez doświadczenia nie będzie negował wskazówek dowództwa.

– UE skazała nas na karę 31 799 euro za każdy dzień zwłoki w poprawieniu ustawy regulującej hazard

-Ministerstwo Sprawiedliwości odkryło nieprawidłowości w ochronie tajnych danych w kilku prokuraturach. Zamiast sprawdzić pozostałe, kontrole zawieszono, a kontrolerów wyrzucono z pracy ustalił Dziennik Gazeta Prawna. Szefem resortu był wtedy Zbigniew Ćwiąkalski.

źródła:

http://nwomedia.pl/

http://biznes.onet.pl/

http://astral-projection.blog.onet.pl/

http://miziaforum.wordpress.com

Nadesłane: Rafał

Komentarzy 29 to “Przekręty i wałki rządu PO o których milczą media”

 1. lama Says:

  Minister zdrowia zmieniło listę leków dostępnych dla punktów aptecznych. Inne leki może sprzedawać apteka w mieście a inne apteka na wsi.

  no, to nie do końca tak prawda, na wsiach to sa PUNKTY APTECZNE, w miastach sa APTEKI. Siłą rzeczy ich asortymrnt ma prawo i musi sie roznic. Więc nie wprowadzajcie czytających w błąd.

  178 aptekarzy wytoczy proces ministerstwu zdrowia. Chodzi o przepisy pełne wad które mogą świadczyć o niekompetencji urzędników.

  Czy cos przeoczylismy? Jaki proces? jacy aptekarze? Kto kogo wpuszcza w maliny?

 2. MArio Says:

  Kolejna propaganda – fakty wyrwane z kontekstu lub przeniesione z plotek- możliwe że kolejny młody Pisowiec chce zaimponować Jarosławowi – jakoś byłe dwie misje w Afganistanie i o czymś nadzwyczajnym nie słyszałem cy o śledztwach rodzin – totalna bzdura – a szczególnie o tym że chorąży dowodził oficerami – tu się naprawdę uśmiałem – i o jakich sekcjach gość pisze – sekcje na miejscu wykonuje amerykański koroner wojskowy tekst przełożony jest prze tłumacza przysięgłego a trumny mają wkład metalowy ze zwłokami który jest zalutowany na miejscu w obecności ambasadora i w kraju nikt go już nie otwiera. Ludzie czytajcie dalej takie bzdury – a obce wywiady tylko się cieszą że naród się wewnętrznie osłabia.
  Ciekaw jest w którym kraju europejskim nie poszły ceny do góry w obliczu kryzysu światowego i wzrostu cen ropy.
  No ale jeżeli wam odpowiada Jarosław K , który ma zapędy do władzy jak mały Hitlerek i każdą bzdurę wraz Gazetą Polską wam wciśnie to gratuluję inteligencji. Przecież to widać że ma brata na sumieniu ale cały czas stara się odwrócić od tego uwagę – te poczucie winy tak go paraliżuje, że boi się odwiedzić grób brata w Krakowie – tylko głupiec uwierzy w jego opowieść o ostatniej rozmowie telefonicznej z bratem – no bo jak to może być samolot jest spóźniony do prezydenta dochodzi jeszcze informacja o trudnych warunkach pogodowych na lotnisku i prawdopodobnej niemożliwości lądowania a on sobie z bratem przez telefon rozmawia o pierdołach i mówi mu żeby się wyspał – już bracia Grimm lepsze bajki opowiadali – a naprawdę to było tak że Lechu powiedział Jarosławowi o problemach a Jarosław powiedział że jego obecność w Katyniu jest konieczna a poza tym od czego ma na pokładzie gen. Błasika – który niebawem dostał komendy od prezydenta i pomógł mu wylądować przed pasem startowym.

 3. ramires Says:

  STRASZNE ALE MYŚLĘ ŻE NARÓD SIĘ NIE PODNIESIE !
  Z ŻYCIA WZIĘTE:
  ZNAJOMY SKLEPIKARZ WYCHWALA ZUS JAK TO MU ROZŁOŻYLI ZADŁUŻENIE NO I MOŻE JAKOŚ DZIĘKI TEMU PRZETRWA. NAWET NIE MYŚLI ŻE TO ZADŁUŻENIE JEST HIPOTETYCZNE. OD NIKOGO NIC NIE POŻYCZYŁ. PO PROSTU ZROBIONO Z NIEGO NIEWOLNIKA I DURNIA. A ON SIĘ CIESZY…. NA PEWNO ZAGŁOSUJE NA PO BO PRZECIEŻ TO MNIEJSZE ZŁO…..
  PROPAGANDA III RZESZY TO MAŁE PIWO PRZY TYM OGŁUPIENIU !!!!!

 4. ja Says:

  Opasłe mordy, krzywe ryje
  Kurestwo wszędzie tam, gdzie wy
  Jak ja was, kurwy nienawidzę
  Jak do was bym z kałacha bił
  A nawet jak wam plunąć w twarz
  To wy mówicie, że deszcz pada
  Jebana wasza partia mać,
  Co mi ojczyznę okrada
  Nadejdzie kiedyś taki czas
  Za wszystko, kurwy zapłacicie
  W helikoptery wsadzą was
  I nigdy już tu nie wrócicie”

 5. zalb Says:

  Aha. Nie wszystkie media tak milczą. O dziwo RMF wszystko jedzie równo. Nie przejmuje sie, że podaje prawdę o tym co wyprawiają tuskowi ludzie z nim samym na czele. Dziwi mnie to ponieważ Rmf uchodził do niedawna za stację propagandową PO jak radio Zet, a tu od niemal pół roku taka odmiana. Ciekawe:) DO tego miłe, że jest ktoś naprwdę niezależny wśród ogólnopolskich mediów.

 6. zalb Says:

  Dlaczego u licha co chwila w tekscie zdanie twierdzące kończysz takim „?” oto znakiem? Pytasz nas o coś? Chcąc to przeczytać zastanawiałem sie co chwila, czy ja nie dokonuję lektury „Faktu”.

  • Jacolo Says:

   Zamiast ? powinny być „, serwer przerobił, prawdopodobnie przez kodowanie.

 7. Lach Says:

  …..i nie łączyć tylko i wyłącznie tego z PO

 8. Lach Says:

  Autor na początku wspomniał coś o mediach…. więc tylko należałoby sobie zadać pytanie, do kogo one należą ?!? – a odpowiedż byłaby jasna i prosta odnośnie tych wszystkich przekrętów !!!

 9. TheOskiran Says:

  Ludzie ! Jeżeli chcecie, aby działania rządu DONALDA TUSKA zostały przerwane musicie to publikować..Gdzie się da ! Bo jeżeli ludzie się dowiedzą, to może uda nam się przekonać Polaków, że Donald to nie dobry wujek a złodziej który powinien pójść do logopedy.

 10. Szpila Says:

  O czym piszecie – to bagno, a nie rząd. Po wygranej Bronisława K. Polska będzie kolejne kilka wieków pod zaborami, albo co najmniej uzalezniona od innych. Długi Polski zniszczą nasz kraj. Zaczęło się 10 kwietnia 2010 r. !!!
  Gdyby było inaczej już dawno Polacy by prowadzili śledztwo, a nie jacyś z KGB, FSR, czy innej mafii.

 11. Wyspiański Says:

  A to Polska właśnie…

 12. liczyrzepa Says:

  W 2011 roku ludzie zaczną znowu palić komitety .POpaprańcy dmuchają balon który pęknie prędzej jak im sięwydaje.Oj będzie się działo będzie.

 13. DJSq Says:

  Najlepsze wyjscie to Wyjscie na ULICE

 14. DJSq Says:

  Najlepsze wyjście to WYJŚCIE NA ULICE i domaganie sie aby ,,rzad” Ci zlodzieje z PO poddal sie do DYMISJI

 15. Irbis Says:

  Mam przyjaciela we Wloszej (to Włoch) ktory na gadu gadu opowaidał mi jak gwaltownie zareagowali we Wloszech ludzie gdy ten pajac Berlusconi (ktore dymisji zażądał caly narod) wygral jednak z przewagą 3 !! głosów !! Ludzie wyszli na ulice i zaczeła sie demolka … policja przylaczyla siedo tego przygladając sie biernie (udajac ze nic nie widzi)… U nas jednak o tym ani mru-mru … Cicho-sza … Mas media rozpisujace sie i rzplotkowywujące na te4amt roznych bzdur i nic nie znaczacych wydarzeń – TUTAJ i w tym przypadku nabraly wode w usta i ani slowa… ze strachu ze i tutaj mogloby dojsc do takich wydarzeń …. Rzad polski trzesie kuprem ze strachu … i tyle. To wiac jak na dloni !

 16. vionna Says:

  Az sie wierzyc nie chce ze moze byc to wszystko prawdziwe 🙂

  • Irbis Says:

   Niestety tak. Dla normalnego umyslu jak Twoj i nas to NIE JET normalne ale dla nich : TAK. A jest to mozliwetylko dlatego ze pozwalamy na robienie nam prawnie mozgu ! Nas jest 40 mln a ich jest garstka i oni nam to robią tylko dlatego ze im na to pozwalamy … wiec sobie uzywają ! – i śmieja sie z nas jakim to jesstesmy durnym narodkiem…

 17. garbcio Says:

  jakich politykow narod „wybral” takich ma…

  • luki Says:

   TO nie naród wybiera ,wybory to ściema!! a do tego dochodzi kreowanie poprzez media osób które wygrają ,kiedyś gdzieś rozmawiałem z kimś i ten ktoś znał kogoś w komisji wyborczej i mówił że dzieją sie cuda podczas liczenia, Dla tego ja chodzę i oddaje nieważny głos by zniszczyć tą kartkę którą później ktoś za mnie może skreślić .
   Pozdro

  • liczyrzepa Says:

   nie do końca jest to prawdą coraz eięcej słychać o fałszerstwach wyborczych.

  • Robin Says:

   Ściema – tak, ale bez tej gigantycznej głupoty nie powiodłaby się.

  • andziula Says:

   dokładnie. Ja też już nie mogę na tą bande patrzeć, ale czy jest jakieś wyjście z tej sytuacji?
   Z doświadczenia wiem że może być cieżko z uświadomieniem ludzi, a zwłaszcza z przekonaniem entuzjastów PO. Nawet w rodzinie mam kilka osob, ktore nie dadzą złego słowa na PO powiedzieć mimo dobrych argumentów. Jak coś usłyszą, to zaraz jest kontra „a PIS to co zrobil?”. Koleżanka znowu na argument (przytocze w skrocie) „wyprzedają Polskę” powiedziała „noi co z tego, grunt żeby nam było lepiej i mojej córce”. Tej to dopiero uprali mozg…
   Zróbmy coś z tym w koncu! Rozprawmy się z tą bandą popaprańców i złodziei!

 18. Piotr Says:

  No to ładnie się już tego nazbierało. Ta suma może się spokojnie podwoić i wszystko na to wskazuje. Ludzie pewnie znowu będą głosować na „nowoczesną i europejska” politykę PO :/

 19. waltan Says:

  Co tu roztrzasac to wszystko co PO robi to golym okiem widac
  koniec wladzy zlodziejskiej w polsce…Wszystkiego najlepszego w nowym roku 2011..Jesli chcemy zmian na dobre
  CI ludzie musza byc odsunienici od wladzy ..Jesli nie zrobimy z nimi porzadku oni beda robic porzadek z nami….DZIEKUJE

  • Irbis Says:

   Masze 100 % rację … Tylko w Polsce jest tak że kazdy czeka na tego drugiego kto zrobi porzadek … tutaj potrzeba 100 % solidarnosci calego kraju … Gdyby to bylo w innym kraju juz dawno narod zrobilby z nimi porzadek .. Weź Grecję i inne kraje …Bezwolnosci Polakow w tej materii jest zastanawiajace … Tam gdzie powinni sie psotwaic bo przeciez chodzi o ich/nasze zycie3 – milczą .. boją sie .. Tam gdzie nie potrzeba – pysczą – wykłócaja o byle bzdurkę … Czyzby juz tak namzrobili pranie mozgu zapomoca durnej oglupiajacej telewizji, gazet itp itp ?? Prawda jet taka ze jak na razie Poalcy sa stadem bezwolnych baranó prowadzonych na rzeź … a chca nas wykonczyc bo jest nas za duzo … a łatwiej rzadzic garstką idiotów ktoerzy zadowolą sie byle ochlapem rzuconym z panskiego stołu … A traktuja nas tak jak na to zaslugujemy : jak niewolnikow.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: