Fałszywe złoto


Złoto 99.9% rdzewieje! W każdym razie monety. Sprawa wyszła na jaw gdy ktoś postanowił schować złote monety w pewniejszym miejscu niż banku, czyli zakopać pod drzewem aby nikt nie okradł. Kiedyś złoto o takiej probie nie rdzewiało, no ale widać wszystko schodzi na psy, najpierw sztabki wolframowe, a teraz…widzę że chyba prawie całe złoto, które jest w obiegu to podróbka już nawet nie myślę co z biżuterią i inne metale szlachetne…

Ostatnie szokujące informacje, zupełnie przemilczane przez światowe media wskazują, że pewne kręgi w Stanach Zjednoczonych sfałszowały miliony sztabek złota, których wartość ocenia się na zawrotną sumę 600 miliardów dolarów.

Sprawa wyszła na jaw w październiku 2009 roku kiedy to Chiny, zakupiwszy około 5700 sztabek złota, każda o wadze 400 uncji, nabrały podejrzeń co do prawdziwej ich jakości. Po zbadaniu sztabek, które według oficjalnych dokumentów zostały wysłane bezpośrednio z amerykańskiego skarbca złota w Fort Knox (United States Bullion Depository), okazało się, że ich rdzeń wcale nie zawiera złota, lecz w sumie jest to sztaba wolframowa – wolfram jest metalem o wadze niemal równej złotu – jedynie pokryta zewnętrzną warstwą prawdziwego złota. Informację na ten temat przekazał przed kilkoma dniami jeden z największych pakistańskich dzienników Pakistan Daily, i choć jest ona niezwykłej wagi, pominięta została przez, tak niby różnorodne, choć w sumie mówiące jednym-słusznym głosem media.

Dochodzenie w tej sprawie ujawniło, że najwyraźniej fałszerstwem na tak wielką skalę zajął się sam rząd USA, a przynajmniej za jego wiedzą i zgodą dokonano tego procederu w centralnych czynnikach tzw. Banku Rezerw Federalnych. Okazało się, że przed około 15 laty, w czasie administracji prezydenta Clintona (a chodzi tutaj o najbardziej wpływowe postaci tego okresu, czyli Roberta Rubina, Alana Greenspana i Lawrence’a Summers – nota bene wszyscy trzej są wyznawcami judaizmu, proizraelskimi i prosyjonistycznymi fanatykami, dla których prawdziwe dobro Ameryki zawsze ustępuje przed priorytetem Izraela i diaspory żydowskiej), w jednej z nowoczesnych fabryk na terenie USA, zużywając do tego celu 16 tysięcy ton wolframu, dokonano fałszerstwa w postaci wyprodukowania od 1,3- do 1,5-miliona odpowiednich sztabek wolframu. Sztabki wolframowe pokryto następnie warstwą złota, po czym około 640 tysięcy takich wolframowo-złotych falsyfikatów przesłanych zostało do skarbca w Fort Knox. Jak twierdzą źródła chińskie, pozostałe z tak wyprodukowanych sztabek, czyli nawet do 860 tysięcy, zostało upłynnionych na globalnych rynkach złota i światowych giełdach.

http://wiadomosci.monasterujkowice.pl

http://www.zerohedge.com/

Komentarze 3 to “Fałszywe złoto”

 1. Orzel Says:

  Historia jest stara jak świat! Ci co dali ludzkości papierki zamiast złota, ( złoto sobie zachowali) żeby bylo ich łatwo okraść w przyszłości, dokonuja kolejnych kradzieży fałszując i to złoto które ludzie kupuja za te drogie „papierki”. Złodziejstwo z najwyższych diabelskich szczeblów!

 2. Krzysiek Says:

  Czy to dlatego United States Secretary of Commerce Ron Brown w rzadzie wlasnie Bill’a Clinton’a zginol w wypadku lotniczym podobnym do Katyn II i Mozambik 1986, bo znalazl na to dowody???

 3. TOM Says:

  Szkoda nawet gadać.Nikomu i niczemu już nie można wierzyć.
  Świat zszedł na psy.MYŚLĘ ,ŻE FAŁSZERSTW RZĄDÓW RÓŻNYCH KRAJÓW JEST ZNACZNIE WIĘCEJ TAKŻE PIENIĘDZY.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: