Project Manekin (Mannequin)


Wielobranżowy program mający na celu stworzenie agenta (żołnierza) nieświadomego swoich misji, wychowanego od małego, ściśle wyselekcjonowanego z danej kultury, nacji oraz koligacji rodzinnych, oczywiście wraz z określonymi zdolności…, wyszkolonego na zabójcę, szpiega, dywersanta i Bóg wie kogo jeszcze. Uproszczona nazwa- uśpiony agent,…kształtowany za pomocą kontroli umysłu – tj: fal radiowych, zasad hipnotycznych, oraz implantów, najnowoczesnej technologii oraz parapsychologii jak i manipulacji genetycznych.

James Casbold

Informacje uzyskane dzięki James’owi Casbolt’owi, który pracował dla MI6 (WB).
2006 – James obudził się ze swojego stanu amnezji prawdziwego życia „, kiedy po wypadku zaczął przypominać swoje dotychczasowe życie. Okazało się, iż został wybrany do specjalnego Programu, będąc małym chłopcem, stając się agentem, oraz zabójcą. Jego wyszkolenie, oraz modyfikację umysłu powoduje stworzenie wyśmienitego agenta Posiada implant w głowie.Trenuje sztuki walki od 6 roku życia. Posiada 9 kiu w Shotakan Kyu Karate, 6-szy kup w Tae-Kwon-Do, oraz posiada wieloletnie doświadczenie w boksie, kick boxing’u, i Kung fu. W agencji posiadał poziom dostępu UMBRA – 1 (jest to 1 poziom wyżej niż top seret).
2007 – Swoje przeżycia zaczyna upubliczniać w Internecie.

Projekt Manekin

1948 – Rozpoczęcie Projekt Anvil. Poszukiwanie w Wielkiej Brytanii osób wg ściśle określonych predyspozycji w celu przekształcenia ich w super żołnierzy- agentów, wykonujących usługi dla NSA. Owi najlepsi kandydaci to: dzieci do 5 lat, z rodów celtyckich, posiadających naturalne wrodzone cechy genetyczne (nawet jeżeli o tym nie wiedzą, wciąż mają w pamięci genetycznej owe zdolności), posiadające, lub mające predyspozycje takie jak PSI / zdolności parapsychologiczne, telepatia, posiadające szczególnie pożądaną grupę krwi RH – (RH- inaczej wiąże tlen we krwii co wpływa na jakość zdolności).

1950 – Projekt Anvil zmienia nazwę na Project Oaktree. Kontynuacja badań genetycznych w Harwell Laboratories w Oxfordshire. Program ten potajemnie prowadzono we wszystkich głównych szpitali w Wielkiej Brytanii aby znaleźć odpowiednich kandydatów tj: potomków „pokolenia Dana”, Kim jest ten święty ród o potężnych zdolnościach PSI ? To potomkowie w czystej linia krwi- Obserwatorów, czyli Strażników Świetlistych – Elohim. Są to ci którzy przeciwstawili się Bogom, nazwane przez nas jako Upadłe anioły, które po konflikcie z Bogami (Świetlistymi) stali się Grigori,”

1972 – Rozpoczęcie Projekt Manekin prowadzony przez NSA (Agencja Bezpieczeństwa Narodowego). Program ten prowadzono w podziemnej bazie tzw. AL/499 – 200 m. pod miasteczkiem Peasemore w Berkshire. W projekcie werbunek przeprowadzano porywając ludność cywilną (tzw. świnki morskie odurzając narkotykami), w śród których najczęściej były to dzieci ( w tym sam Casbolt jest tego przykładem), Rzadko sam się ktoś zgłaszał.

Cel
* stworzenie uśpionych agentów , którzy w wieku dorosłym mają zajmować wysokie stanowiska, zaś w określonych okolicznościach mają wykonać zaplanowane misje.
* stworzenie super żołnierzy, oraz szpiegów i zabójców,
Typ A – jest genetycznie ulepszonymi ludzmi przeznaczonych do walki z możliwości szpiegostwa.
Typ B jest przeznaczony do szpiegostwa z możliwością walki.

Super żołnierz (agent)

Kształtowanie „świnek” na agentów wiąże się z kontrolą umysłu. Jej początki sięgają technik stworzonych jeszcze za czasów II Wojny Światowej przez nazistów, gdzie chciano stworzyć super żołnierza tzw. „Uberman”tj: genetycznie ulepszonego żołnierza z wyostrzonymi zmysłami, zwiększoną inteligencją, siła i zdolnościami paranormalnymi, takimi jak telepatia. Niemiecka kontrola umysłu – rozwijana w obozach koncentracyjnych , polegała na technice powstawania traumatycznych przeżyć poprzez tortury i olbrzymi ból , które doprowadzają do rozczepienia osobowości (dodatkowo odkryto iż systematycznie dokonywanie traumatycznych przeżyć u dzieci przed osiągnięciem wieku pięciu lat zwiększało rozszczepialność umysłu który może być jakkolwiek programowany, ale jednocześnie zauważyli, że owe traumatyczne przeżycia powodują w ciele wzrost pewnych nadludzkich zdolności jak: ogromna tolerancja na ból, pamięć fotograficzną i zdolności PSI.. Dodatkowo Naziści studiowali starożytne teksty jak: egipskiej Księgi Umarłych i Necronomicon poszukując starożytnej wiedzy w powyższym temacie. Dlatego wykorzystywali ukąszenia węży, gdyż to prowadziło u człowieka do wzmacnia swojego układu odpornościowego. Odkrycie to, w połączeniu z urazem opartym na kontroli umysłu i najnowszych osiągnięciach techniki wojskowej, miały bardzo silny przepis na stworzenie takiego Uberman ‘a.

Kontrola umysłu:

Wymazywanie wspomnień do lepszego przygotowywania kandydata dla swojej misji, oraz wprowadzane programy świadomości, uruchamiane hasłami (jak w hipnozie) polepszało i tak już całokształt tworzonej maszynki do zabijania i wykorzystania. Powstały liczne stany do programowania jak: Alpha, Beta, Delta, Gamma, Theta i Omega. Program Theta jest programem PSI / telepati. Uruchamianie owych różnych programów aktywuje się podczas ważnych wydarzeń. (projekty Janus) Programy te mogą być aktywowane za pomocą słów kluczowych i fraz, niektórych wzorów oraz długich fal radiowych., które wywołują małe mikroprocesory (mikrochipy) umieszczone w ciele człowieka, najczęściej w głowie. Aktywacja takiego stanu poprzez fale dźwiękowe są uruchamiane za pomocą m.in.telefonu podłączonego do głównego komputera bazy, który weryfikuje głos odbiorcy, a jeżeli owy głos znajdzie potwierdzenie w bazie danych komputera, ten wypowiada określone- dopasowane do konkretnej osoby- hasła i uruchamia uśpionego agenta. Modyfikacja wpływa na fale mózgowe poprzez fale radiowe (dźwiękowe)

Projekt Manekin posiada również małe wojskowe „bio-roboty”, które są po części maszynami, po części o organicznej strukturze, znane jako PLF’s (Programmable Life Form). Są to niskie, ciemne istoty wykorzystywane do wielu w projekcie.. Istnieje około 500 sztuk przechowywane i używane dla potrzeb w AL/499, a także wysyłane do różnych baz wojskowych w tym kraju i za granicą. Rozwoju takiego biorobota wynosi około 3 miesięcy. W zależności od tego, do czego są używane, posiadają 3 lub 4 palce i kciuk.

Największe stowarzyszenia są podzieleni na 2 frakcje – Jednym z nich jest wierny w swoich wierzeniach do tzw upadłych aniołów, którzy byli lojalni wobec upadłego anioła Lucyfera, w czasie wielkiej powodzi wymienione w Biblii.

Obserwatorzy
The Watchers pochodzą z innych planet, a na Ziemi przybyli w czasach starożytnych na Mt. Hermon na północ od Dan / Kaish na Bliskim Wschodzie. Owi Obserwatorzy (Grigori) Podczas Eksodusu udali się do Grecji – znani jako Spartanie, następnie przenieśli się do Francji jako Merowingowie (oraz innych królewskich linii), następnie rozeszli się do Szkocji, Irlandii i Ameryce. Były one znane jako „Tuatha De Danannw Irlandii i klanów celtyckich, takich jak „Campbells w Szkocji. Byli wyznawcami bogini energii, takich jak Asartes i Isztar i są w dużym stopniu porównywani do szamanizmu zwierząt, takich jak ptaki i symboliki węża. Księgi Henocha zawiera sprawozdanie owych obserwatorów, a wielu przywódców wczesnego kościoła chrześcijańskiego używało owej pracy do trzeciego wieku ne. Od czwartego wieku Księga Henocha zaczęła być tłumiona. Doprowadziło to do dziwnych decyzji przez św Augustyna (AD 354-430), że Księga Henocha jest zbyt stara (antiquitatem nimian Ob), które należy uwzględnić w Piśmie Świętym. Rabbin Symeon ben Jochai oświadczył, że wszyscy są przeklęci, którzy wierzą, że anioły są istotami z krwi i kości, które fizycznie przyszli na ziemię. Wiemy jednak iż „anioły” są pozaziemskiego pochodzenia. Wiara w fizyczność aniołów została się herezją, a tekst musiał zejść do podziemi, gdzie przejeli je tajne stowarzyszenia. Ta góra jest na 33. stopniu szerokości geograficznej. Po osiągnięciu 33. poziomu murów, wpisać „Illuminati” stopnie naukowe i uczą się „tajemnice aniołów”. Teorie spiskowe, którzy mówią, że Iluminaci i Wolnomularstwo są odpowiedzialne za całe zło i korupcji w świecie nie wiedzą, co mówią. Jednocześnie, chciałbym powiedzieć, że uszkodzony frakcji w tych grupach są odpowiedzialne za wiele problemów świata. Dlatego prawdziwe tajemnice Wolnomularstwo prowadzone są na 33 stopni
Potwierdza incydent w Dulce (ale 1960?

Szkolenie od dziecka na obcych wrogiej rasie Reptylian!. White Lotus Society znany jest jako „chiński Illuminati”i ma ponad 250.000 zabójców pracujących dla nich.

NSA jest siostrzaną organizacją CIA, ale teraz o wiele potężniejszą.

Sprawa Obcych

Traktaty:

1934- grupa Plejadan (wysocy, rasa humanoidalna z blond włosami i niebieskimi oczami) zwróciła się do rządu USA, w ramach administracji Roosevelta, starając się wypracować ostateczne porozumienie Rząd Stanów Zjednoczonych odmówił. Dlatego tez poszli do Niemców..Oferują swoją technologię w zamian za co naziści mają nie atakować narodu żydowskiego. Naziści rozwinęły dzięki wymianie zaawansowany samolot w kształcie spodka z technologii Plejadian tzw. Hauneba i Vril. Hitlerowcy nie byli w stanie skopiować systemu grawitacyjnego Plejadian, ale znaleźli pośrednie rozwiązanie. Plejadanie próbowali zatrzymać rozwój wydarzeń ukierunkowanych przez Niemcy z nieudanym i rozczarowanym skutkiem. Do 1941 roku Plejadan wycofał się z traktatu

11.07.1934 – pierwszy traktat między ludźmi (rządem federalnym USA, a Szarakami tzw. Small Greys z systemu Oriona ) podpisany przez prezydenta Franklina Delano Roosevelta, które miał miejsce na pokładzie statku marynarki wojennej w portowym mieście Balboa, Panama.
Cel – Wymiana technologiczna w zamian za zezwolenie Szarakom na uprowadzenia ludzi do wykorzystania w badaniach genetycznych. Uzgodniono, że owe porwania miały opierać się na przygotowanych wcześniej przez rząd USA listach, gdzie o wi porwani mieli być zwracani cali i zdrowi ze skasowaną pamięcią z owych okoliczności.

Szaraki to reprezentanci Reptylian pochodzących z systemu Draco

Traktaty się odnawia co 10 lat do dnia dzisiejszego.

1941 – Szaraki oferują traktat z Niemcami, w zamian za prowadzenie eksperymentów genetycznych na ludziach. (jakby im było mało..). Hitler określił warunki, w których mają zakaz ruszania rasy aryjskiej, mogą natomiast nielimitowanie korzystać z obozów koncentracyjnych. ET w zamian ofiarują nowa technologię.

1944 – Rząd USA orientuje się, że Obcy uprowadzają o wiele więcej ludzi niż ich obowiązująca lista rządowa. Zaczyna się utrata kontroli nad warunkami traktatów.

20.02.1954 – delegacja Galaktycznej Konfederacji Świata nawiązuje kontakt fizyczny z delegacja Eisenhowera, aby ograniczyć i zniszczyć broni nuklearnej. Ale rozmowy te zakończyły się fiaskiem.(odmowa ta mogła mieć miejsce, ponieważ jest możliwość że już w tym czasie Obcy zinflirtowali i zmanipulowali najwyższe stanowiska decyzyjne przez Obcych za rządów Eisenhowera, aby te rozmowy zaprzepaścić).

05.1954 – Traktat Grenada podpisany przez Eisenhowera razem z grupą ULTRA z NSA w bazie sił powietrznych Holloman w Nowym Meksyku
Grupa ULTRA – była jednym z najbardziej elitarnych i super tajnych frakcji NSA w owym czasie i była prowadzona przez nazistów z Projektu Spinacz, którzy należeli do NSA po 1945 roku. Wszyscy członkowie ULTRA zostali sklonowani..

25.04.1964 – W bazie Holloman Air Force w Nowym Meksyku odnowiono traktat ,w ramach Projektu Plato z Szarakami na pustyni w Nowym Meksyku. Wywiad USA orientuje się że Szaraki i Dracos mają intencje inwazyjne na naszą planetę ok.2000 -2030, oraz że oprócz przygotowań spore ich siły są na naszej planecie. pod ziemią od co najmniej czasów starożytnego Babilonu w ramach przygotowań do powrotu przerażających Draco panów z Alpha Draconis.

Dokumentacja z traktatów przetrzymywana jest w obiekcie NSA o nazwie Blue Moon, w podziemnych pomieszczeń pod Kirkland Air Force Base w Nowym Meksyku. Wejście do bazy jest w Manzano. W Blue Moon są prowadzone prace technologiczne oraz znajduje się tam siedziba bardzo tajemniczej komórki DOE. Obecnie jest tam prowadzone prace nad zaawansowaną bronią stosowaną w przestrzeni kosmicznej Program ten pochłonął od początku wymiany technologi z Obcymi bilionów dolarów.

Informacje od osoby o kryptonimie Pindar

Technologia
Każdy traktat to nowa porcja technologii, gdzie rządy stają się coraz bardziej zaawansowane, a było już kilka osób, które były dosłownie tysiące lat bardziej zaawansowane niż ludności cywilnej
*Klonowanie, całkowitą kontrolę nad umysłem, niewidzialność (zakładane na pasek małe urządzenie działające przez 48 godzi, a potem osoba czuje się jak otruta)., anti-gravity, energia swobodna, regresji wieku, transfery duszy, rozszerzony obejmuje życia, podróż w czasie, portale przestrzeni, zdolność do wyleczenia każdej choroby, maszyny czasu, itd. są już w rękach NWO i wojskowych

To właściwie Projekt Manekin jest pierwotnym centrum wdrażania technologii obcych (reptillian i szarych) przy współpracy ludzi wykorzystywanej do wprowadzania nwo, eugeniki. Jak wynika z tego co glosi Casbolt, takie np. MK Ultra jest jedynie odgałęzieniem prawdziwego centrum pracy nad kontrolą umysłów. Prace te kontynuują w podziemnych bazach np. Dulce, większość baz znajdujące sie w USA i w Anglii, jedna z nich miesci sie pod Westminster w Londynie.
Istnieje duży podziemny obozu koncentracyjnego w Salisbury w hrabstwie Wiltshire – Anglii..

W LosAlams oprócz ludzi są Szaraki jak i gady. To tam ludzi więzi się w w klatkach (ale nie tylko..). Widział to Dean Warwick (przyjaciel) (który zmarł na scenie w podejrzanych okolicznościach, na konferencji International Probe w Blackpool). Dean pracował w Los Alamos i podziemnych Alamo Gordo na pustyni w Nowym Meksyku. Dean pracował w podziemnych pomieszczeń na Hawajach. Barry King i Lincoln. Dean był zleconych przez NSA w latach 1980 i pracował dla nich do 1992 roku. Był starszy inżynier w zakładach Los Alamos.
Powiedział , że obecnie jest ponad 4000 podziemnych baz na całym świecie.. X5 (pseudonim Deana) powiedział również, że pod ziemią znajdują się obozy koncentracyjne głownie w Ameryce i Wielkiej Brytanii tzw. D4. Główne bazy na całym świecie są pod kontrolą NSA i są klasyfikowane jako:
D1- podziemne bazy wojskowe,
D2- podwodne bazy wojskowe,
D3- w górskich bazach wojskowych, i
D4- podziemne więzienia wojskowe (ale ostatnio te nazewnictwa się zmieniły).

Infiltracja i kontrola rządów przez MIEC

Grey i Draco współpracują z wyższymi urzędnikami państwowymi w różnych krajach jako MIEC (Military Industrial Complex Extra-Terrestrial).

Kolejny kontakt NSA, X3, powiedział, że globalne aparatury masonerii powyżej 33. stopnia kontroluje najwyższe władze wielu rządów na świecie. 33. stopień jest oficjalnie najwyższym stopnień masoński, ale w rzeczywistości, istnieje wiele stopni powyżej. 33 stopień to dopiero 1 stopień zaufania, ale jednocześnie pierwszy poziom „Iluminacji”.. Możesz nim być tylko jeżeli posiadasz odpowiednią linię genetyczną lub zrobić coś, że wyróżni cię i zostaniesz przyjęty do elitarnego grona. Na poziomie 33, mason często uzyskuje dostęp do ściśle tajnych obszarów MIEC. George Bush senior ocenia się iż posiada powyżej 42-go i jest głęboko zakorzeniona w MIEC.

MIEC porównuje się do Ośmiornicy.

NWO – prowadzony jest przez obcych, wykorzystując się ludźmi albo poprzez marionetki, lub chimer (hybryd) lub lub klony oryginalnych osób. Obecny minister skarbu, na przykład, Henry Paulson, prawdopodobnie klon oryginalnego Paulson, który zginął w grudniu ubiegłego roku, zgodnie z Christopher Britain’s Story.
Celem NWO – eksterminacjia 85% ludności oraz inwazja Reptylian.

Reptylianie

Dracos są wszystkożerne i poruszać się jak szarańcza poszukująca planet bogate w zasoby naturalne, oraz żywność, np. nas. Dracos mają dwa serca, są od 7 do 12 metrów wysokości i moc od 8 do 16 ludzi. Są trudne do zabicia, posiadają psychiczne i technologiczne umiejętności w walce, które wyprzedzają nas o tysiące lat. Działają z zimną krwią i nie mają wyrzutów sumienia i współczucia. Istnieją różne nacje owego gatunku: kolorowe Draco, ale Draco Prime w kolorze białym i wydają się być elitą (rodem królewskim?) . Draco jest system kastowy w zależności od koloru skóry i ewentualnie innych nieznanych cech genetycznych. Te bardziej na topie zielono- brązowi posiadają skrzydła, natomiast gady niższe w hierarchii nie. Skrzydła są długie, oraz małe kolce, które wystają poza ich plecami. Żebra przylegają do klapy skórzasto-brązowej skórce, i skrzydła są zwykle w położeniu spoczynkowym. Istoty pasujące do opisu Informacja została podana w wielu obserwacji stworzenia podobne do Draco w miejscowości Point Pleasant, na którym film Przepowiednia, z Richardem Gere, została ona oparta.

Jest 118 różnych ras pozaziemskich, o których wie NSA , które są zaangażowane w sprawy naszej planety. Życzliwe ET pochodzą z takich sektorów kosmosu jak: Plejady, Andromeda, Lyra, Tau Ceti, Sirius i Ummo, które zostały określone przez kontaktowców i tajnych personel jak Galactic Konfederacji Worlds.

Ripsonar

davidicke.pl

Reklamy

Komentarzy 11 to “Project Manekin (Mannequin)”

 1. Meu Says:

  Warto obejrzeć filmy 8 części.
  Tu jest pierwsza część

  • Jacolo Says:

   Tylko ten film jest związany z programem MKultra, to jest całkiem coś innego

 2. ochrzczony polski żyd Says:

  „…Trenuje sztuki walki od 6 roku życia. Posiada 9 kiu w Shotakan Kyu Karate, 6-szy kup w Tae-Kwon-Do, oraz posiada wieloletnie doświadczenie w boksie, kick boxing’u, i Kung fu…” -to już podważa wiarygodność tego pana,bardziej to pasuje do choreografa sztuk walk w filmach ,niż do wyszkolonego zabójcy,który musi mieć także opanowaną walkę w zwarciu/parterze ,bo życie to nie film… i dużo starć kończy się bezpośrednim kontaktem z przeciwnikiem, co doskonale wiedzą specjaliści szkolący agentów,przez to ich trening jest wszechstronny i zawiera też elementy z ju-jitsu,zapasów,judo…

  • garbcio Says:

   jest taki film p.t. „Soldier” (zolnierz) z Kurtem Russelem w roli tytulowej. Ciekawe co bylo pierwsze – ten film czy ta teoria…

 3. lu Says:

  Po części może to być prawda bo jest wiele podobnych tekstów ,wiele ludzi pisze o obcych o ich powiązaniach z rządami ,brakuje mi tu opisu wpływów Plejanian i Anunaki na nasza rase bo z tego co wiem to oni są po naszej stronie ,a tu raczej pisze sie o tych złych .Według mnie to gdyby byli tylko ci źli to już dawno by nas na ziemi nie było! już dawno by nas wyeliminowali ale pojawi sie jeszcze jedna kwestia o której dopiero od niedawna sie mówi a chodiz tu o negatywne emocje ,które wytwarzają ludzie to dzięki nim te dwie rasy mogą istnieć na ziemi oni czerpią z nas negatywną energie (coś jak matrix) i dla tego na świecie jest jak . Żyjemy w nowoczesnym więzieniu z którego nie ma wyjscia na szczęście niewola dobiega końca i za kilkanaście miesięcy wszyscy sie dowiedzą jak jest na prawde! dziękuje wszystkim !Anunaki i innym mniej znanym rasom za pomaganie nam w obecnej sytuacji. Zdaje sobie sprawe ,żę nasza Ludzka rasa jest młoda i że nie skreśliliście nas! .Jeszcze chciałem w ramach obrony ludzi powiedzieć że my to jak małe dziecko kilka razy musi sie sparzyć wy sie nauczyć i proszę o dalszą POMOC.

  • MariaTeresa Says:

   Dziekuje Ci LU za NADZIEJE – czuje to sam i czekam…….pozdrawiam…

 4. garbcio Says:

  jak powiedzial poeta: „ja to miedzy bajki wloze…”

  • Jacolo Says:

   Jeżeli czegoś nie ogarniasz swoim rozumkiem , nie oznacza że jest to tylko fikcja, nie mówię że wszystko tutaj musi być prawdą, ale tak podchodząc do sprawy jak ty to najlepiej faktycznie zacznij czytać bajki.

  • garbcio Says:

   wlasnie dlatego zagladam na ta strone…

  • Ewa Says:

   A ja ci laiku dopowiem tylko, przeczytaj sobie wszystkie tłumaczenia sumeryjskich tabliczek /ok.19 tysięcy!/ jakich dokonał wybitny sumerolog i naukowiec Zecharia Sitchin. Tam wszystko jest i doucz się. A na razie nie zaglądaj na tę stronę, jak nie masz wiedzy ignorancie. Żegnam

  • garbcio Says:

   Ewcia, wyluzuj. To ze ja nie wierze w bajki Sumerow, Grekow, Rzymian czy braci Grimm to wcale nie znaczy ze ty nie mozesz. Kazdy ma prawo miec swoje hobby, hocby nawet absurdalne…


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: