Narkomani pieniędzy – Gerald Celente


Komentarze 4 to “Narkomani pieniędzy – Gerald Celente”

 1. Ewa Says:

  Tak. I obozy Fema też nie są rozbudowywane bez przyczyny…Nadchodzi ten straszny czas przepowiedziany w Kalendarzu Majów. Przeczytajcie Transformację świadomości na podstawie Kalendarza Carla Callemana. To ostatnia walka ze złem na naszej planecie.

 2. Sławomir Says:

  Wszystko się zgadza. Amerykanie nie buntują się, gdy odbierana jest im wolność. Wolność nic nie kosztuje. Mogą ją oddać i jeszcze zabrać sąsiadowi, jeśli dostaną za to dodatkowego dolara. Nic ich też nie obchodzi, gdy w imię ich prosperity podbija się i grabi się wolne kraje. Teraz nędza powoli zaczyna wkradać się w ich przestrzeń, więc może ruszą swoje tłuste i bezmyślne dupy. Tak czy inaczej, ta „rewolucja” obejmie może 1-3 % populacji. Reszta zwali winę na emigrantów i Al Kaidę.

  • Orzel Says:

   Do Sławomir.
   Dobrze powiedziane, ale taki jest problem wiekszosci ludzkości. Zyd Harold Rosenthal powiedział w wywiadzie przeprowadzonym przez amer. patriotę, C. H Weismana, że większośc ludzi to stado nic nie myslących baranów, których sie da bardzo łatwo zmanipulować i to jest dużą przeszkodą do wyprostowania wszelkich manipulacji. Tylko ktoś taki jak Adolf Hitler potrafi zrobic to EFEKTYWNIE!

 3. Krzysiek Says:

  Gosciu ma jak najbardziej racje. Ja i moi znajomi oreslilismy dokladniej ten moment.
  Tzn. od momentu kiedy organizacja Public Aid (wszyskie socjalne zapomogi), przestanie byc wyplacalna w szczegolnosci Afro Amerykanie wyjda an ulice.

  Dzis organizacja Public Aid pokrywa swoje zobowiazania w niesamowity sposob zadluzajac sie. W pewnym momencie jednak i linia kredytowa sie skonczy.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: