Gruppenführer KAT


“Uderz w stół, a nożyce się odezwą!” Poniższy tekst jest tego najlepszym przykładem. Jego autor, Łażący Łazarz spowodował istne tsunami. Słowa, które za chwilę przeczytacie zostały usunięte z Salonu 24! Mało tego: ów wpis został usunięty z innych miejsc S24, bowiem blogerzy, którzy zdążyli go przeczytać i skopiować, gdy zauważyli jego zniknięcie umieścili go na swoich blogach. Wszystkie te notki zostały usunięte również a konta zablokowane!!! “Szanowny Panie, pana notka została usunięta ze względu na treści procesowe jakie zawierała” – w taki sposób administratorzy S24 tłumaczyli swoją cenzurę. Jakie do cholery treści procesowe? Nie dajcie się nabrać. Ten tekst zawiera całkowicie (podkreślam: całkowicie!!!) jawne i łatwo dostępne materiały. A przecież słowa własne blogera, który nawiasem mówiąc nie ma pojecia o jaki proces chodzi, nie mogą stanowić takich treści! Ale jak to ładnie brzmi! Po tej reakcji możemy się domyślać w jakim kierunku podążać, by poznać prawdę o kwietniowym zamachu. “Łażący Łazarz skonstruował bombkę, na której konstrukcję nie poważyłby się żaden z dziennikarzy i polityków, nawet opozycji. Całość jest tak spójna, że tłumaczy nawet wpadkę Bronka u Monisi, gdzie mu się wypsnęło, że w kampanii prezydenckiej będzie potykał się z JAROSŁAWEM Kaczyńskim” – napisał jeden z Czytelników portalu Niepoprawni.pl w prywatnym liście do Redakcji. Oj tak, Łażący Łazarz, prawdopodobnie mimowolnie, dotknął czułego punktu! Jego tekst jest niesamowicie groźny dla pewnych ludzi, bo jest właśnie spójny, logiczny i solidnie oparty o rzeczowe argumenty w postaci oficjalnych dokumentów i materiałów dziennikarskich. O tym jak bardzo ważne są słowa Łażącego Łazarza niech świadczy fakt, że redakcjom je publikującym grozi się… zgłoszeniem zawiadomienia do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa!!! Duża rzecz. Choć oczywiście śmieszności tych zarzutów nie warto nawet komentować… Ktoś próbuje zamknąć nam usta i zwyczajnie nastraszyć! Dlatego apeluję do Was, do każdego komu zależy na prawdzie, wolności słowa i, nie boję się pompatyczności mych słów, na Polsce, niech w miarę możliwości nagłaśnia sprawę, kopiuje tekst i reklamuje go gdzie się da! Do dzieła!!!

Znany wszystkim ostatni odcinek „Stawki większej niż życie” opowiada o poszukiwaniach zbrodniarza Gruppenfuhrera WOLFa. W scenie kulminacyjnej Kapitan Hans Kloss, a w zasadzie już Major NKWD (w polskim mundurze) o imieniu Janek ujawnia, że rozkaz egzekucji tysięcy cywilów wydawali czterej zbrodniarze: Wernitz, Ohlers, Lübow, Fahrenwirst podpisujący się wspólnie jako WOLF.

Jako ciekawostkę należy dodać, że scenariusz tego odcinka napisali wspólnie Andrzej Szypulski (związany później z Unią Wolności) i Zbigniew Safjan (donosiciel NKWD, członek PRON i ojciec Marka Safjana) podpisujący się wspólnie jak Andrzej Zbych.

Ale do rzeczy.

W poprzednim tekście „Głowa Zdrajcy” prowadziłem wraz z moimi komentatorami rozważania dotyczące osoby lub osób, które można uznać za bezpośrednio odpowiedzialne za śmierć Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego w Smoleńsku.

Podstawą naszej dyskusji stało się następujące spostrzeżenie:

Jeżeli to był zamach, to musiał on być od dawna przygotowywany. Przygotowania musiały być trojakiego rodzaju: techniczne przygotowanie sposobu dokonania zamachu, przygotowanie ukrycia (zatuszowania) faktu zamachu oraz „wystawienie” ofiary. Polem naszych rozważań nie były techniczne sprawy ani sprawy tuszowania, skoncentrowaliśmy się za to na kwestii najważniejszej i najłatwiejszej do zbadania. Kto „wystawił” Lecha Kaczyńskiego i jego otoczenie zamachowcom? Mając bowiem wewnętrzne przekonanie, iż do katastrofy doszło w wyniku zamachu wydało się nam (osobom zaangażowanym w dyskusję) logiczne, że kombinacja operacyjna polegająca na doprowadzeniu do wylotu określonym czasie do Katynia samolotu z Lechem Kaczyńskim ortaz ludźmi niewygodnymi Moskwie na pokładzie musiała zostać dokonana z pomocą osoby, zdrajcy, będącym rosyjskim agentem.

Podczas naszej dyskusji i przeglądu jawnej dzisiaj korespondencji naszym oczom ukazała się następująca prowokacja przeciwko Prezydentowi RP, opozycji i porządkowi konstytucyjnemu Państwa Polskiego. Przy tym prowokacja zawierająca wyraźny podpis kata, który doprowadził do śmierci 96 osób i zagroził suwerenności Polski. Nazwijmy tego zdrajcę: Gruppenführer Kat.

Jest rok 2009, jak co roku, na wysokości grudnia rozpoczęły się przygotowania Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa do organizacji uroczystości w Katyniu w kwietniu przyszłego roku. Ze względu na wyjątkowy charakter planowanych obchodów, w związku z 70 rocznicą ludobójstwa, o wszczętych przygotowaniach Andrzej Przewoźnik informował (wpierw nieoficjalnie) Kancelarię Prezydenta, Kancelarię Premiera oraz szereg instytucji i organizacji pozarządowych.

Prezydent RP Lech Kaczyński był sprawą żywo zainteresowany, świadczą o tym pisma informacyjne o podobnej treści jakie Kancelaria Prezydenta skierowała w dniu 27 stycznia 2010 roku do Andrzeja Przewoźnika, do Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz do Ambasadora Federacji Rosyjskiej

Oto jedno z nich:

Dwa dni później Mariusz Handzlik z Kacelarii Prezydenta zwraca się jeszcze raz do Andrzeja Przewoźnika z prośbą o informację dotyczącą stanu obchodów. Do tego bowiem czasu nie znana jest dokładna data uroczystości organizowanych przez Radę Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa.

Na powyższe pismo nadeszła zapewne odpowiedź natychmiastowa o dacie 10 kwietnia, która to informacja musiała być przekazana także MSZ-owi.

Od tej pory zaczyna się wspólna akcja grupy zadaniowej Rosyjsko-Polskiej której efektem miało być wystawienie zamachowcom Prezydenta RP, jego brata oraz licznego grona ich współpracowników i osób niewygodnych Rządom Rosji i Polski.

Najpierw Donald Tusk ogłasza, że 3 lutego odebrał telefon od Premiera Władymira Putina z zaproszeniemdo wspólnego uczczenia pamięci ofiar Katynia. Uroczystości miały się odbyć w pierwszej połowie kwietnia 2010 r..

http://wiadomosci.onet.pl/2123308,12,putin_zaprasza_tuska_do_katynia,item.html

Zwróćcie uwagę, że nikt jeszcze wtedy nie mówił o dwóch różnych datach uroczystości. Opinia publiczna, a głównie Prezydent RP miał być przekonany, że chodzi o te same uroczystości, na które on się wybierał.

Prezydent zaskoczony nagłym zaproszeniem personalnym czeka na odpowiedź Rosjan na pismo z 27 stycznia. Rosjanie jednak nie zamierzają niczego potwierdzać i udają głupich. Czekają bowiem, zgodnie z założonym scenariuszem, aż Prezydent RP zadeklaruje swoją obecność dokładnie na 10 kwietnia.

http://www.tvn24.pl/12691,1644335,0,1,rosjanie-zmieniaja-zdanie-list-jest-winni-dziennikarze,wiadomosc.html

Tą grę zauważa Szczygło, nie potrafi jednak wyraźnie zidentyfikować jej celu.

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,7584906,Szczyglo_o_slowach_ambasadora_Rosji__To_oczywiscie.html

Tegoż dnia zniecierpliwiony Prezydent zaprasza Ambasadora Rosji na rozmowę o uroczystościach katyńskich, która ma się odbyć w Pałacu Prezydenckim w dniu 23 lutego.

Postawieni w trudnej sytuacji Rosjanie (bo ileż czasu po rozmowie będą mogli milczeć?) naciskają na swoich agentów do pilnego wyduszenia z Prezydenta RP daty jego lotu do Katynia. Klamka musi zapaść zanim przyznają się, że już dawno jest ustalone spotkanie Putin-Tusk na 7 kwietnia.

Prawdopodobnie dlatego, akurat 23 lutego Andrzej Kremer kieruje do Kancelarii Prezydenta pismo gdzie pada pierwszy raz data 10 kwietnia i kategoryczne wymuszenie (ze względów organizacyjnych) potwierdzenia tej daty wylotu.

Pismo to sygnowane osobiście przez Kremera musiało być inspirowane przez Tomasza Arabskiego z Kancelarii Premiera Donalda Tuska (co możemy poznać po liście „do wiadomości”) gdyż to Kancelaria Tuska bezpośrednio wtedy rozmawiała z Kancelarią Putina. Ta inspiracja byłaby niemożliwa bez zgody Radosława Sikorskiego przełożonego Andrzeja Kremera. Możemy sobie wyobrazić, że było to mniej więcej tak: „Słuchaj Andrzej – mówi Sikorski – zgłosi się do ciebie Tomek Arabski w sprawie pisma do Prezydenta, niech się kurde w końcu określą, że polecą dziesiątego. Wierz mi, ważne”.

Zastanawiając się tutaj nad osobą agenta wpływu musimy zdawać sobie sprawę, że;

1. Była to osoba kluczowa w kontaktach zarówno z Rosjanami jak i z innymi resortami, 2. Musiała być to osoba znakomicie zorientowana w przebiegu korespondencji na temat Katynia z Kancelarią Prezydenta RP, 3. musiała być to osoba posiadająca wiedzę na temat celu akcji, inaczej zamiast wywierać presję na zawarcie przez Prezydenta oficjalnego stanowiska (w piśmie) próbowałaby rozegrać sprawę medialnie, 4. Musiała być to osoba, która nie wsiadła do samolotu 10 kwietnia (pkt 3 implikuje pkt 4).

Ze wszystkich osób informowanych oficjalnie o korespondencji MSZ-u z Kancelarią Prezydenta żyje tylko Tomasz Arabski. Co znamienne, w Smoleńsku zginął także Andrzej Kremer – co pozwoliło go wykluczyć z listy.

Tomasz Arabski jest zresztą szczególną postacią, najbliższym zaufanym Premiera Tuska, posiadającym bezpośredni dostęp do najwyższych współpracowników Tuska w Platformie Obywatelskiej (bez względu na ich zajmowane stanowisko), osobą ustalającą i kontrolującą wszelkie rozmowy Premiera, strażnikiem tajemnic Premiera i osobą upoważnioną do udzielania się w mediach. Gdy jednak nacisk i nadzór Arabskiego okazuje się za słaby gdyż na początku marca wciąż nie ma oficjalnej deklaracji Lecha Kaczyńskiego (wyobrażam sobie tę irytację Moskali, którzy naprawdę nie mogą już dłużej czekać) nagle wkracza z ratunkiem kolejna postać. Dnia 2 marca Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski nagle przesyła pismo bezpośrednio na ręce Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, które ma wywołać pożądaną reakcję.


Trudno bowiem odpowiedzieć na tak sformułowaną prośbę bez podania terminu wylotu prezydenckiego samolotu.

Jednak, gdy okazuje się, że Andrzej Przewoźnik niezależnie potwierdza, iż uroczystości w Katyniu które on organizuje odbędą się 10 kwietnia ( http://kresy24.pl/showNews/news_id/10259/ ) i gdy na tej podstawie MON wydaje dyspozycje o udostępnieniu samolotu Prezydentowi w dniu 10 kwietnia – Tomasz Arabski, wiedząc, że Lech Kaczyński został właśnie postawiony pod ścianą, decyduje się na medialne ujawnienie terminu spotkania Putin-Tusk:

„Premier Donald Tusk będzie w Katyniu 7 kwietnia na zaproszenie szefa rosyjskiego rządu Władimira Putina – poinformował szef kancelarii premiera Tomasz Arabski. Arabski zapowiedział, że 7 kwietnia dojdzie do spotkania bilateralnego Tuska i Putina i dyskusji na temat spraw bieżących”

http://dziennik.pl/polityka/article562367/To_juz_pewne_Tusk_jedzie_do_Katynia.html

Prezydent orientuje się wtedy, że Putin z Tuskiem już ustalili, że nie będą na tej samej imprezie i wysyła Bronisławowi Komorowskiemu pierwsze pismo potwierdzające swój udział właśnie 10 kwietnia.

Nie było rady, kto jak kto ale Marszałek Sejmu nie mógł wiecznie czekać na odpowiedź. Zwróćcie uwagę, że pismo jest wprawdzie datowane na 5 marca, ale nie wiemy kiedy tak naprawdę było wysłane. 5 marca to był piątek, mogło być wysłane w poniedziałek (8 marca) albo wtorek (9 marca). Jest jednak faktem, że jeszcze 11 marca (no może 10-tego ze względu na poślizg dziennikarski) Rosjanie informacji o tym piśmie nie mieli. Udawali więc dalej głupich i pomimo, że kilka dni wcześniej Stasiak potwierdził 10 kwietnia w mediach to czekali na oficjalne potwierdzenie. Sprawa była widać zbyt poważna by ufać deklaracjom medialnym:

http://www.tvn24.pl/0,1647227,0,1,lech-kaczynski-w-katyniu-rosjanie-nic-nie-wiedza,wiadomosc.html

To też nastręcza naturalne podejrzenia, że nie chodziło tylko o efekt propagandowy. Gdyby celem operacji „7 kwietnia contra 10 kwietnia” był tylko PR to cała rozgrywka odbyłaby się głównie w mediach i za pomocą komunikatów medialnych. Tu jednak kluczowe były ustalenia oficjalne – te pod pieczątką.

Mamy więc następującą sytuację: przez ponad miesiąc od 27 stycznia 2010 działając wspólnie i w porozumieniu Tomasz Arabski i Bronisław Komorowski (przy zgodzie Sikorskiego na wykorzystanie Kremera) doprowadzają do wystawienia Prezydenta i jego obozu politycznego (niewygodnego zarówno dla Tuska jak i Putina) na osobny przelot, osobnego dnia i w warunkach niemal zerowego zabezpieczenia agencyjnego, dyplomatycznego i technicznego.

Czy tylko jednak te dwie osoby były tak mocno zaangażowane. Czy możliwe by Premier Tusk podobnie jak Prezydent (choć różnica jest bolesna musicie przyznać) był przez Rosjan i ich dwóch poputczików także wykolegowany? Taka interpretacja byłaby możliwa – z korzyścią dla wizerunku Donalda Tuska – gdyby nie jeden znamienny fakt: TUSK KŁAMAŁ mówiąc o telefonie od Premiera Putina w dniu 3 lutego z zaproszeniem na uroczystości Katyńskie i KŁAMAŁ twierdząc, że propozycja udziału w osobnej uroczystości 7 kwietnia nastąpiła ze strony Putina jeszcze później.

Już bowiem 5grudnia 2009 r. Dimitrij Polianski Radca Ambasady Rosyjskiej ogłosił: Na kwiecień planowane jest spotkanie Władimira Putina i Donalda Tuska . Polianski przekazał już wtedy, że szefowie rządów dwóch krajów mają uczestniczyć w posiedzeniu Rady Biznesu Rosji i Polski, i że oprócz forum gospodarczego w Kaliningradzie w kwietniu przyszłego roku Rosję i Polskę czeka inne ważne wydarzenie – wspólne uroczystości upamiętniające rocznicę tragedii w Katyniu.

Dowód:

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,7334676,Putin_spotka_sie_z_Tuskiem_w_Kaliningradzie.html

A jeśli tak brzmiał komunikat, to znaczy, że już na początku grudnia rozmowy pomiędzy Putinowcami a Tuskoidami na temat wspólnej wizyty w Katyniu w kwietniu 2010 r. były bardzo zaawansowane i trudno przypuszczać by już wtedy nie ustalono dokładnego harmonogramu. Być może ustalano już wtedy nie tylko harmonogram wizyty ale i kombinacji operacyjnej „Prezydent w Smoleńsku”. Na nieszczęście Tuska, widać zapomniał on o tej nieprzemyślanej wrzutce przyjaciół Rosjan z grudnia 2009.

Zresztą, kwestie wciąż toczących się rozmów Putin-Tusk jeszcze w roku 2009 potwierdzał także sam Andrzej Przewoźnik:

„Polski MSZ od dłuższego czasy prowadził z Rosjanami żmudne ustalenia na temat uroczystości. Teraz resort jest zaskoczony, bo prezydent na obchodach zorganizowanych na szczeblu premierów to prawdziwy koszmar dla protokołu dyplomatycznego”

http://www.polityka.pl/kraj/rozmowy/1502899,1,kulisy-planowanego-spotkania-tusk-putin-w-katyniu.read

MSZ to Radosław Sikorski, czy on także brał udział w spisku? Zastanawiałem się nad tym długo i analizowałem jego zachowanie. Jednak doszedłem do wniosku, że mimo wszystko tez był tylko narzędziem. Po pierwsze, gdyby coś wiedział to nigdy by nie krzyknął „Lech Kaczyński – były Prezydent”. Ugryzłby się 20 razy w język zanim by się tak podłożył. Druga sprawa to Tusk nigdy by nie wystawił dwóch spiskowców do prawyborów. Nie mógłby sobie pozwolić na wywołanie konfliktu i niezdrowych ambicji w tak wąskim kręgu zaufania. Musiał wystawić jednego spiskowca i jednego frajera by udać demokrację, a potem ten spiskowiec z frajerem musiał wygrać. I tak się też stało.

A czy nic nie rozgrzesza Komorowskiego? Wręcz przeciwnie, całe zachowanie jego w dniu tragedii i później wskazywały, że jest to osoba cyniczna, zdecydowana i bardzo dobrze (nawet zbyt dobrze) poinformowana. Zresztą bliskie kontakty z WSI-GRU do czegoś zobowiązują. Dzisiaj nawet przestałem patrzeć z lekceważeniem na informacje wiszącego jeszcze przed katastrofą w Smoleńsku orędzia Komorowskiego.

http://www.itv24.com.pl/film/891/oredzie_w_tvp_info_przed_katastrofa_tu-154/

To taka typowa wpadka Pana Marszałka.

Co do Arabskiego, część argumentów na jego temat już przytoczyłem. Ale warto zauważyć, że była to osoba, która bardzo konsekwentnie i umiejętnie wprowadzała w błąd media i obniżała rangę wizyty Lecha Kaczyńskiego w Katyniu.
http://www.youtube.com/watch?v=DvC2Nbao3tQ

Arabski był też bezpośrednim przełożonym Grzegorza Michniewicza, Dyrektora Generalnego Kancelarii Premiera Donalda Tuska i jego Szefa Kancelarii Tajnej, który zmarł nagle, tajemniczo (podobno popełniając samobójstwo) a poza tym:

„Z ustaleń „Wprost” wynika, że tego wieczoru Michniewicz napisał także kilka SMS-ów do swojego przełożonego, szefa kancelarii Tomasza Arabskiego. Nie wiadomo jednak, czego dotyczyły ani o której godzinie zostały wysłane. Minister nie odpowiedział na nasze pytania w tej sprawie”.

Na to, że Grzegorz Michniewicz, żaden mięczak i jednak niezwykle zaufana osoba Donalda Tuska i Tomasza Arabskiego musiał odkryć coś wyjątkowo przerażającego zwracał uwagę nie tylko WPROST ale i jeden z Blogerów Salonu24:

http://krzystofjaw.salon24.pl/151606,smierc-grzegorza-michniewicza-dlaczego

Co to było? Czy odkrył jakiś szyfrogram od Putina do Tuska, którego nie przechwycił Arabski? Możemy dzisiaj tylko spekulować.

Faktem jest jednak, że Paweł Gutowski wieloletni przyjaciel Michniewicza, który kontaktował się z nim przed sama śmiercią, tak zrelacjonował ostatnią ich rozmowę telefoniczną:

– Był już w fatalnym stanie. Prawie szlochał. W rozmowie z nim użyłem nawet określenia „wisielczy nastrój”, co, niestety, okazało się prorocze.

(sic!)

Czy rozszyfrowaliście już kim może być nasz polski Gruppenführer KAT?

http://lazacylazarz.blogspot.com/

http://blogmedia24.pl/node/31037

http://www.niepoprawni.pl/blog/164/gruppenfuehrer-kat

Komentarzy 25 to “Gruppenführer KAT”

 1. ja Says:

  WSPANIAŁY TEKST !!!!!
  I wszystko jasne!
  Jeśli chodzi o R. Sikorskiego, to uważam, że był BARDZO zaangażowany w ten zamach.
  Wszyscy Ci ZDRAJCY, AGENCI i MORDERCY z PO nie mogą sobie tylko darować, że Jarosław Kaczyński nie wsiadł do tego samolotu.
  Wyczuwam wyraźnie, że Komorowski, Tusk i wszyscy z PO chcą go zabić.
  A ja tak bardzo marzę o tym, by Jarek został prezydentem Polski i by żył jak najdłużej!!! On jest naszą ostatnią nadzieją!!!
  JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA !!!

  • gosc Says:

   a mnie zastanawia jedno: skoro istnieje tyle oczywistych i jawnych przeslanek dlaczego jeszcze nie zajela sie ta sprawa prokuratura RP czy wrecz trybunal europejski ? Sprawa jest przeciez wagi miedzynarodowej…

  • ja Says:

   Dziękuję za komentarz z pytaniem.

   1. Po pierwsze: teraz trwała kampania prezydencka i chyba dlatego patrioci starali się nie poruszać tej sprawy (mam nadzieję, że po wyborach to się zmieni).

   2. Po drugie: w polskiej prokuraturze są zdrajcy (bezpośrednio z PO lub powiązani z tą partią) działający na rzecz Rosji (wśród nich są tacy, którzy kształcili się w Rosji), którzy robią wszystko, by zbagatelizować całą tę sprawę. Jak wiesz, od początku wykluczyli oni wersję o zamachu, żeby w umysłach ludzi także taka wersja została skreślona. Ci prokuratorzy, którzy „badali” tę „katastrofę”, wiedzą dobrze, że mnóstwo ludzi WIERZY W NIEOMYLNOŚĆ PROKURATURY – i właśnie na tej naiwnej wierze ludzi bazowali. Wiedzieli, że duża część ludzi UWIERZY WE WSZYSTKO, COKOLWIEK IM POWIEDZĄ I ŻE NIE BĘDĄ TEGO PODWAŻAĆ. Dlatego nie obawiali się kłamać prosto w oczy, rozgłaszając na całą Polskę, że to była tylko katastrofa, że na pewno winni są piloci itp… Próbowali nawet zwalić winę na prezydenta, że rozkazał im lądować. Jak wiadomo, to są bezczelne kłamstwa mające na celu ochronę zamachowców: Tuska, Komorowskiego, całej Platformy, Putina, Obamy, Niemców (i może jeszcze innych krajów?). Jeśli ktoś złoży do prokuratury wniosek czy zawiadomienie w tej sprawie, to:
   a) albo to zbagatelizują, przeprowadzą jakieś fikcyjne „dochodzenie” i wydadzą orzeczenie, że ich wersja o katastrofie znów znalazła potwierdzenie i że to na pewno nie był zamach i że to wina pilotów;
   b) albo sami zgłoszą zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa wobec tych, którzy próbują „oczerniać niewinnych ludzi” itp…);
   c) albo zamordują wszystkich, którzy te wnioski złożyli, wtedy będą mieli problem „z głowy”.
   (Myślę, że właśnie z tego powodu wielu ludzi siedzi cicho – boją się).
   I ta trzecia opcja jest najbardziej prawdopodobna.
   Gdy rodziny tych, którzy zginęli w zamachu pod Smoleńskiem, pojechały do Moskwy rozpoznać ciała, to musiały podawać adresy zamieszkania osób ze swojej rodziny. Jak myślisz: po co Rosjanom ich adresy? Po to, żeby ich zamordować, gdyby zaczęli szukać winnych tego zamachu. Członków rodzin ofiar zamachu mogą wymordować Rosjanie albo nasi. Przewiduję, że Tusk i Komorowski zamordują jeszcze wielu patriotów, którzy „za bardzo się tą sprawą interesują i za dużo chcą wiedzieć”. Jeden jasnowidz już przepowiedział, że JESZCZE W TYM ROKU CZEKA NAS WIELKA TRAGEDIA – TAK STRASZNA JAK TEN ZAMACH W SMOLEŃSKU. Może znów patrioci będą gdzieś lecieć i ktoś podłoży im bombę w samolocie, zdetonuje ją i jeszcze Putin i/lub Obama wyślą w stronę tego samolotu impuls elektromagnetyczny, żeby wszystkich zabić. Zamach na samolot jest najskuteczniejszą metodą na zabójstwo i ukrycie śladów zbrodni. Obama zrobił to już co najmniej kilka razy. Gdy dowiaduje się, że w jakimś kraju odkryto np. ropę czy inne cenne złoża, to pozoruje katastrofę samolotu, w której giną WSZYSCY (!) ci, którzy by nie dali mu się do tych złóż dobrać (czyli patrioci). Nasze złoża łupków, z których można pozyskiwać gaz, też pewnie były jedną z przyczyn zamachu pod Smoleńskiem. Ale nie jedyną.

   3. Rzeczywiście, sprawa jest wagi międzynarodowej i powinien się tą sprawą zająć trybunał europejski. Ale niestety nikogo nie obchodzi nasz kraj. Uwierz mi: NIKOGO.
   I zawsze tak było. Zanim wybuchła II wojna światowa, Stalin powiedział (o Hitlerze): „Trzeba spuścić tego wściekłego psa ze smyczy, A POTEM MY WEJDZIEMY JAKO WYZWOLICIELE”. Nie pomógł nam od razu, tylko czekał, aż Polska się wykrwawi, osłabi tak, że będzie bezbronna – i dopiero wtedy wszedł jako wyzwoliciel. Ale nie oswobodził nas za darmo. Ceną za to wyzwolenie było przyjęcie przez Polskę systemu komunistycznego. Poza tym Stalin mordował Polaków: tych najbardziej wykształconych, zajmujących najwyższe stanowiska wojskowe i inne, patriotów. I Putin robi z nami to samo (zamach na samolot „Casa” pod Mirosławcem i zamach na samolot prezydencki pod Smoleńskiem).
   W czasie II wojny światowej żaden kraj nam nie pomógł. Ani Anglia, ani Ameryka, ani inne kraje. Ale samoloty obcego państwa (chyba amerykańskie) latały nad obozem w Oświęcimiu i… robiły zdjęcia z lotu ptaka! Tyle ich obchodziło, że w tym obozie zagłady mordują tysiące ludzi.
   Spójrz na mapę Europy czy świata i porównaj powierzchnię Polski z obszarem Rosji. Widzisz różnicę? Wiesz czym my jesteśmy dla przywódców Rosji (i innych państw) i za co oni nas mają? Rosjanom wystarczyłoby kilka dni, może nawet jeden dzień, żeby nas unicestwić. Dla nich jesteśmy tylko bramą do Europy. Putin myśli tak: „No, już dosyć tej niepodległości Polski”. A po zachodniej stronie mamy drugiego, mocnego, wrogiego sąsiada: Niemcy. Wyobraź sobie Rosję jako wielkiego, potężnego smoka, Niemcy – jako wielkiego, groźnego tygysa, a Polskę – jako małą myszkę, która cała trzęsie się ze strachu, widząć smoka po jednej i tygrysa po drugiej stronie. I tak się właśnie sprawia przedstawia. Czy kogoś na świecie obchodzi Czeczenia albo Gruzja? Nie. A czym my się różnimy od Gruzji i Czeczenii? Niczym. Więc los naszej Ojczyzny też nikogo obchodzić nie będzie. Nie dosyć, że żaden kraj nam nie pomoże, gdy ktoś na nas napadnie, to jeszcze Rosja, Niemcy i Ameryka chcą naszym kosztem osiągnąć coś dla siebie. Rosja i Niemcy już zaplanowały kolejny rozbiór Polski. JEDYNĄ NASZĄ NADZIEJĄ JEST TRZYMAĆ SIĘ BLISKO BOGA I DOKONAĆ W POLSCE INTRONIZACJI CHRYSTUSA KRÓLA (powinny tego dokonać najwyższe władze kościelne wspólnie z kimś z najwyższych władz państwowych). Kiedy intronizujemy Chrystusa na Króla Polski, wtedy On – jako nasz król – będzie nas chronił przed wrogami i atakami wrogich państw. Na razie tego nie mamy, więc miejsce Jezusa zajmuje szatan i to on w Polsce rządzi. Ten zamacvh pod Smoleńskiem to sprawka szatana i tegoroczna powódź też. Jeśli nie intronizujemy Jezusa na Króla Polski, to znowu przeżyjemy podobną tragedię jak ten zamach pod Smoleńskiem i jeszcze tego lata może nawet dojść do rozlewu krwi.

 2. joannamorwell Says:

  Niesamowite, mądry artykuł..

  Muszę polecić POkemonom, bo biedakom już brak inwektyw.

 3. zenobiusz Says:

  Czy Wojsko Polskie pójdzie, ginąć za Izrael w wojnie z Iranem ???

  http://zenobiusz.wordpress.com/2010/06/25/czy-wojsko-polskie-pojdzie-ginac-za-izrael-w-wojnie-z-iranem/#respond

  BĘDZIESZ GŁOSOWAĆ NA „PO” WYŚLESZ SWOJE DZIECKO NA WOJNĘ IZRAELSKO-IRAŃSKĄ
  TUSK WYSYŁA NASZE DZIEĆMI OD 2008 DLACZEGO SWOJEGO SYNA I CÓRKĘ NIE WYŚLE??

  Tusk obiecuje Izraelowi: Polska pójdzie na wojnę z Iranem?
  Dość nieoczekiwanym pokłosiem wizyty premiera Tuska w Izraelu jest strategiczne partnerstwo wojskowe Polski z państwem żydowskim. Uwaga: kilkakrotna lektura tej frazy bynajmniej nie czyni jej mniej dziwaczną.

 4. Paradoxxx Says:

  Mino wszystko nie pomijałbym tutaj roli P….. Ponadto uważam, że kolejność literek również ma znaczenie. Tacy ludzie strasznie przykładają uwagę do symboliki dlatego też data zdarzenia nie była przypadkowa. Co więcej nie chce mi się wierzyć, że nikt z Unii nie wiedział co się dzieje a może nawet to Stara Europa inspirowała cały zamach. Więc możliwe, że litery PAKT to tylko część łamigłówki. Rosjanie to Słowianie i z założenia są chaotyczni i niedbali stąd przy śledztwie tyle sprzeczności. Natomiast zachodnia Europa kamuflowanie faktycznych swoich zamiarów ma we krwi i nic dziwnego, że nie mamy praktycznie żadnych dowodów na ich udział w spisku poza kilkoma domysłami. Zatem wydaje się, że wiemy już sporo, ale to nadal nie wszystko więc należy szukać dalej.

 5. bg Says:

  Kto namowil prezydenta do zmiany srodka lokomocji czytalem o tym gdzies i myslalem ze to wazne, nie zapisalem jednak. Caly ten scenariusz jest mozliwy i bardzo prawdopodobny. W dniu kiedy obejrzalem slynny film ze Smolenska i polskie glosy w nim, niemam watpliwosci, polskie sluzby byly w to zamieszane, to tutaj to potwierdza.
  Widzialem w telewizji posiedzenie komisji obrony, MSW i BOR-u. Bylo to 7-10.06.2010 tam mowiono ze obie wizyty w Katyniu byly planowane od Grudnia, odrazu wiedzialem ze klamia. Czytam gazety na okraglo i pamietam przepychanke medialna na ten temat. Oprocz tego okolo polowy Lutego dopiero wyplynela w mediach wizyta Tuska i Putina w Katyniu. No i co teraz z tym zrobic, wybory.

 6. figielek Says:

  Jeśli demokracja istnieje…a jeśli nie… Będziemy mieć Komorowskiego na stołku z Tuskiem Pomocnym. Dlaczego? hmmm… Czyż nie słyszeliście echa o powrocie pana Putina na swój stary prezydencki stołek? Kto pomoże Stanom, Rosji, Brukseli, Anglikom…całemu światu? No na pewno nie Pan Kaczyński, prawda?

 7. gaston Says:

  Gdy dodamy Putina mamy Grupenfuhrer PAKT

 8. genek Says:

  Po dodaniu nazwiska głównego wykonawcy wyroku mamy
  Grupenfuhrer PAKT

 9. bebe Says:

  Dobre przemyślenia. Sama zastanawiałam się nad tym, jaki związek z tym wszystkim mogła mieć śmierć Michniewicza i czy tylko z tą katastrofą ? I znowu w tym miejscu brakuje mi odpowiedzi na pytanie: dlaczego ta jedna kobietka nie wsiadła do tego samolotu?

  • Bebe Says:

   Mam pełną świadomość tego kto i z kim walczy oraz o co walczy. Różnica pomiędzy Panami polega na tym, że Pan Jarek K wychowywany był przez matkę która z krwi i kości jest Polką i patriotką. I wolę jego kota niż żonę BK. Mentalności nie zmienia się z dnia na dzień. Jak myślisz tak żyjesz, a co za tym idzie – głosujesz. Życie jest krótkie więc warto pożyć dobrze.

  • zalb Says:

   Co ty nam tu linkujesz. Wypociny jakiegoś fanatycznego antysemity. Do tego antypolaka bo któż inny krytykuje marszałka Piłsudskiego, który tak wiele dobrego dla Polski zrobił, że od jego śmierci nigdy tak w tym kraju się nie wiodło. Wypociny gościa, który broni Rosjan od mordu Katyńskiego bo „…to zrobili Żydzi”. Mogli i Chińczycy ale byli obywatelami ZSRR i z przyjemnością dla nich pracowali inni obywatele ZSRR. Wreszcie wypociny faceta, który wszędzie widzi Zydów i w nich odnajduje wszelkie zło, a jak kto mu się nie spodoba to od razu go za Żyda uznaje. Chory człowiek jakiś. Nie twierdzę, że Żydzi tacy cudowni są i byli. Nie dazę ich jakąś szczególną sympatią. Znam nieuczciwe działania Żydów przy zakładaniu państwa Izrael. Wiem, że Żydzi postępują nagannie wobec Palestyńczyków. Wiem, że wobec Polaków sa nie fair. Nie zmienia to faktu, że ten Jezierski to jakiś fanatyk i tego typu teksty trudno traktowac poważnie.

  • Jacolo Says:

   Odpowiem tobie w kwestii Piłsudskiego, czy wiesz że był pruskim agentem, oraz czy wiesz że jak Hitler wszedł do Polski ustawił 24h wartę przy jego grobie?? Jest jeszcze parę perełek na temat tego gościa, proponuje z dystansem podchodzić do oficjalnej podręcznikowej historii.

  • Kargen Says:

   Z tego co wiem, to warta przy grobie Marszałka nie wynikała z jego powiązań z Prusami (skąd Tywziąłeś tą agenturę nie wnikam) ale raczej z jego dokonań w stosunku do Bolszewików i działań militarnych. Poczytaj chociażby pamietniki Franka. Fakt jest faktem, że tzw. „zamordyzm” Piłsudskiego, mimo ofiar po każdej ze stron, dał Polsce 20 lat spokoju i samorealizacji. Pokaż mi choć jednego przysódcę, za którego ten kraj przeszedł takie prosperiti.

  • m-wawa Says:

   Warta przy grobie Piłsudskiego wynikała zwyczajnie z PR.Niemcy nie mieli do końca pomysłu co zrobić z naszym wojskiem,liczyli po cichu na nasz udział w ofensywie przeciw ZSRR.Mogli wykorzystać niezabliźnione rany z roku 20 oraz pakt z Mołotowem(Stalinem) deklarując że „to dobrze że wkroczyli bo Rosja wszystko by zajęła”.Naziści po wkroczeniu dokonywali jednak masowych zbrodni na narodzie polskim więc zamknęli sobie prędko drogę dla tej koncepcji no i wtedy się zaczęła okupacja na „cały zycher”[jak mówili moi dziadkowie 😉 ]

 10. gaston Says:

  To nie jest jeszcze koniec sprawy smoleńskiej bo nie każdy wie że niedawno w wypadku samochodowym zginął szef tej grupy archeologów która do dziś nie może wylecieć do smoleńska…zginał wraz z żoną. W jakim kraju my żyjemy i kogo wybraliście do rządu ???
  Inną sprawą chyba nieporuszaną na tym portalu jest sprawa pana Ratajczyka którego znaleziono martwego w swoim samochodzie 11 czerwca. To był wykładowca historii z UO który po wydaniu swojej książki został zaszczuty przez gazete wyborczą i w niecałe 48 godzin zwolniony z pracy w tej uczelni. Nie mógł znalezć potem innej pracy na innych uczelniach bo po jego wizytach wsprawie pracy uczelnia dostawała tajemnicze telefony i rezygnowała z zatrudnienia. Na wydanie czekała jego nowa książka (prawie 600 stron ) mająca ujawnić wiele nieznanych ciekawych rzeczy z naszej historii.

 11. dorothy Says:

  To ze Komorowski i Tusk stali za zamachem w Smolensku to bylo dla mnie pewne.Osoba Arabskiego pasuje tutaj jak ulal.Dodam tak od siebie ze to tej trojki dopasowalbym kogos z otoczenia sp.Kaczynskiego.Musieli miec tam jakas wtyczke,czlowieka ktoremu Kaczynski ufal.Mial jechac do Smolenska pociagiem i w ostatniej chwili zmienil zdanie-dlaczego?

  • Kargen Says:

   Znalezienie osoby, która namówiła Pana Prezydenta do zmiany swoich planów transportowych, byłoby myślę, kluczowe w rozwiązaniu zagadki zamachu. Na 100 % był to ktoś z Jego kancelarii lub bliskiego otoczenia, ewentualnie ktoś z otoczenia Pana Przewoźnika.

 12. Gienia Says:

  Sledząc wszystkie wydarzenia związane z ową straszna tragedia,która wydarzyła się 10 kwietnia 2010 r pod Smoleńskiem i słuchając wszelkie komentarze towarzyszące podczas pogrzebu ofiarom tragedi i po pogrzebie,to o czymś takim pomyślałam.

 13. Gabrixon Says:

  W tym miejscu warto przypomnieć sobie wcześniejszą (przedwypadkową) wypowiedź pana Komorowskiego: „… Przyjdą wybory, albo Prezydent będzie gdzieś leciał, i wszystko się zmieni…” A fakt usunięcia tekstu z poważnych, zdawałoby się, portali mówi przecież sam za siebie… Nasuwa się tu jeszcze dość poważne pytanie, a mianowicie jeżeli prawda przedstawia się w taki właśnie sposób, jaki zaprezentował nam pan Łażący, to KTO jest w tym kraju na chwilę obecną cokolwiek z tym wszystkim zrobić?

 14. Meg Says:

  Grupenfuhrer K……… A…… T…
  Ilosc kropek nie jest przypadkowa.

 15. Krzysiek Says:

  Bardzo dobry tekst, dobrze przygotowany, Tylko powielac i rozsylac….


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: