Karty Iluminatów


Steve Jackson z Austin zaprojektował serię “kart Illuminati” (Illuminati Cards). W 1990 roku, nastąpił nalot Secret Service i policji teksańskiej na jego biuro. Zabrano mu m.in. sprzęt komputerowy, dyski. Zarzutem było rzekome hakerstwo w grupach BBS. W sądzie Jackson sprawę wygrał, choć niemalże skończyło się to jego klapą finansową. Pamiętajmy, że wówczas prezydentem USA był George Bush senior, również Teksańczyk, wcześniejszy wieloletni szef CIA. Jemu to właśnie podlegały służby, które dokonały nalotu na biura Jacksona. Czegóż można się było obawiać ze strony niewinnej wydawałoby się gry jaką była “Illuminati Cards”? Czy w ten sposób demaskował on plany kryminalnej grupy z Teksasu?
Jackson ostatecznie opublikował grę w 1995 roku, stała się od razu bestsellerem. Aż dziwne, że tak niewiele się o tym dzisiaj mówi. Karty są dostępne nadal w internecie, w google znajdziemy wiele ich rodzajów. Wydaje się, że przedstawiają one dość szczegółowo plany Iluminatów odnośnie najbliższej przyszłości świata. Kilka z kart zostało już “zagranych” jak te:

Jeśli jesteście zaszokowani to nie bez powodu. Karty zostały zaprojektowane na dobrych kilka lat przed zamachem na WTC. Skąd Jackson mógł przewidzieć zamachy? Jeśli to była tylko jego fantazja to dlaczego nie został uznany Nostradamusem naszych czasów? A miał dostęp do planów Iluminatów lub innych tajnych stowarzyszeń? Tego nie wiemy. Najciekawsze są jednak kolejne karty, które “rozdał” Jackson.

Pierwsza z nich symbolizuje cel – redukcję populacji. “Zbyt duża ilość ludzi na świecie powoduje wiele problemów i mało miłości” – czy nie jest to zbieżne z “przykazaniami” na Georgia Guidstones, o których pisaliśmy jakiś czas temu? Karta nawołuje też do destrukcji kilku “Wielkich Miejsc (miast?)”, do pięciu – bez rozpętywania II wojny światowej. Druga karta nawołuje do rządowej kontroli nad zniszczonymi miejscami (pamiętamy Nowy Orlean i huragan Katrina). Zniszczenie nie musi być dokonywane tradycyjnymi metodami, ale np. za pomocą sztucznie kontrolowanych huraganów czy też trzęsień ziemi (pamiętne tsunami?). Jako pretekst służy walka z chorobami zakaźnymi.

Kolejna karty. Karta dosłownie nazywa się “Epidemia” i oznacza atak, który pozostawia “cel” w stanie “dewastacji”.
Z uwagi na brak miejsca nie sięgamy do innych kart i ich opisu, zachęcamy do zainteresowania się tematem. W grze Jacksona występuje wiele wydarzeń obserwowanych w realnym świecie – kryzys finansowy, fałszowanie historii, wojna z terrorem, militaryzacja życia publicznego itd. Z kilku znalezionych linków polecamy nagranie na YouTube: The Illuminati Card Game
Wygląda na to, że “elity” nieźle się bawią, i że całą rozgrywka z pandemią była elementem jakiejś szatańskiej gry.

Można znaleźć wiele artykułów i odnośników do technologi modyfikacji pogody i zjawisk, które do końca XIXw należały jedynie do domeny zjawisk naturalnych. Nasz problem polega na tym, że – nie mając stuprocentowej pewności o pochodzeniu danego fenomenu, lub wystarczającej wiedzy na ten temat – nie potrafimy odróżnić zjawisk naturalnych od sztucznie wywołanych. Ktoś mający podłoże w meteorologii i innych dziedzinach może wysnuć pewne wnioski na temat danego zjawiska atmosferycznego – mając wystarczająco dużo informacji na ten temat – i ocenić prawdopodobieństwo jego naturalnego zaistnienia, lub jego stopień naturalności.

Ta karta została zatytułowana: „Pisanie historii od nowa”.

Karta zatytułowana „Tsunami”. Przypadkowa zbieżność z Tsunami 2004 ?

Ta karta ma tytuł „Międzynarodowa Organizacja Pogody” a chodzi w niej
o sterowanie pogoda na skale światową. O tym mówi tez następna
karta…

Ta karta zatytułowana jest „Prawo i Porządek” – sami widzicie w jaki
sposób będzie to wprowadzane

————————————————————————————————-

To właśnie dzieje się teraz, kontrolowane upadki banków jak wykup banków międzynarodowych np. teraz WBK i PKO

To chyba jest zrozumiałe, media kontrolowane przez iluminatów.

Wyciek ropy, ostatnie wydarzenia z zatoki meksykańskiej.

Fałszywy mesjasz, projekt blue beam.

Najświeższy temat, konferencja w sprawie UFO, jest to karta symbolizująca fałszywy atak obcych, w rzeczywistości będą to statki nasze, które mają już od lat na ziemi lub cześć tego spektaklu będzie przeprowadzone przez blue beam.

Reklamy

Komentarzy 12 to “Karty Iluminatów”

 1. Rocznica ataku stuxnetem na Fukushimę 1 w Japonii « blog polski Says:

  […] byłoby jednej z tajemniczych kart iluminatów. Mówię o karcie “combined disasters”. https://prawdaxlxpl.wordpress.com/2010/10/02/karty-iluminatow/ Karty te powstały wiele lat temu, gdy jeszcze Japonia nawet nie myślała o sprzedaży uranu […]

 2. marcin Says:

  atak na wtc był planowany już dawno dawno przed .mówili nam o tym w taki sposób , tutaj w 35-tej sekundzie sie zaczyna a w 50-tej sekundzie stop klatka ciekawa ,http://www.youtube.com/watch?v=ViGfC1o_uio&feature=related ,jestb wiele takich podprogowych informacji,jakby sie z nas śmiali ,że i tak nie zrozumiemy,chciałbym zaznaczyc ,ze to reklama z 1996r

 3. kosiardeyablos Says:

  Potwierdam z całą stnaowczością……bedzie dym. Jestem jednym ze zbuntowanych. NIe byłem i nie jestem Iluminoświrem. Jestem obudzonym, ale nie do końca, przebudzonym Buddą, jednym z wielu. Ten kit o inwazji to niezły przekrętas. Nie dajmy sie zwieść fałszywym prorokom. To jest realne. To sie po prostu w pale nie mieści. I w obronie ludzkości uderzy wtedy – Żealzna Pieść Przeznaczenia ( Iron Fist of Destiny) a tera motto o nich – Nadejdzie koniec dnia, Nadejdzie nocy czar, I Oni wolność nieść Ci będą w obliczu śmierci, czyhając tu i tam na bitew krwawy zew….będąc niczym Boski Wiatr…Wzbudzając w Bestii Gniew…..HAHAHA ….jest już po 10/4…czyli pomsta się dokona….wkrótce!!!!!

 4. garbcio Says:

  „pytanie na poziomie przedszkola” a mimo to „madre” glowy nie moga na nie odpowiedziec.
  A w sw. Mikolaja nigdy nie wierzylem i ty tez nie powinienes…

  • Irbis Says:

   Pytania nigdy nie są głupie, najwyżej odpowiedź może byc taką … Jesli o mnie chodzi to własnie pytania są najistotniejsze … a kazdy je stawia takie jakie dla niego są wazne … i tu nie chodzi o poziom (dzieci także stawiaja pytania bo są ciekawe swiata a dorosli w wiekszosci nie potrafią na nie odpowiedziec albo plotą głupstwa ..a ptem rosnie taki dzieciak i nic dziwnego ze nic o swiecie nie wie poza tymi bzdurami jakie mu wmawiano gdy byl dzieckiem) a o to ze jest w ogole wpasniale ze ktos je stawia … a nie polyka wszysko jak mu sie podaje.
   Nie wiem czy ten ktory te karty wymyslił jest Iluminatem (albo był), ale z pewnoscią bardzo wiele na ten temat wiedział skoro takie karty zrobił. Z drugiej strony wiem, że niektorzy iluminaci przechodzą nastornę ludzi bo wiedza ze przegrywają … Oczywiscie nie calkiem jawnie (boją sie ze swoi by go zabili gdyby ujawnił wszystkie tajemnice) ale uchylają niejtore rąbki ichtajemnic, inaczej swait nadal nic by o nich nie wiedział … Pozdrawiam i zyczę dalszego stawiania pytań.

 5. astromaria Says:

  Czy są jeszcze tacy, którzy twierdzą, że teorie spiskowe to wymysły wariatów?

 6. Realistaka Says:

  Jacie pie****ę !!!!! Koniec Świata !!!!

 7. vionna Says:

  TO wszystko wydaje sie nieprawdopodobne!
  To jaks szatanska gra ,sztuczka??!!
  Wydaje sie ze cos takiego niemoglby spowodowac zdrowy umyslowo czlowiek tylko jakis totalny szaleniec.
  Najswiezszy temat UFO jest zastanawiajacy .Po co nagle ujawniaja to skoro tyle lat bylo utajniane???!!/czuje spisek/
  Mam jednak wielka nadzieje ze blue beam sie nie sprawdzi.

  • Irbis Says:

   Nagle obserwuje się coraz częstsze informacje o UFO itp. bo po 1 : Chcą przetestować populacje i społeczenstwa pod kątem reakcji (paniki, agresji, itp ) gdy ktoregos dnia powiedzą czesc prawdy bo całejprawdy od radzu nie powiedzą (obawiają sie agresji ze strony spolecznestw ktora bezie wsciekła o to ze prezz tyle lat blokowano nam dostęp do dóbri manipulacji rzadu USA z obcymi.
   Po 2 : Całęj prawdy dowiemy sie na raty .. czyli z pewnoscią bedą jeszce manipulowc i dezinformowc a niektore ugrupowania tzw. elit rządowych beda niegowac, wysmiewac, dezifnormowac i zastrazac. Nie trzeba ie tego bac bo to ONIsie boją i nie chcą utraty władzy i wpływów jakie maja obecnie żyjąc sobie wsystemie pasożytbiczym – (nic w zamian nie dając).
   Po 3 : Moim zdaniem najlepiej obserwowac uwaznie, sluchac uwaznie i nie dawac sie prowokowac ani sobą manipulowac. Nasz wiedza jest siłą i nie można sobie dawac wmawiac przez tych opłącanych dezinformatorów kolejne bzdury .. by ludziom zrobić juz totalnąsieczkę z mozgu.
   Po 4; Jest całkiem prawdopodobne że po ogloszeniu prawdy o UFO i „Obcych” (z ktorymi zawarli od co najmniej 1948 roku układ wiec nie są to wcale Obcy …) pewni prowokatorzyzaczną napuszczac nasiebie ludzi (tych ktorzy wiedzą i znaja prawde przeciw tym ktorzy sterowaniodgornie bedą udawali ze niewierzą a nawet i tych ktorzy istotnie jeszce nie uwierzą … Dlatego tak wazne jest opanowanie, spokój, medytacja i zaufanie swojej intuicji i wiedzy wewnetrznej. Te rzeczy NIGDy nie zawiodą pod wrunkiem że sie ich słucha … Dlatego nieczego sie nie bój.

  • Irbis Says:

   Zapomniałem dodać jeszcze 5 możliwosć : z pewnoscia bedą i tacy ktorzy zechca zrobicntym interes … Moe beda chcieli sie zobcymi układac i naciagac naiwnych ludzi na ogromnesumy pieniedzy … Obcy – jesli bedą to naprawde Obcy – z cala pewnoscią NIE BEDĄsie ukladac z niczym ze zwyklymi ziemianami .. Poza tym niewolno także ufac i Obcym – dopoki nie bedzeiemy mieli dowodu w postaci ich działań.. NIE SŁOWA a CZYNY bedao nich świadczyć. Obcy mogą pod postacią przyjanzych istot – przeprowadzac SWOJE plany nikoniecznie dla nas przyjazne i dobre … A to – jak wspomniałem – można łątwo odczytać po ich działaniach i skutkach ich działań – o ile w ogole beda chcieli sie nami zajmować bezposrednio – a nie przez sowich przestawicieli w rżadzie …

  • Baton Says:

   Przeczytaj serie książek Barbary Marciniak i dowiesz się wszystkiego o ich zamiarach i kiedy tak naprawdę przylecą. A co do tej inwazji.To rząd USA chcę po przez sztuczną inwazję ogłosić Reptylian zbawcami.

  • Irbis Says:

   Kilka lat temu gdzies wyczytałem w necie że rzad USA chce zrobić inwajzję na cała Europę a moze i świat na swoich latajacych spodkach ktorych technologię dostali od Obcych w zamian za zezwolenien a porywanie ludzi do celow eksperymentów. Amerykanie chcieli sami napasc na świat i zwalic to na Obcych a jednoczesnie oglosic sie naszymi wybawicielami … Ten pomysł wyszedl na swiatlo dzienne i sie nie udalo !
   A ksiązkę Marciniak czytalem a nawet mam je wszystkie. Nie twierdzę ze to co ona tam pisze to nieprawda .. ale nie jetem do konca przekonany o przwdziwosci wszystkich wypowiedzi nateamt Obcych i innych spraw za pomocą channelingu .. to metoda bardzo kontrowersyjna i zalezy bardzo od wrazliwosci i umiejetnosci interpretacji przekazu .. a t go u Marciniak nie mozna sprawdzic … O Reptylianach dowiedzialem sie z ksiazek Davida Icke’go ktore mam wszystkie w wersji włoskiej i francuskiej. Rewelacja. Niestety wlasnie one nie zostały przetlumaczone na j. polski choc inne kraje to zrobiły… Ale sie nie dziwię, bo są tam rzeczy przerazajace a autor po naziwsku i imieniu demaskuje prawdę o najwiekszych tego świata … kim oni naprawde są i czym sie tak naprawde zajmują …


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: