Skarbówka z kajdankami


Sejm przyznał pracownikom fiskusa prawo do stosowania środków przymusu bezpośredniego, m.in. pałek i kajdanek.

Zgodnie z nowelizacją ustawy o kontroli skarbowej inspektorzy i pracownicy skarbówki dostali nowe uprawnienia – pisze portal bankier.pl. Będą mogli korzystać m.in. z kajdanek, siatek obezwładniających, miotaczy gazu obezwładniającego i kolczatek drogowych. W skład wyposażenia wejdą również pałki służbowe.

Zmiany wchodzą w życie z dniem 1 lipca 2010 roku.

http://niezalezna.pl/
(ks/bankier.pl)
Nadesłane: Dariusz R.

Komentarzy 12 to “Skarbówka z kajdankami”

 1. Krzysiek Says:

  Mozna uchwalic wszelkie prawa, pytanie jest jedno czy beda one praktyczne, np czy mozna sciagnac jakiekolwiek pieniadze od biedaka?? Chyba nie, wiec po co im kajdanki i palki?

 2. Broken_fader Says:

  Musicie zwrócić uwagę na pewien fakt o którym wspomina David Icke: Problem, Reaction, Solution. Otóż niedawno komornicy chcieli odebrać dom pewnemu panu, i ten pan oblał policjantów jakimś kwasem, czy żrącą substacją. To był Problem. Potem nastąpiło Reaction czyli nagłaśnianie takich spraw, ponieważ nagle zaczęły media nagłaśniać takie sprawy. Solution, czyli rozwiązanie jest takie jak w powyższym artykule.

  • Robert z Warszawy Says:

   Implanty ma większość ludzi na tej planecie jeśli nie wszyscy. Toteż nie trudno o irracjonalne zachowania w sytuacjach, które i tak już wpływają na zablokowane czakry. Implanty potęgują agresywność. Jest to dalece zaawansowana forma kontroli. Implant eteryczny działa z pozycji czwartego wymiaru na określone obszary mózgu, który jest organem w rzeczywistości trójwymiarowej. Objawami takiego intensywnego monitoringu jest uczucie dzwonienia w uszach jednym badz drugim, odczucie natłoku myśli, które zdają się być obce – niezgodne z naszą naturą, nagłe napady migreny, nagłe uczucie potocznie ujmując – doła. Dodajmy depresję, gniew, zawiść…
   Tak skonfigurowane istoty ludzkie wytwarzają swymi zachowaniami ogromne ilości skondensowanej energii na zasadzie domina. Energię tą pobierają istoty gadzie.

 3. Ewa Says:

  W Kalendarzu Majów transformacja świadomości jest wytłumaczeniem tego, co się będzie działo do 2012 czyli przejścia w nową epokę do centrum jądra Galaktyki. To nasilające się zło broni się wszelkimi możliwymi sposobami. To jest jego ostatnia walka przed całkowitą anihilacją niskich wibracji. Później te wszystkie kaprawe dusze po przejściu ulegną kompletnej anihilacji. Nasze życie na ziemi jest krótkie i najważniejsza jest jego polaryzacja, po to żyjemy. Bo po tamtej, najważniejszej duchowej stronie znajdą się dusze o wyższych wibracjach, dlatego zostało ludziom bardzo mało czasu. Nie możemy się poddać, ale też i nie wolno nam, ludziom światła działać podobnymi do ich /tych złych/ metodami.

  • Robert z Warszawy Says:

   Może zastąpmy pojęcie zła pojęciem negatywu, pojęcie dobra pojęciem pozytywu a pojęcie anihilacji pojęciem przekształcenia.
   Moje rozumienie jest takie, że po wkroczeniu tego Układu Słonecznego w pas fotonowy mknący z centralnego rdzenia Galaktyki (wg Majów Hunab-ku), nastąpi rozdzielenie i poszczególne istoty udadzą się każda w odpowiednią gęstość w zależności od rozwoju i polaryzacji pozytywnej lub negatywnej.
   Ponieważ każda dusza jest wieczna – nie może zostać anihilowana a jedynie sztucznie nałożony całun iluzji blokującej jej pełne ekspresje świadomości podczas inkarnacji.
   Myślę, że wolno nam wszystko czego zapragniemy. Jesteśmy jedynym stwórcą, możemy doświadczać bycia negatywnymi jak i pozytywnymi. Bez negatywu nie istniałby pozytyw i na odwrót.

  • witold Says:

   my ludzie dzisiejszego swiata sa tak wyypranii z wszelkich
   wartosci ze az wlos sie jerzy….wszyscy jestesmy dumni ze swego
   statu materialnego i ze swojego mercedese czy bmw….chodzimy
   miedzy innymi jak nadete pawie…(co to nie my)..nie dlugo nas wyszystkich zrobia kolo piuraa…….bedziemy sie meldowac wladzy
   z byle powodu……..i powiedza ci jeszcze (to dla naszego dobra).
   pytam sie jakiego dobra ciemniaku ,,,,,,,,,wylacz ten tv. i nie ogladaj-
   sluchaj-czytaj tych banialuk…sprubuj sam pomyslec,,,,rozmawiajcie
   ze swoia rodzina znajomymi czy przyjaciolmi,,,
   wylacz ttvv……..do roboty polaczkkkki….

 4. Robert z Warszawy Says:

  Przytłaczająca większość istot będących pracownikami wykonawczymi tego typu instytucji – jako filarów całego systemu stanowiącego iluzoryczny twór zwany państwem, to bardzo słabe jednostki podatne na manipulację bytów kierujących z zaplecza tą machiną. Ci pracownicy są pozbawionymi swej woli energiami. Niemal każde z nich ma eteryczny lub krzemowy chip. Chip ten stymuluje procesy myślowe blokując czakry czerwonego, pomarańczowego i żółtego promienia – co uniemożliwia aktywność czakry serca zielonego promienia. Istota w ten sposób zmanipulowana zachowuje się niczym automat, względna naturalność w życiu prywatnym takiej istoty nie jest naturalnością. Dotyczy to profesji takich jak np. prawnik, sędzia i wszelkiej maści pokrewnych funkcji urzędniczych. Taki stan rzeczy może zmienić oddziaływanie na całą planetę z przestrzeni kosmicznej. Zresztą tego typu istoty inkarnują się na innych planetach w trójwymiarze, gdyż blokady ich centr energii – czakr nie pozwolą im zamieszkać na sferach w innych, wyższych wymiarach.

 5. katerina404 Says:

  Apeluję też do pracowników skarbówki, żeby sięgnęli do głębszych rezerw swojego IQ i przestali stosować się do przepisów bezprawia. Im więcej ludzi nauczy sie mówić zdecydowane NIE!!!! totalnemu zniewoleniu, to te dupki, które ułożyły sobie genialny szatański plan, runą jak domek z kart, bo oni żerują tylko na naszej niewiedzy i strachu. NIE, NIE, NIE i jeszcze raz nie Rządowi Światowemu, ich chorej doktrynie, przekrętom, morderstwom, przemocy i kradzieży w imię bezprawia.

 6. katerina404 Says:

  nwo daje o sobie znać na każdej płaszczyźnie. Ludzie otwórzcie oczy i wreszcie powiedzcie stop tej obłudzie, okradaniu obywateli pod płaszczykiem prawa i coraz brutalniejszym aktom nacisku i zniewolenia. Kto może niech zamyka firmę, a reszta niech działa po swojemu, oby tylko nie dać się w szpony tym sługom chorego systemu.

 7. pani_de Says:

  No coraz to lepiej! Prawo i bezprawie .
  Zycie obywateli bedzie urozmaicone a na niepokornych pala!

 8. kargen Says:

  We Włoszech też coś podobnego istnieje. Głównie zajmują się nielegalnymi handlarzami ulicznymi, ale myślę, że i poważniejszymi sprawami także…

 9. aszkurewski Says:

  No ładnie…
  Skoro za pra-erelu zwykłem utrzymywać, że to państwo policyjne jest, to co mam rzec w dobie rozbudowy straży miejskiej, granicznej, przemysłowej,kolejowej…
  Ach, mamy jeszcze żandarmerię i tabuny dzikich ochroniarzy!
  Niebawem wyposaży się parkingowych w broń palną c:


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: