Podziemne tunele


Thumb Podczas lata w 1998 roku, badacze podziemnych jaskiń, stosując specjalistyczny sprzęt, byli w stanie potwierdzić istnienie połączonych systemów jaskiń o długości ok. 15 mil, które znajdują się w Północnej Walii. Kilka lat temu pewien naukowiec, Frank D. Adams, opublikował wyniki jego naukowych badań i eksperymentów, które mogą udowodnić, że olbrzymie systemy podziemnych tuneli znajdują się w granitowych głębiach ok. 11 mil, wnioski poparł również Louis V. King, matematyk, który obliczył, że w normalnych temperaturach, jaskinie występowałyby między 17.2 i 20.9 milami głębokości.

Dr. Ron Anjard w swym artykule z lata, 1978 roku, opublikowanym w Pursuit Magazine, stwierdza osobistą znajomość 44 podziemnych miast pod powierzchnią Ameryki Północnej, sześć z nich jest przypuszczalnie umieszczonych na Zachodnim Wybrzeżu. Jego informacje pochodzą rzekomo z anonimowych źródeł od amerykańskich Indian. Odwołując się do niezliczonych legend migracji (do i od jaskinnych królestw), które panują między ojczystymi Indianami, możemy wywnioskować, że pewne plemiona prawdopodobnie nadal posiadają dokładną wiedzę o podziemnych cywilizacjach spokrewnionych z nimi przez dalekie rodowe więzy. Kilku starszych przedstawicieli plemion twierdzi, że faktycznie utrzymują kontakty z kilkoma podziemnymi cywilizacjami. Istnieje kilka wskazówek, że niektóre plemiona dosłownie przeniosły się do świata podziemnego w wyniku wkroczenia na ich tereny cywilizacji anglosaskich. Podobne podejrzenia odnoszą się do Ameryki Południowej i Środkowej.

Drzwi W wywiadzie z ocalonymi z eksplozji kopalni w grudniu, 1945 roku, znanej jako „Katastrofa kopalni Belva”, opublikowanym w grudniu, 1981 roku, ujawniono, że kilku z uwięzionych pod ziemią mężczyzn widziało „drzwi” na jednej ze ścian oraz człowieka ubranego jak „drwal”, wyłaniającego się z dobrze oświetlonego pokoju!. Po zabezpieczeniu mężczyzn i upewnieniu się, że zostaną wyratowani, dziwny gość wrócił do pokoju i zamknął drzwi. Te „drwalo-podobne” istoty były również opisywane przez górników z innych części kraju i świata. Stwarza to niemałe zakłopotanie, czy są to fizyczne, czy też parapsychiczne byty.

Nieco podobne wydarzenia rzekomo miały miejsce kilka lat temu blisko Shipton, Pensylwania. Z trzech ofiar tej szczególnej katastrofy kopalni, tylko dwie osoby zostały wyratowane. W tym przypadku uratowani opisywali podobne spotkanie z dziwnym „człowiekiem”, który wszedł do jaskini i podarował światło uwięzionym górnikom twierdząc, że zostaną wyratowani. Górnicy nie byli pewni, czy mają do czynienia z człowiekiem, czy z nadprzyrodzoną istotą. Niebieskawe światło, które oświetlało pokój, jak twierdzili, było prawdziwe. Jednak inne holograficzne wizje, które pojawiły się na ścianach, dotknięte przez ich dłonie albo znikały, albo pojawiały się na litej skale po drugiej stronie.

Podziemia R.L.Blain-Sanders, w artykule zatytułowanym „Tunele i jaskinie pod Nowym Jorkiem”, opisywał znajomość dużych trójkątnych systemów tuneli, wykorzystywanych przez masonów, głęboko pod Nowym Jorkiem. Czy miało to jakiś związek z innymi pogłoskami o istnieniu wielkich obszarów pod Manhatanem? Przykładowo, w 1962 roku, Con Edison, wiercąc próbną dziurę w północnej części East River Park (Nowy Jork), przedarł się do pustej przestrzeni ok. 200 stóp pod powierzchnią ziemi. Ponadto są podejrzenia, że kościół św. Jana w Nowym Jorku, został zbudowany nad starożytnymi tunelami, prowadzącymi do miasta w kształcie wielkiej kopuły, które opuścili przedpotopowi Atlanci. Poza tym są opisy tysięcy ludzi, którzy w tajemniczych okolicznościach zniknęli nagle z powierzchni ziemi dookoła Nowego Jorku.

Raymond Bond, w artykule zatytułowanym „Podziemne spodki – globalna sieć baz UFO”, który ukazał się w „Saga`s UFO Annual 1980 (Brooklyn, N.Y.), opisuje jaskinie w środku góry Sombrero w Meksyku, z której dobiegają dźwięki przypominające „generator hydroelektryczny”. Opisuje również mieszkańców góry Kilimanjaro, najwyższego szczytu w Afryce.

Malcolm W.Browne, w swoim artykule „Underground Tunnels Threaten Town in Hungary`s Wine Country”, opowiada o ponad 60 milowych, starożytnych tunelach nieznanego pochodzenia i przeznaczenia, które odkryto pod miastem Eger (Węgry), i których część się zapadło. Cywilizacja, która podjęła się budowy tuneli, musiała mieć znacząco posuniętą naprzód inżynierię i wiedzę, by stworzyć takie podziemne systemy. Tylko ku czemu je budowano?

Karl Brugger, w swojej „Kronice Akakoru” (Boohi Tree Books., Delacorte Press., N.Y., 230 pp), umieścił historię, jaką usłyszał od pewnego wodza plemienia Ugha Mongulala, którego przodkowie byli rzekomo częścią ogromnego imperium obejmującego w starożytnych czasach całą Amerykę Południową. Kilku tych starożytnych ludzi, jak twierdził wódz, opuściło planetę w statkach powietrznych, by zbadać inne części Układu Słonecznego, zostawiając ogromne podziemne miasta pod Andami i zachodnią Brazylią. W 1971 roku, z powodu ciągłej kolonizacji białych osadników i najeźdźców na ich tereny, 30 tysięcy ocalonych Ugha Mongulala ponoć uciekło do tych starożytnych systemów tuneli i miast, składających się z trzynastu oddzielnych podziemnych kompleksów, które połączone były tymi właśnie tunelami.

Michael Burke, w swoim artykule „Green Thing Sparks Rumours” (The Valley News Dispatch, New Kensington, Tarentum and Vandergrift, PA., Mar. 5, 1981 issue) opisuje małe stworzenie przypuszczalnie „pół-humanoid, pół-dinozaur”, którego ujrzano w kanale ściekowym w New Kensington. Grupa dzieci goniła małe stworzenie, jeden z nich nawet je chwycił, ale kreatura zaczęła piszczeć i wydawać skrzeczące dźwięki i wtedy wyślizgnęła się z rąk uciekając z powrotem do tunelu ściekowego. To wydarzenie miało miejsce kilka mil na zachód od Dixonville, PA., gdzie w 1944 roku kilku górników zostało zabitych, podobno w wyniku spotkania z „obcymi stworzeniami” w jednej sztolni. Jakiś związek?

Saga Magazine`s UFO Annual [980, p4], z nagłówkiem „Marsjańska Jaskinia”, opisuje dziwaczne spotkanie z podziemnymi stworzeniami, które wydawały się być złożone z pewnych „roboto-podobnych” form i rzekomo wykonywały „misje zwiadowcze” przybywając od podziemnych cywilizacji. Opisy obejmują tunele blisko Xucurus, Argentyna(?), jakieś 90 mil od Buenos Aires. Tunel odkrył pewien rolnik, Gerard Cordeire, składał się z dziesięciu połączonych korytarzy, a na ścianach widniały dziwne inskrypcje. Ponoć widywano tam „mężczyzn wysokich na dziesięć stóp, zielonych, z antenami na ich głowach i kwadratowymi nogami”, którzy zgodnie z setkami naocznych świadków, przypominali ogromne „przenośne radiostacje”.

Podziemia Dr. Earlyne Chaney, w artykule pod tytułem „Odyssey Into Egypt”, pisze o odkryciu jej i naukowca, Billa Cox, dokonanym w Egipcie. Tam właśnie natknęli się na dwa tunele, z których żaden nie został w pełni zbadany. Jeden znajdował się w świątyni Edfu między Luksorem, a Kairem w ruinach El Tuna Gabel; drugi w Kairze niedaleko Memphis-Saqqarah, w grobowcu Byka, nazywanego „Serapium”. Egipski rząd zaplombował dwa tunele z obawy pewnych archeologów, którzy utrzymywali, że „prowadzą zbyt głęboko w dół ziemi”, gdzie badacze mogą zabłądzić. Tunele w pewnym momencie rozwidlają się i wchodzą gdzieś głęboko w dół.

Jeżeli takie labirynty naprawdę istnieją, mogą one wyjaśniać pewną historię, która utrzymuje, że mężczyźni, ubrani jak „starożytni Egipcjanie”, byli widywani głęboko w niezbadanych tunelach blisko Kairu. Chodzą również pogłoski, że pod piaskami Egiptu znajdują się ogromne podziemne bazy wojskowe. Można to też odnieść do podziemnego społeczeństwa, czy pewnych ludzi z „Imperium Feniksa” i/lub „Ludzie Gizeh” (?)

Artykuł, który ukazał się w „Washington Star-News” w roku 1973, mówi o odkryciu sieci starożytnych, sztucznych tuneli podczas budowy parkingu w Crofton, Maryland. Niestety dalsze budowy przykryły wejścia tunelu zanim jego system został zupełnie zbadany.

http://www.dziwnyswiat.com

Komentarzy 8 to “Podziemne tunele”

 1. waltan Says:

  Dlamnie wrog to ludzie wladzy i finansow,a spoleczenstwo
  to niewolnicy stworzeni do katorzniczeja pracy wimie postepu cywilizacyjnego.I zyskow dla elit tego swiata…Jesli mielibysmy
  postep to mielibysmy pieniadze w kieszeni,mielibysmy prawdziwa sprawiedliwosc,mielibysmy prawdziwa wladze..
  Gdybysmy zechcieli byc takimi madrymi i cwanymi jak oni..Nie bylo by nigdy wojen rewolucji morderstw politycznych,kryzysow tapniec finansowych.Ba cala natura i wszystko co zyje byloby jednoscia..Ale ludzie takiego swiata musieliby byc a raczej miec swiadomosci i duchowo
  bardzo rozwinieci..Z takimi ludzimi nieda sie robic zla..Wiec
  oni musza z nas robic umyslowych debili..(tylko konsumcja ,sex,zabawa gusla magia materializm kapitalizm itd).Ludzie patrzcie na to co robia a nie nato co oni mowia czy obiecuja..ZYCZE WSZYSTKIM POLAKOM I NIE POLAKOM TOTALNEGO PRZEBUDZENIA I OBRONY NASZYCH LUDZKICH PRAW ……………………..SZCZESC BOZE…

 2. Szpila Says:

  Wszyscy po trosze mają rację ! Są dowody mechanicznej (technicznej) eksploatacji złóż diamentów, złota i srebra sprzed …….??? 160 tyś. lat np. w Afryce Płd. Skoro można żyć na ziemi, w kosmosie – to dlaczego nie pod ziemią ?! Jest tylko jeden problem – badania takie są koncesjonowane przez rządy. A te koncesje dają „specjalnym” koncernom. Nam szarym ludziom wmawia się pierdoły. Prawda jest inna i bardzo ciekawa !!!

 3. Maraniano Says:

  I co, wierzycie w to?

  • Jacolo Says:

   Nikt nie każe tobie wierzyć, pooglądasz jeszcze kilka filmów, lub trochę materiałów poczytasz, to zobaczysz że wszystko układa się w całość.

  • Maraniano Says:

   Jacolo, a może oni chcą, żebyśmy wierzyli w takie historyjki, żeby odwrócić naszą uwagę, i przy okazji wystawić nas na łatwe wyśmianie, a w rzeczywistości to wszystko jest o wiele bardziej proste i przyziemne?

 4. Vam_pirekh Says:

  hmmm… to jednak legienda o gorniczym ‚skarbku’ sie potwierdza :), ja bym poczekal ta zbadanie tego zapadliska niedawnego

 5. pani_de Says:

  Fascynujace ,tajemnicze ,niepojete 🙂

 6. ochrzczony polski żyd Says:

  jest to kolejny dowod obalenej i ośmieszanej nawet kwesti,ze nasza cywilizacja nie rozwinela sie i nie odkryla wszystkiego po zlodowaceniu/potopie ok.12 tys lat temu tylko wczesniej istniała na swiecie rozwinieta cywilizacja,ktorej czescia a moze centrom byla atlantyda. I z tamtej cywilizacji po zlodowaceniu/potopie/kataklizmie czesc ludzi ocalała, biblia mowi nam o Noe, czesc musiala osiac w ameryce,powstali majowie,aztekowie itp. czesc stworzyla podwaliny pod egipt a czesc poprzez krete,kulture minojska dala podwaliny miastom greckim,a obecnie starozytne ich przekazy jako spadkobiercow atlantydy sa zamieniane w mity:) Tylko dlaczego? Czy dlatego,ze caly swiatowy spisek,nwo obecnie nazywany,ktorego poczatkow mozemy doszukac sie w starozytnym babilonie zostal stworzony juz wtedy przez jakas czesc tych ocalalych majacych wiedze jeszcze z czasow przedpotopowych i to na bazie niej jest wszystko budowane juz od wtedy znajac zachowania ludzkie i ogolnie wszystkie aspekty rozwinietej cywilizacji w momencie jej rozwijania od nowa…opisalem tu wszystko w skrocie wielkim,zapraszam do szukania,bo jak bysmy znali cala dokladna historie tamtej cywilizacji az do potopu to bysmy znali ich kierunki dzialania…bo o tym ze bestia za pomoca pieniedzy czipow bylo pisane juz 2000 lat temu…


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: