Manifestacja: Smoleńsk i 9/11 w Poznaniu 11.09 godzina 17.00


Poznań, 11 września 2010 (Sobota), godzina 17.00
(Stary Rynek – przed budynkiem ratusza)

MANIFESTACJA:

„11.09.2001 – 10.04.2010
DWIE TRAGEDIE – JEDNO KŁAMSTWO!”

Panie i Panowie, koledzy i przyjaciele ze wszystkich alternatywnych stron internetowych, portali, stowarzyszeń, środowisk i forów – oto nasz czas.

Żeby wpływać na naszą rzeczywistość trzeba coś robić. Przede wszystkim trzeba pokazać elitom polityczno-medialnym, że nie jesteśmy idiotami, że myślimy sami za siebie, domagamy się prawdy, że istniejemy, widzimy co robią, jak nas okradają i zakłamują rzeczywistość – że mamy tego dosyć i domagamy się respektowania naszych naturalnych i niezbywalnych praw jako wolnych istot ludzkich.

Nie wystarczy pisać artykuły i wymądrzać się na forum. Trzeba wkroczyć w realne życie, stanąć odważnie z podniesioną głową wśród ludzi i bez najmniejszego strachu wypowiedzieć swoje zdanie oraz domagać się traktowania nas z godnością, a nie jak totalnych idiotów zachowujących się niczym głupie stado owiec, które można nieustannie wodzić za nos i wciskać każdą ciemnotę.

To jest bardzo ważne. Jeśli nie będziemy mieli na to odwagi, jeśli nie będziemy walczyć o swoją godność i jeśli strach przed opinia większości lub lenistwo nie pozwoli nam jasno i głośno wypowiedzieć swojego zdania i zamanifestować naszego sprzeciwu – nie mamy wówczas prawa narzekać na swój los i biadolić na sytuację, która jest zła a i będzie pogarszać się z miesiąca na miesiąc. Jeśli będziemy wiecznie bierni, jeśli nie zaczniemy robić CZEGOKOLWIEK, jeśli poddamy się jeszcze przed tą „walką” o normalną ludzkość – to zachowamy się dokładnie tak, jak globalna elita stara się w nas programować.

Czas działać. Pisać na forum, pogadać w warzywniaku z sąsiadem, czy poczytać strony internetowe można zawsze. Ale póki nie zaczniemy realnie wpływać na otaczającą nas rzeczywistość, nie będziemy jawnie i publicznie wyrażać swoich poglądów i dzielić się nimi z wszystkimi bez strachu – będziemy nadal chodzić w miejscu.

Dosyć więc wymówek, dosyć biadolenia i fatalizmu. Jeśli chcesz coś realnie zrobić, by sprzeciwić się globalnej elicie i planom NWO – musisz być 11 września z nami. Niektórzy z Was będą pewno szukać łatwych wymówek – „To nic nie da”, „To jest za daleko”, „Ile to mnie będzie kosztować” itp.,itd. Dosyć tego. Takim zachowaniem właśnie ułatwiacie im zadanie. Lepiej zrobić cokolwiek, niż nie robić nic. Taka udana manifestacja zrobi o 1000x większą robotę i więcej wniesie energii niż setki artykułów o opinii wyrażanych jedynie w sieci.

Tak naprawdę będzie to dla nas test, sprawdzian na ile jesteśmy tylko zdeklarowani coś robić i na ile faktycznie chcemy to powstrzymać. Ci, którzy tam się stawią (oprócz oczywiście faktycznie niemożliwych do przeskoczenia sytuacji) udowodnią, że mają „jaja”, że chcą coś zrobić i się nie boją.

Musimy pokazać, że tacy jak my ludzie istnieją, że wiemy o tej całej zakłamanej i zmanipulowanej rzeczywistości i mamy tego dosyć.

Prośba do wszystkich:
– reklamujcie te manifestację wszędzie gdzie możecie, rozmawiajcie z każdym, wysyłajcie maile do znajomych, przyjaciół, do wszystkich stron i portali o tej tematyce, do wszystkich środowisk zajmujących się ta materią, rozdawajcie ulotki, wyślijcie info do wszystkich lokalnych mediów – sami też to zrobimy w swoim terenie, ale im więcej maili tym większy efekt .Każdy kto będzie chciał wersję ulotek niech przyślę prośbę na mój mail mikolajrozbicki@vp.pl a prześlę mu wersję do drukowania.
– Twórzcie także własne hasła, transparenty, bannery, flagi, napisy na kartkach na manifestację oraz ulotki (o szeroko pojętej tematyce NWO jak i samo 9/11 i Smoleńska) w miarę Waszych możliwości, by rozdawać ludziom na Starym Rynku. Jeśli możecie zamówcie sobie koszulki z odpowiednimi napisami.
– Jeśli będziecie na manifestacji dokumentujcie ją, nagrywajcie i róbcie zdjęcia, by informacja była rzetelna – media będą nas „umniejszać”.
– Ktokolwiek może wspomóc logistycznie, materiałowo lub finansowo nasze przedsięwzięcie – proszę o kontakt z organizatorem
– Proszę administratorów stron, forów i portali o patronowanie tej manifestacji i reklamowanie jej na stronach głównych do czasu 11.09.10 – jeśli tylko jest to możliwe.

Plan manifestacji:

1. Przemowa wstępna o kłamstwach i manipulacjach globalnej elity
2. Przemowa o wielkim kłamstwie 9/11
3. Przemowa o manipulacjach w sprawie tzw. „Katastrofy Smoleńskiej”
4. „Wszystko jest OK” – happening w tematyce manifestacji
5. Rozdawanie ulotek ludziom, skandowanie haseł

Zasady manifestacji:

Manifestujemy pokojowo, nie życzymy sobie akcentów rasistowskich ani antysemickich. Nie dawajmy pretekstu rządzącym do pokazywania nas jako nazistów, ekstremistów czy szaleńców pałających nienawiścią.

Proponowane hasła:

11.09.2001 – Tak działo NWO – 10.04.2010
Smoleńsk 2010 – przestańcie kłamać, żądamy prawdy
Smoleńsk 2010 – kolejny krok na drodze do NWO
Zadawaj pytania – żądaj odpowiedzi! 9/11 i Smoleńsk 2010 – Zmowa milczenia…
Dość zmowy milczenia!
Media i politycy Was okłamują!
Apel do mediów i władz: Nie róbcie z nas idiotów! / Przestańcie kłamać!
„Wypadek, wypadek, wypadek…” – wielokrotnie powtarzane kłamstwo staje się prawdą (Goebbels)

Pokażmy swoją siłę, pokażmy ilu nas jest.

Liczę na Was wszystkich.

Mikołaj Rozbicki

Organizator: Mikołaj Rozbicki (506 – 299 370)

Współorganizatorzy: Filip Blicharczyk, Bartek Kmieciak, Jacek Owczarczak,

Manifestacja jest zgłoszona w Urzędzie Miasta i jest całkowicie legalna

Przesłanie manifestacji:

Wydarzenia z 11 września 2001 w USA oraz 10 kwietnia 2010 w Polsce to przykłady w jak medialno – polityczne układy na skalę międzynarodową potrafią zakłamać i zmanipulować prawdę.

Całkowicie jednostronne i tendencyjne prezentowanie okoliczności, przebiegu wydarzeń oraz narzucanie określonych „wyjaśnień” przyczyn zarówno zamachów „terrorystów” z 11 września jak i katastrofy Smoleńskiej pokazuje jak potężne siły są zaangażowane w tuszowanie prawdziwych kulis tych tragedii.

Ty – zwykły obywatelu – nie masz znać prawdy – masz wierzyć w oficjalną wersję i dalej spać spokojnie, byś nie zagrażał garstce pociągających za sznurki super bogatych i wpływowych globalistów oraz ich odwiecznemu planowi Nowego Porządku Świata (New World Order – NWO)

11 września 2001 dokonano rzekomych „terrorystycznych ataków” w USA – wydarzenie to stanowi jedno z największych kłamstw współczesnej historii. Tego dnia elity tego świata spreparowały wielki mit Al Kaidy oraz prymitywnych arabskich terrorystów zagrażających całemu zachodniemu światu. To wielkie kłamstwo podtrzymywane przez kompleks polityczny, militarny i wspierany przez medialną propagandę stanowiło pretekst do wywołana dwóch niesprawiedliwych wojen, oraz posłużyło jako pretekst do ograniczania wolności i swobód obywatelskich. Do dziś – w dziewiątą rocznicę tych wydarzeń pomimo ujawnienia oczywistych kłamstw i manipulacji odnośnie tych wydarzeń mit 11 września wciąż funkcjonuje jako oficjalna wersja rzeczywistości kształtująca naszą polityczną i społeczną rzeczywistość.

Ani media ani politycy nie chcą powiedzieć nam prawdy i kłamią dalej!

10 kwietnia 2010 ważna część polskiej elity sprzeciwiającej się postępującej globalizacji i centralizacji władzy na świecie zginęła wraz z polskim Prezydentem w samolocie udającym się na uroczystości upamiętniające zbrodnię katyńską. Pomimo licznych pytań, wątpliwości, nieścisłości i podejrzeń najważniejsi polscy przedstawiciele oraz media całkowicie pomijają najważniejsze kwestie – czyniąc z tego tematu temat tabu a ludzi dociekających prawdy wyśmiewając i nazywając ich szalonymi i niepoważnymi „teoretykami spiskowymi”. Opinia publiczna i niezależnie myślący ludzie są poddawani emocjonalnemu szantażowi – albo mówisz tak jak mówi oficjalna wersja i wówczas masz prawo głosu, albo jesteś totalnie niepoważnym człowiekiem, ekstremistą, szaleńcem z niebezpiecznymi poglądami, którego trzeba uciszyć.

Całkowicie jednostronne i tendencyjne prezentowanie (zarówno przez polityków jak i przez media) okoliczności, przebiegu wydarzeń oraz narzucanie określonych „wyjaśnień” przyczyn katastrofy Smoleńskiej karze zadać nam fundamentalne pytanie:

– czy nie mamy do czynienia z kolejnym wielkim kłamstwem, która ma drugie dno?

Zapraszamy na manifestację
na Starym Rynku
przed budynkiem Ratusza
11 września 2010, godzina 17.00

Bądź z nami!

Pokaż swój sprzeciw medialno-politycznym kłamstwom i manipulacjom globalistów!

Ulotki

Oto 6 ulotek, kto może niech drukuje, rozdaje, rozwiesza…


Ulotka 1:

Ulotka 2 i 3:

Ulotka 4 i 5:

Ulotka 6:

Komentarzy 28 to “Manifestacja: Smoleńsk i 9/11 w Poznaniu 11.09 godzina 17.00”

 1. Marek Says:

  Wreszcie Poznań, ten zakolowany Poznań – moje miasto – będzie się w stanie wynieść ponad wszystko i pokazać ilu ludzi w tymże mieście potrafi myśleć i nie daje się sprowokować mediom usilnie wymuszającym na prostym narodzie tzw. poprawność polityczna, Zycze tego POZNAŃiowi z całego serca by odbudował swój po trosze utracony autorytet. Wierze, ze Poznań, który tak mocno przoduje w Polskiej gospodarce i gospodarności w ogolę, pokarze swa klasę i miłość do Polski i Prawdy. Wierze tez ze wielu Poznaniakow zapatrzonych w ciemno w Main Stream Media (TVN, Wybiorcza, etc) wreszcie otworzy ozy i przebudzi się tak jak w ’56 roku.
  PRAWDA WAS WYZWOLI ! ! !

 2. ww Says:

  W pełni popieram… na pewno przyjdę, jednak nie jestem przekonany czy publiczne demostrowanie jednocześnie 11/9 i 10/4 ma sens. Oczywiście doskonale rozumiem intencje autorów. Ale uważam, że ta akcja może zostać źle odebrana. Oponenci z automatu odrzucą takie zestawienie, a wizję NWO totalnie obśmieją jako oszołomską, niestety. Myślę, że taka manifestacja to rzecz bardzo bardzo ambitna i w pewnym sensie godna podziwu, jednak jak wiemy dobrze inteligentne inicjatywy, mądre przemowy nigdy nie są zrozumiałe i tolerowane, stąd przypuszczam, że lepiej by było manifestować sam Smoleńsk – niech to się stanie głównym tematem… o 11/9 można wspomnieć, jednak powinniśmy skupić się na tym co się stało w Smoleńsku. To jest temat niezwykle aktualny, wymagający nagłaśniania. Mam nadzieję, że za tydzień tak właśnie będzie. Jednak o NWO należy również mówić i to coraz częściej. pozdrawiam i do zobaczenia!

  • Marek Says:

   Trzeba dać szanse! Ja mieszkam w Stanach i my z uwagą będziemy się temu przyglądać i dopingować! Dość kłamstwom medialnym, gdzie by one nie miały miejsce, czy w Polsce czy w Stanach! NWO musi mieć wyraźny przekaz – ludzie się budzą! Samymi wydarzeniami Smoleńska jako tragedii „lokalnej” jakby wielu to chciało widzieć można by było dać mniejszy wymiar, a TO zestawienie jakże trafne musi przyciągnąć! Pomysł Świetny!

 3. GREFIAND Says:

  ****************2010 04 10 *****************
  <kolega Says:
  <01/09/2010 o 04:49
  <Jezeli wmieszacie w to 9/11 zostaniecie osmieszeni. A chyba <nie o to chodzi.

  A MOZE KOMUŚ O TO CHODZI…(?)
  (TYLKO KOMU?)
  —Sorry za caps on, ale to wydaje mi sie uzasadnione—

  ****************2010 04 10******************

 4. kolega Says:

  Jezeli wmieszacie w to 9/11 zostaniecie osmieszeni. A chyba nie o to chodzi.

 5. Kargen Says:

  Czy dałoby radę zorganizować coś takiego w Wawie? Chodzi mi bardziej o osoby bezpośrednio zaangażowane, przemawiajace, materiały propagandowe… W miarę własnych możliwości postarałbym się pomóc.

  • Marek Says:

   Za dużo walzowych kanalii!!!
   Poznan, jako miasto po trosze zdominowane przez PO będzie mogło w końcu się przebudzić. Gratuluje trafności pomysłu!

 6. kazimierz Says:

  Brawo Poznan!!! Kiedys mieszkalem tam u Was na ulicy Dlugiej. Nie moge przyjsc ale jestem z Wami.
  Twarde Zadania: Dymisja Tuska i calego rzadu „dyplomatolkow”. Dymisja komisarza Komorowskiego.
  Dymisja Prokuratorow Tuskowych.
  Cale Sledztwo „katastrofy” smolenskiej jest celowo opozniane, a werdyktem bedzie : BLAD PILOTOW Z WYRAZNYM NACISKIEM s.p. Lecha Kaczynskiego do ladowania w Smolensku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Poruszcie sprawe 1/2 godzinnego spoznienia sie prezydenta. Co sie wtedy tam dzialo? Kto widzial prezydenta ostatni i gdzie? Czy wyszedl zywy z palacu prezydenckiego czy juz go wyniesli. Gdzie zgineli wszyscy ? na lotnisku w Warszawie czy zostali ujprowadzeni? Jest prawie pewne ze w samolocie oprocz pilotow? nikogo tam nie bylo a pozniej tam podrzuceni, oczywiscie zmaltretowani. Zadac czy to by rzeczywisty samolot czy skladak? Zadac zeznan od Tuska , Arabskiego, Komorowskiego i zadac tez wyjasnienia katastrofy pod Miroslawcem. To jest ta sama BANDA> !!! Jestem z Wami . kazimierz

  • zagloba Says:

   TAKA POSTAWA MI SIE PODOBA ,,,

   CHETNIE BYM TAM POJECHAL DO POZNANIA

   ALE NARAZIE JESTEM W CANADZIE ,,,,ALE ZA TO

   DUCHOWO LACZE SIE Z WSZYSTKIMI POLAKAMI

   KTORZY S A W POLSCE I MAJA DOSC NISZCZENIA

   POLSKI PRZEZ POLSKOJEZYCZNY S YNDY KAT ZBRODNI..

   (PO,PIS,PSL,SLD,ITP.)

   SZCZESC BOZE

 7. Justyna Says:

  PRZYJDĘ!! Na bank! Może nawet uda mi się kogoś przyprowadzić ze sobą. Bardzo się cieszę, że są jeszcze odważni ludzie, którzy chcą walczyć o PRAWDĘ i DOBRO. Trzeba otwierać ludziom oczy.

 8. SIC Says:

  dajcie spokój z 9/11. Dla nas wazniejszy jest SMOLEŃSK
  zostawcie (choćby tym razem) 9/11
  bo 9.11 zdewaluuje ten protest.zajmnijmy sie SMOLEŃSKIEM
  Cynglom z wyborczej i TVN (WSI) będzie łatwiej zmieszać Nas z błotem jeśli wciągniemy w to sprawę 9/11
  łatwo jest sobie wyobrazić jak będą wyglądać relacje prasowe mejstrimu jesli wciagniecie w to 9/11
  ba, w relacjach na pierwszy plan wysunie sie „NIE DORZECZNE spiski wokół 9/11” a S M O L E Ń S K bedzie nie drugoplanowym kontekstem , trzecim tez nie. nie bedzie żadnym kontekstem.
  Niestety , wiekszość społeczeństwa zna oficjalna „PRAWDE” o 9/11 i innych nie przyjmuje, jak na razie.
  Z czasem to sie zmieni, ale nie dziś jeszcze
  Zestawianie 9/11 ze SMOLENSKIEM jest oczywiste
  ale
  na dzień dzisiejszy, na chwile „ogół” tego nie widzi

  Jeśli w spr SMOLENSKA wkrecicie 9/11 to media i politycy wykorzystaja to na wiele sposobow by zdewaluowac głosy dot. Smolenska. Ludzia którym naprawde zależy na jasnosci w sprawie SMOLENSKIEJ przypnie sie rózne łatki ( i tak już wiele przypieto) zacznie sie traktowac ich nie powaznie, a chyba nie oto chodzi…

  Przyjade na ten Manifest, zapłace za hotel aby tam być …nie przyjade jesli wkrecicie w to 9/11…
  bo 9/11 może zdewaluować w jakimś stopniu tą MANIFESTACJE a co za tym sprawe SMOLEŃSKA2010 w opini publicznej
  Media wiedzą jak to robić, jak zmeczyc ludziom dany temat,
  tak zmeczyc by ich nie interesował …

  a tego niektórzy by oczekiwali…

  • krysta8 Says:

   Zgadzam się z SIC, nie mieszajcie tych dwóch zbrodni. Jeszcze nie teraz, bo wszystko będzie zniweczone takim posunięciem. Ludzie tego nie zrozumieją, a media łatwo ośmieszą. Zmieńcie hasło tylko zbrodnia smoleńska, tym bardziej, że winnych tej zbrodni mamy w kraju. 11.09.2001 niech się najpierw zajmą Amerykanie.

  • Marek Says:

   A ja się nie zgadzam! Mieszkam w Stanach i powiem tyle. Gdyby to był protest dotyczący wyłącznie Smoleńska, to Main Stream Media nie pozostawiły by na nim żadnego oddźwięku. Zniknąłby z ekranów tak jak się pojawił, a ze ta sama banda Budowniczych tego Świata stoi za obydwiema tymi tragediami to uzmysławia człowiekowi, ze problem Polski jest tak naprawdę problemem całego obecnego świata w związku z NWO. Ta sama tez banda opłaca obficie polityków wszystkich krajów Świata, by dla nich i tylko z interesem przyjaznym pracowali. Dlatego mamy właśnie takie rządy w tej naszej opłakanej Tuskolandii!!

 9. deBunk Says:

  To jest niezły pomysł,jest okazja – rocznica zbrodni 9/11 i miesięcznica „zdrady o świcie”.
  Przyjdziemy na Stary a jakże.
  Tak jak 9 lat temu nie wierzyłem własnym oczom,tak i niedawno nie mogłem uwierzyć że to „zwykły wypadek”.
  Tak jak o 11 Września wiemy już bardzo dużo głownie dzięki śledztwu internetowemu,uporowi rodzin ofiar,jak i dociekliwości zwykłych ludzi,nie kupujących ewidentnego kitu dla ociemniałych,tak samo i w sprawie tragedii w Smoleńsku,działając wspólnie dowiemy się więcej i szybciej.
  Jestem o tym przekonany,choćby dlatego że tak jak o negujących wersję adm. amerykańskiej wypowiadano się we wiadomych mediach z ogromną ironią,tak samo teraz o poszukiwaczach prawdy spowitej smoleńską mgłą słychać same wulgaryzmy i obelgi.
  Zapraszam wszystkich myślących samodzielnie na Stary Rynek !

 10. janosik101 Says:

  BRAWO POZNAŃ!
  Na Was zawsze mogliśmy liczyć!
  Na pewno przyjadę!

 11. dzikus Says:

  hmmm ogarnał mnie smutek……..popisalem troche do znajomych w tej sprawie….odzew jest taki daj spokoj z takimi pierdołami..ja tu jestem na necie by sie odprezac a nie pierdolami sie zajmowac…no coz……magia tuska i komorowskiego….czyli ŚWIĘTY SPOKÓJ ogarnela wszystkich….i najbardziej mnie martwi..ze ludzi wyksztlaconych najbardziej jak mlodych tak i starych…i dziwi mnie mowienie tych ludzi ze pewnie narod w koncu wyjdzie na ulice…w sprawie naszych rzadow i prezydenta..ale glosowali na PO istna paranoja….:(((((

  • kazimierz Says:

   Dzikus mowi: istna paranoja… tak to prawda . Ludzie oglupieni sa przez media : tvz-24,polsat i tvp czesciowo,
   a teraz ciekawy jestem co sie stanie z p. Pospieszalskim. Napewno zlikwiduja jego program . kazimierz

  • Marek Says:

   Bo poznaniakom najłatwiej było wmówić te tzw poprawność polityczną. Teraz w końcu Poznań się obudzi tak jak w 56′ roku.

 12. kazimierz Says:

  Drodzy Przyjaciele z Poznania,
  Moim zdaniem popelniacie wielki blad. Mamy do wyjasnienia NAJWIEKSZA ZBRODNIE W HISTORII POLSKI. Mysle ze byloby lepiej zajac sie tylko sprawami polskimi. 9/11 ? Za malo wiemy aby ktos w to uwierzyl. Ponadto bedzie to umniejszenie zainteresowania zbrodnia smolenska. Pokazcie wypowiedzi z przed 10,kwietnia Komorowskiego,Tuska i Palikota. Duzo ludzi o tym nie wie.
  Pozdrawiam kazimierz

  • Jacolo Says:

   A tak zapytam Panie Kazimierzu, co Pan robi w sprawie wyjaśnienia którejkolwiek katastrofy? Siedzieć przed monitorem i marudzić to każdy potrafi ale zorganizować się wspólnie to już niewielu. Na temat 9/11 wiemy więcej niż na temat katastrofy Smoleńskiej, ponieważ minęło już 9 lat i sporo rzeczy wyszło na światło dzienne.

   Więcej pomocy byśmy oczekiwali, zamiast powszechnej krytyki jak to w Polsce bywa. Pozdrawiam

  • kazimierz Says:

   Informuje kolege ze od 10 kwietnia informowalem wszystkie media i kurie biskupie, szczegolowo kurie krakowska (kard. Dziwisza- ktorym jestem rozczarowany,nie rozumiem tego czlowieka) tyle ile moglem.Nazwalem te „katastrofe” ZBRODNIA DOSKONALA, co sie przyjelo. Jak teraz wiemy zbrodnia ta nie byla wcale doskonala dlatego nazywam ja teraz ZBRODNIA III RZECZPOSPOLITEJ, albo ZBRODNIA II TYSIACLECIA. Fwd: Bezpieczenstwo Polski
   From: kazquo@aol.com
   kazquo@aol.com To: portal@tvn24.pl
   Date: Wed, Apr 14, 2010 11:39 am

   —–Original Message—–
   From: kazquo@aol.com
   To: bbn@bbn.gov.pl
   Sent: Wed, Apr 14, 2010 9:34 am
   Subject: Bezpieczenstwo Polski

   Kazimierz Ochap

   LIST OTWARTY DO PANA BRONISLAWA KOMOROWSKIEGO,MARSZALKA SEJMU RP PELNIACEGO FUNKCJE

   PREZYDENTA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ

   Panie Marszalku,
   Na panu teraz spoczywa pelna odpowiedzialnosc za bezpieczenstwo naszego kraju. Bezpieczenstwo Polski i Narodu Polskiego jest powaznie zagrozone.
   Wszystko wskazuje na to ze katastrofa prezydenckiego samolotu byla precyzyjnie dopracowana. Wladze rosyjskie znaly doskonale zarowno liste pasazerow prezydenckiego samolotu jak i tresc apelu naszego prezydenta. Uroczystosci Katynskie juz sie odbyly kilka dni wczesniej z udzialem premiera Putina i premiera Tuska. Dlatego zrobiono wszystko aby nie dopuscic naszego prezydenta s.p. Lecha Kaczynskiego do Katynia. Proby skierowania samolotu ( kierujac sie mgla) do innych odleglych miast nie powiodly sie to decyzja byla jednoznaczna, spowodowac katastrofe.

   Wszystko wskazuje ze byla to Zbrodnia Doskonala w stylu kgbowskim. Mgla (wczesniej wyladowal tam inny samolot z dziennikarzami) ,Blad polskiego pilota nie rozumiejacego rosyjskiego jezyka to niudolne proby zatajenia prawdy. Pan premier Putin za przyzwoleniem premiera Tuska robi wszystko pod aby zniszczyc wszelkie dowody tej nastepnej zbrodni na narodzie polskim.
   Amerykanska telewizja pokazala wywiad jakiegos rosjanina, naocznego swiadka „katastrofy” ktory powiedzial tak: ” widzial jak silnik sie palil w powietrzu a potem samolot zaczepil o drzewo i spadl na ziemie. Slyszal olbrzymi wybuch” . Bardzo dziwne ze tego wywiadu nikt nie komentuje od soboty. Inne dowody nieudolnego mataczenia mozna znalezc tez w Naszym Dzienniku.
   Jako gleboki patriota wzywam Pana Marszalka pelniacego obowiazki Prezydenta Rzeczpospolitej do zabezpieczena jakichkolwiek sladow tej doskonale opracowanej zbrodni i rozpoczecie natychmiastowego sledztwa (osobiscie mysle ze pan premier Tusk moglby cos wiedziec na ten temat,jest troche zastraszony). oraz postawienia naszej obrony w stan pogotowia na wypadek jakiegos ataku na nasza ukochana,tak krotko niepodlegla Polske.

   Z wyrazami glebokiego zalu i szacunku,
   Kazimierz Ochap
   14 Kwiecien, 2010

  • Marek Says:

   Wiemy bardzo dużo, zwłaszcza Ci co w Stanach mieszkają! Była to robota Busha i kolesiów, by mieć pretekst do wywołania wojen i odebrania amerykanom praw wolnościowych, które konstytucja Stanów Zjednoczonych do tej pory gwarantowała. Jest film „The Conspiracy Theory” by Jessie Vantura, który mówi o eksplozjach tzw., SUPERTERMITE dodawanego do farb przy malowaniu tych budynków, a którego to pyły odkryto w oparach dymu. Dlatego szczątki zostały natychmiast zmiecione i wywiezione do Chin. Tenże supertermite rozgrzewa się do temp. 2,500C podczas gdy paliwo samolotowe, tylko do 1,100C. Jak się okazuje „zamachowcy” mówili po angielsku i znajdowali się w kabinie pilotów jeszcze przed startem. Czarne Baksy widziane przez ludzi, którzy je odnaleźli oficjalnie nigdy nie zastały znalezione, po raz pierwszy w dziejach ludzkości. Także budynek 49 piętrowy z siedziba CIA, FBI, Secret Service, gdzie wiadomym jest ze jest wysoce strzeżony, tez sam ze siebie nagle runął! Na piec miesięcy prezydent Bush podpisuje nowe prawo Marshall Law mówiące, ze siły zbrojne nie mogą bez zgody prezydenta zestrzelić żadnego samolotu zagrażającego państwu. Czy wszystko jest jasne! Mam nadzieje, ze i ludzi z zagranicy przyjadą by protestować, Niemcy, Francuzi, i wszyscy, ktorym dotarcie do prawdy jest cenne!

  • Irbis Says:

   Dokładnie tak. Wszystkie zaworowania w sweicie funkcjonują natej samej zasadzie ;

   WYWOŁANIE PROBLEMU + REAKCJA SPOŁECZEŃSTWA = ROZWIĄZANIE (ale takie jakie pasują tym co ten problem spowodowali, czyli pod pretekstem walki o wolnosci i antyterroryzm wprowadzanie coraz wiekszej dyktatury, odbieranie ludziom praw obywatelskich, totalna kontrola, i ogranczenia, nawet tam gdie wcale nie jest to konieczne).

   Pamietajcie :

   problem + reakcja = rozwiązanie

   Taki jest system działania manipulacyjnych i dezifnromacyjnych sił mające jeszcze (choc coraz bardziej wymyka sie ona im z łap) władzę nad tym swiatem.

  • Irbis Says:

   Nic nie jet od siebie oddielone. Wszystko sie ze soba łączy. Bo działają w swiecie wciąż te same mroczne siły. Czy to tu wPolce czy gdziekolwiek indiej. Polska nie jest oddieloną enklawą ale zyjemy wsrod innych narodow i dlatego trzeba mysleccalosciowo a nie tylko o swoim wlasnym podworku a podworko sasiada nic mnie nie obchodzi.. bo ktorego dnia podworko sasiada moze takze zostać zniszczona raze m z innymi podworkami .. i to juz nie bezie tylko moja sprawa .. tyle ze wtedy byłoby to juz za pozno …

 13. POLAK Says:

  STWORZMY NOWA POLSKE. BOGATĄ SPRAWIEDLIWĄ I BEZPIECZNĄ.

  • Marek Says:

   Dlatego Polską muszą rządzić ludzie myślący o interesie Polski, a nie interesie Globalistów, będąc przy tym sowicie przez nich opłacani, o czym się nie mówi!

 14. Ewa Says:

  Właśnie myślałam o tym, dlaczego nic się nie dzieje, żadnych protestów, kompletna niemoc. A tu proszę znalazł się świetny, odważny Polak, który postanowił działać. Chwała Ci za to Mikołaju!!! A ja przyjadę z Warszawy, jeśli tylko nie będę miała pracy /pracuję na własne konto, nie ich/. Mam tylko jedno pytanie, czy nie boicie się dzielni ludzie prowokatorów rodem z czasów UB? Oni przecież dysponują wszystkim, my tylko sobą…


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: