Nigel Farage o rozpadającej się Unii Europejskiej


Komentarzy 12 to “Nigel Farage o rozpadającej się Unii Europejskiej”

 1. emigrant(AK) Says:

  Ale im dojebał! Mądry człowiek tylko żeby nie przesadził bo może się wydarzyć jakaś katastrofa lotnicza albo zawał serca..

  • Jacolo Says:

   Około 2 miesiące wstecz jego awionetka z nieznanych przyczyn (przestał działać silnik) roztrzaskała się, ale na szczęście spadł z niskiej wysokości i doznał niewielkich obrażeń.

  • staszek1123 Says:

   Osobiscie uwazam ze ten”wypadek”to zemsta von rumpuya za krytyke Nigela na temat jego osoby pare miesiecy wczesniej.

 2. KarolV Says:

  Było coś takiego jak wieża Babel. Jak się ta „inicjatywa” skończyła wiedzą wszyscy oprócz tych dla których chrześcijaństwo jest wrogiem.
  Pozdrawia Ciemnogrodziec

 3. Ewa Says:

  Jest dokładnie tak, jak w kalendarzu Majów. To się po prostu musiało wydarzyć. Z tego całego ludzkiego nieszczęścia, jakim jest manipulacja złych ludzi wyłoni się w nie dalekiej przyszłości zupełnie inny obraz cywilizacji. Cywilizacja światła i miłości, wreszcie! Jednak tymczasem trwa polaryzacja, coraz mocniejsza orientacja pomiędzy dobrem i złem, materią i duchowością, kłamstwem, a prawdą, uczciwością i złodziejstwem. Tak ma być według transformacji świadomości jeszcze jakiś czas. Wszystko się rozegra w portalu 21 grudnia 2012roku, przez który nasza galaktyka będzie przechodziła ok.70dni. To jest jedyna nadzieja ludzi dobrych, porządnych i uczciwych. To będzie właśnie ten Sąd Ostateczny. Wytrzymajmy!

  • tika tak Says:

   Polaryzacja między dobrem a złem zajdzie ( właściwie już zachodzi) najmocniej w ludzkich duszach, żeby to wytrzymać trzeba być nieugiętym w przyznawaniu się do własnych wad i nie doskonałości . Mamy to do siebie, że w pierwszym rzędzie za winnego i niedoskonałego uznajemy innego człowieka albo inną siłę zamiast poszukać w sobie korzeni zła. Nie wielu jest tak uczciwych wobec siebie i silnych by zajrzeć w głąb własnej duszy , a, potem mocno z tym wszystkim pracować by wytępić całe zło z siebie. by dostać się do owej Cywilizacji światła i miłości. Ogromna nas praca czeka!

 4. garbcio Says:

  caly swiat coraz szybciej zjezdza po rowni pochylej; UE zjezdza najszybciej…

  • Jacolo Says:

   I co teraz Garbcio powiesz na te wszystkie „przypadki”?

  • garbcio Says:

   powiem tak: przypadki sie zdarzaja, ale niektorym „przypadkom” ktos dopomaga…

 5. Natalia Says:

  Mocne słowa!!!

 6. FLG Says:

  Pojechał po bandzie naprawdę dobrze, aż miło było patrzeć na ich opadnięte pyski. Prawda zawsze boli i rodzi nienawiść – z ich strony. Oni wiedzą, że ludzie wiedzą, dlatego pod naciskiem masonerii robią wszystko na hurra.

 7. Krzysiek Says:

  Coz za dziwne skojazenie faktow:

  EU (kolchoz) sie rozpada a Federacja Rosyjska rosnie w sile… Milosc Niemiec i Rosji kwitnie a Katyn II przechodzi swiadomie zamazany i mie wyjasnieony…

  Historia kolem sie toczy!


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: