Nazwali się Platformą Obywatelską…


Nazwali się Platformą Obywatelską – partią obywateli, podobnie jak PZPR – też była partią robotników. A czy robotnik miał coś do powiedzenia? Cóż za podobieństwo, co za ironia. Rządząca koalicja zamiast dbać o interesy Polski i Narodu dba o własne kieszenie. Prawo gospodarcze w kraju dostosowali dla firm zagranicznych, polskie firmy doprowadzali i doprowadzają do upadłości, sprzedają co się tylko da. Weźmy np. Stocznie Szczecińską, której kontenerowiec jeszcze w 2008 roku został światowym laureatem. Stocznia otrzymała ogrom zamówień i nagle zamówienia zniknęły, ogłoszono sprzedaż ze względu na niewypłacalność. To było kłamstwo , ale rynek zamówień padł i razem padły tysiące współpracujących kooperantów. Tysiące ludzi straciło pracę. Tak załatwiono też Stocznie Gdańską, nasze kopalnie, Romet, huty, sprzedano cementownie, zlikwidowano dobrze prosperujące cukrownie i inne zakłady (popatrzcie wokół siebie). Bezsensowymi ustawami niszczą rolnictwo. Na bruk lądują tysiące Polaków, tracą domy, zwiększa się bezrobocie i nędza.

Kolesie z PO (są przy korycie) za bezcen kupują ziemię i upadłe zakłady (które sami doprowadzili do upadku) , a potem z ogromnym zyskiem sprzedają obcym firmom, które budują np. wielkie centra handlowe. Tym sposobem z Polski do innych państw wypływają miliardy złotych. Nasz kraj bankrutuje, a szubrawcy i kłamcy w myśl komunistycznej zasady: im gorzej tym lepiej, dezinformują naród głosząc, że mamy przyrost gospodarczy.

Cały świat przeżywa recesję, w kasach Niemiec miliardowy deficyt, a experci z PO mówią, że Polsce nie zagraża kryzys. Dlaczego więc tak wszystko drożeje? Dlaczego chcieli zagarnąć rezerwy Narodowego Banku Polskiego? Normalnie, gdy rośnie stopa maleją ceny, a u nas rosną konta tylko tym, co u władzy – przewały, przekręty, łapówkarstwo, defraudacja – taka jest prawda o Platformie. Po co pchają się do strefy EURO, przecież widać jaki ten system jest chory. Nie jest chyba normalną rzeczą, żeby wszystko regulowane było dotacjami.

Ale przecież tu chodzi o stołki w Brukseli!!!

Jak zdrowa jest UNIA to widać po Irlandii, Grecji, Portugalii czy Hiszpanii. A czy w Niemczech czy Francji jest lepiej? Też nie, ich rządy nie wiedzą jak wyjść z tego impasu.

Po co tam Polska? Czy nie lepsza mocna i stabilna złotówka, a nie ciągle tracące na wartości, chwiejne Euro?

PO przejęło media i gdy tylko ktoś powie o tej „elicie” prawdę, jest natychmiast okrzyknięty wrogiem Polski. Oni są jak nowotwór, który zniszczy naszą Ojczyznę bez reszty.

Zaplanowali, że naród polski ma być tylko siłą najemną i widzicie – to jest już realizowane i to skutecznie.

A jaki jest obraz PO-wca i jego honoru? To przecież pomyleniec Palikot, przyjaciel Komorowskiego i kompan wypraw myśliwskich do Rosji, to cham Niesiołowski bluzgający nienawiścią do przeciwników politycznych, to sam Komorowski używający określeń niegodnych człowieka, to sabotażysta Radek Sikorski rozkładający wszystkie interesy Polski, to „Bolek” Wałęsa, były współpracownik SB – zdrajca interesów Solidarności, to Schetyna bez czci i honoru, ujadający jak Burek, to też Tusk, bojący się panicznie Moskali, mataczący na konferencjach o katastrofie samolotu. Jego nieudolność w rządzeniu krajem przerosła wszystko.

A stała się rzecz straszna…

Zginął prezydent, oczerniany, obrażany i ośmieszany przez PO i media, prawdziwy Polak i patriota, zginęły osoby towarzyszące – elita Polski, wspaniali ludzie walczący o dobro kraju. Nie znamy dotąd przyczyn tragedii. A co robi nasz rząd: oddaje dochodzenie w ręce Putina, który zlikwidował piszącą o nim prawdę dziennikarkę Anne Politkowskoją, zamordował Aleksandra Litwinienkę, podtruł Wiktora Juszczenkę, organizuje prowokacje w Czeczenii, gdzie giną masy ludzi pragnących tylko wolności, chce zawładnąć Gruzją….itd.

Gdyby Wasz syn został zamordowany w domu sąsiada, powierzylibyście sprawę do wyjaśnienia sąsiadowi?…..

Te kary godne zaniedbania w tej kwestii, manipulowanie i dezinformacja narodu; to powinno nam dać coś do zrozumienia. Jakie są ich powiązania z tą katastrofą, co też mają do ukrycia?

Zbliżają się wybory na prezydenta RP, a pełniący obowiązki PRP towarzysz Komorowski, podpisując uchwalone przez PO haniebne ustawy, obsadzając stanowiska swoimi ludźmi, śpieszy się jak może, by zagarnąć władzę absolutną.

A gdzie honor, marszałku sejmu, gdzie bezstronność prezydencka?

Niech się wreszcie skończy obrażanie, poniżanie i oczernianie przeciwnika politycznego, skreślmy PO z płaszczyzny politycznej naszego kraju.

Przy jej rządach będziemy wkrótce mieli granicę Rosja/Niemcy – na Wiśle!

Gdy wrogowie państwa rządzą państwem, to jak ma być dobrze w tym państwie?

Polska ma szansę być mocnym i suwerennym krajem, ze stabilną gospodarką i rozwiniętym rolnictwem i mającymi pracę, zadowolonymi obywatelami.

Narodzie, Polacy! Wybierajcie kogo chcecie, tylko nie Platformę Obywatelską i jej kandydatów!

Liczcie dokładnie głosy, zorganizujcie Komitety Obywatelskie i uważajcie na ręce PO-wców, będą próbowali oszukać wybory – to nieuczciwy przeciwnik. (Kanalia Stalin powiedział, ten wygrywa wybory kto liczy głosy.)

Piosem

Komentarzy 19 to “Nazwali się Platformą Obywatelską…”

 1. Krystyna Says:

  Wniosłam skargę do Najwyższej Izby Kontroli na Naczelne Organy Państwa i posłów, którzy są na usługach sitwy prawniczej. Ze strachu przed nią godzą się na odebranie mi praw czlowieka. Otrzymana odpowiedź (17.01.2011r.; WSK/WSW-052-1727/2009/AG) m.in. informuje o art. 229 kpa., czyli odsyła mnie do tych, co drwią z prawa.
  ,,Ponadto Wydział informuje, iż NIK nie jest organem nadzorującym działalność organów ścigania przestępstw dlatego też nie może podjąć interwencji w związku ze złożonym zażaleniem na postępowanie prokuratury”.
  Były szef tego Urzędu Pan europoseł Janusz Wojciechowski na swoim blogu stwierdził:,,Rzeczpospolita bezprawiem stoi”.
  ,,Drugi atak odpierałem w 1995 niedługo po tym, jak zostałem prezesem NIK-u. I okazało się, że nie zamierzam być szefem malowanym”.
  Skierowałam się po raz kolejny do BOHATERA z czasów komuny Pana Marszałka Sejmu Stefana Niesiołowskiego, który milczy. Takie zachowanie dla posłów i senatorów jest normą, gdy nie jest im dane postąpić w sposób praworządny.
  Platforma Obywatelska traktuje państwo, jak prywatny folwark i jeszcze ma czelność straszyć wyborców PiS-em!!!

 2. Krystyna Says:

  Rząd Platformy Obywatelskiej i Prezydent RP stanowią zagrożenie dla państwa, ponieważ są na usługach sitwy prawniczej. POkolesie stwierdzili, że Szanowna minister Julia Pitera i Sejmowa Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka nie muszą się odnieść do skargi, która dotyczy oczywistych działań przestępczych prawników . Pani minister chcąc mnie odwieść od niedomagania się odpowiedzi, napisała brednie do mojego przełożonego.
  Gdy to się okazało nieskutaczne , nasłała sterowalną prokuraturę, która straszyła sądem i utratą pracy.
  Złożona skarga na to zdzicznie, została przez Prokuratrę Generalną zatuszowana(PGVIIKo264/10).
  Rzecznik Praw Obywatelskich w to bezprawie się wpisał.
  Rada Europy nie udziela żadnej odpowiedzi,gdy skarga ujawnia wygibasy tych wyjętych spod prawa!!!

 3. maras Says:

  Jaki koń jest każdy widzi, mało ludzi odwiedza takie fora (chyba) problem jest w tym jak wyjść na zewnątrz…. niech każdy z nas widzący POlszewockość rządu RP, i jego wlazodupczość ,przekona jednego sąsiada….. Pan Tusk byłby idealną sekretarką mocarza Putina, u którego niepisanie stenogramów byłoby jego podstawowym zadaniem. siedziałem w więzieniu za PiSu, będę głosował na Jarka bo jak mam do wyboru Rotmistrza Pileckiego (byłem zawodowym wojskowym w podobnież bardzo elitarnej jednostce) a Jenerałem który awanse otrzymywał za ładnie kolorowane raporty i którego koledzy zaciupali Rotmistrza to nie muszę się zastanawiać………… nie chcę by mój syn musiał uczyć się Rosyjskiego jak ja kiedyś, on go się nauczy bo połowa mojej rodziny nim włada……

 4. tylko Polska Says:

  Jaruzelskiego pierwszy zaprosil ś.p. L.Kaczyński na wyjazd bystrzaku:) Jestem prawdziwym Polakiem,moj ś.p. dziadek walczył w armi gen.Andersa pod Monte Cassino za co w nagrode po powrocie do Polski musial to ukrywac zeby go nie zamkneli bo nie o tamta polske przeciez walczyl jak wtedy muwili komunisci i tez mam wrodzona nienawisc do bolszewikow i innych naszy wrogow ale co do rosji…nie mozemy miec tak silnej urazy do tego narodu bo i ich inteligencja zostala zniszczona w czasie rewolucji bolszewickiej i wiele rodowitych rosjan,a stalin nawet nie byl rosjaninem tylko gruzinem a po II wś to angole sprzedali nas pod wplywy rosji jak dzielili europe,jeszcze przed zakonczeniem wojny jak juz z jednej strony parli bolszewicy na niemcy a z drugiej alianci to stalin przejal dowodztwo nad calym wojskiem yle byc jak najszybciej w berlnie bo mial obiecany berln od churchila a nie wierzyl do konca aliantom,czyli juz wtedy nas sprzedali wszyscy….ale my Polacy i tak przetrwamy wszystko,nie raz to pokazalismy!! ps.jakby fsb mialo truc juszczenke to by go nie bylo:) oni sie nie myla:)

  • maras Says:

   heja, kwestia zdefiniowania o czym się pisze, naród rosyjski miał, przepraszam nadal ma przykro bardzo w życiu codziennym, problem w tym że tam rządzą ludzie ze służb dla których zabić 1 czy 1 000 to to samo……. ja lubię ten tragizm tego narodu żyjącego w kraju gdzie nikt nie zna dnia ani godziny, a FSB może się czasami mylić, a tak w ogóle to grunt by nie dopuścić by ludzie przez nich kontrolowani w Polsce nadal sprawowali władzę, kontrolowani pośrednio lub bezpośrednio…….. ludzie i władza to nie synonim (książki Pani Krystyny Kurczab-Redlich),,,,,,,,,,,,,,,

 5. homer Says:

  papiez powiedzial
  Niech zstapi Duch Twoj i odnowi oblicze Ziemi.
  Tej Ziemi.
  Precz z pacholkami rosji

 6. Krzysiek Says:

  Dobry artykul.

  PO chcialem przypomniec, ze jest paria choragiewka, jak zawieje tak sie uklada – liberalizm

  Swoja nazwe jako partia zmieniali juz w swojej historii WIELE RAZY, tak jak np obecne SLD. Jest jednak jedna najwazniejsza roznica rozgraniczajaca SLD od PO. Komunisci budowali (np Polske ludowa-po II wojnie swiatowej) a PO niszczy gorzej niz szarancza (w 1989 Polska po komunistyczna stanowila potezny potencjal: Przemyslowy, Naukowy, Gospodarczy, Rolniczy, Ekonomiczny – dzisiaj w porownaniu do tego okresu Polska jest cieniem tego potencjalu) i niejestem prokomunistom ale historie pamietam.

  Czy warto wiec na takich przedstawicieli stawiac??? Odpowiedz nalezy do kazdego z WAS w momencie wyborow.

 7. gradu Says:

  taaaa a Tusk zrobi nam drugą Irlandię w Polsce xD haha
  POlszewiki!!! Krętacze i oszuści! Rosyjskie marionetki

 8. polka Says:

  Tak ,ale jak to zrobic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak ich odsunac ,jak medialna nagonka zezarla mozgi polakom-tyle nienawisci do Kaczynskiego i PISu ze mozna zalamac rece .Pracuje za granica a ze mna wielu innych polakow ,na 50 osob tylko ja jedna jestem przeciwko PO,a ich dzieci np .dziewczyna lat 15 -mowi do mnie cyt jaki to glupi ten co kaze wyjezdzac polakom do Grecji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oni nic nie rozumieja ,zupelnie nic i nic nie zrobia dla kraju zupelnie nic ,chyba sie ciesza na ta granice na Wisle .Czarno to widze .

  • faithpro Says:

   polka..Piszesz że czarno widzisz….to własnie od tej propagandy…za mało modlitwy w modlitwie a za dużo polityki….Jeżeli p. Kaczyński ma „nas” uzdrowić to skończy się jak zwykle tylko na głębszym podziale….

 9. sonia Says:

  Czy Wam ktoś dogodzi???

 10. zalb Says:

  Wiadomo od dawna. Mają bardzo wiele z partii totalitarnych- wiele najgorszego z takich partii. Najgorsze jest to, ze nie dzialaja nawet troche w interesie spolecznym tylko swoim i szczegolnie sie z tym nie kryja. Nie musza bo cala robote odwala dla nich dzial propagandy (ladnie nazywany Public Relations). Obawiam sie, z e Tusk i Komorowski mogliby rozstrzelac swoich przeciwnikow i skutecznie wmowic rzeszom spoleczenstwa, ze tak trzeba i to jest ok. Zauwazcie, ze zadna afera, zadna ich nieudolnosc nie ma wiekszego wplywu na poparcie (moze „POparcie”) dla nich. Skutecznie wyszkolili sobie armie fanatycznych zwolennikow zwlaszcza wsrod mlodych Polakow, ktorzy nawet patryjotyzm zaczynaja uwazac za cos zlego i czesto pisza ze wola POlske niz Polske. Zal mi tych ludzi bo ciezko bedzie im powrocic do normalnosci. Oni sa najzwyczajniej oslepieni. Nie widza tego co jest ale to co im kaze widziec PO. Zostali skutecznie pozbawieni umiejetnosci samodzielnego myslenia. Nie mysla bo robi to za nich dzial PR z Platformy. Da sie to wyraznie zauwazyc na forach internetowych gdzi pisza czesto calkiem bez sensu ale zgodnie z doktryna partii PO i nie potrafia pojac bezsensu swych tekstow idac w zaparte, iz jest to w jedynie sluszny sposob powiedziane. Tragedia.

 11. qq Says:

  Co do likwidacji polskiego przemysłu to się zgadzam. Jeszcze trochę, a wszystko będzie zagraniczne. Nie zgadzam się co do 2-ch stwierdzeń:
  1.”Czy nie lepsza mocna i stabilna złotówka” Stabilna – tak, mocna – nie. Jak złotówka będzie droga to osłabi nasz eksport, a zyskają importerzy. Dodatkowo na mocnej złotówce skorzystają zagraniczne korporacje mające swoje spółki-córki w naszym kraju (więcej kasy przetransferują do centrali). Z drugiej strony nie chodzi mi o nadmiernie słabą złotówkę, bo jak wiadomo żadna skrajność nie jest dobra.
  2. „(…) zginęły osoby towarzyszące – elita Polski” Jeśli to była „elita Polski”, a nawet „kwiat polskiej inteligencji” (zasłyszane podczas żałoby) to pożal się Boże nad polską inteligencją i elitą (czegośtam).
  Jeszcze coś – czy ktoś może mi powiedzieć co to znaczy „prawdziwy Polak”? Jakąś definicję albo coś podobnego. Dziękuję.

  • Paradoxxx Says:

   Proszę bardzo: prawdziwy Polak to:
   – patriota przedkładający dobro państwa nad swoje własne, gotowy oddać życie za ojczyznę i wolną Polskę dla przyszłych pokoleń;
   – osoba przywiązana do tradycji przekazywanej z dziada pradziada;
   – osoba ochoczo oddająca chołd pokoleniom, które oddały życie za to abyśmy mogli żyć w wolnym karju, wiedząca co oznaczają takie wydażenia jak Katyń, Powstanie Warszawskie, Obrona Jasnej Góry itd.;
   – szanująca i mająca najwyższy szacunek do flagi narodowej, godła i hymnu narodowego;
   Można by dopisać jeszcze kilka punktów ale powyższe są moim zdaniem najważniejsze. Gdyby każdy a przede wszystkim „obóz rządzący” hołdował powyższym zasadom to zapewniam, że żylibyśmy w zupełnie innej rzeczywistości. Dlatego tak ważne jest aby wreszcie Polską rządziły elity czysto polskie, patriotyczne, uczciwe i niespolegliwe wobec wschodnich sąsiadów.

 12. Mrsdevil Says:

  Artykuł bardzo ciekawy i faktycznie otwierający oczy na pewne sprawy, wydarzenia do jakich doszło w naszym kraju. Jednak osobiście nie zgadzam się z nienawiścią w stosunku do naszych wschodnich sąsiadów. Przecież Putinowi rozbicie się Tupolewa w miejscu zbrodni katyńskich też było nie na rękę. Poza tym rząd Rosyjski wykazał się wielkim zrozumieniem dla Polski i polaków. Zaangażował się w wyjaśnienie tej sprawy, zainwestował duże pieniądze w zapewnienie polakom przylatującym do Rosji w celu rozpoznania ciała zakwaterowanie oraz opiekę medyczną, poza tym dotychczas okazuję się że świetnie wywiązali się z pracy którą sami zdecydowali się zająć a przecież wcale nie musieli. Uważam że powinniśmy przestać tak negatywnie spoglądać na wschód z tego względu że idziemy w coraz lepszą stronę wspołpracy z Rosją.

  • Piosem Says:

   polecam artykul komentatora rosyjskiego Gieorgija Gordina:
   W zabójstwie Lecha Kaczyńskiego widać styl Putina,

   oraz wywiad z corka p.Wassermana:

 13. Jenny Says:

  Zgadzam się w pełni z tym co napisałeś!! Oni robią tylko pod siebie w końcu dojdzie do tego że zostaniemy na lodzie i nikt nam nie pomoże…. PO niszczy polskich przedsiębiorców! Mam przykład ze swojego miasteczka gdzie niedawno wybudowano biedronkę i lidla… Wszystkie mniejsze sklepy które są własnością prywatną niedługo zbankrutują… a PiS się nigdy na to nie zgodził!! Tylko te pedały z Platformy co garną pod siebie…. Gdzie tam ich obchodzą losy zwykłych ludzi??! a Komorowski to marionetka w rękach Tuska! Ludzie otrząśnijcie się!! Przeciez jak on zostanie prezydentem to za niedługo i POLSKA zbankrutuje…. On nawet nie ma szacunku do zmarłych!! Tylko robi to co mu karza….wogóle to jak on mógł jechać na obchody do rosji z JARUZELSKIM??! Przeciez to zdrajca Polski!! Dawno go powinni odje***! PO nic nie robi w sprawie katastrofy!! W głowie mi się nie mieści jak można oddać śledztwo rosjanom?? Przecież to oszuści!! a zwłaszcza PUTIN!! Zatają wszystko i nigdy się prawdy nie dowiemy… A nasza „wspaniała” koalicja nawet sie postawić nie umie ! Oni by tylko manipulowali ludzmi ….. Ludzie otrząśnijcie się!

 14. w.red Says:

  Lepiej tego nie można ująć.

 15. Paradoxxx Says:

  Świetny artykuł. Ludzie otwórzcie wreszcie oczy. Przecież PO to nic innego jak pozostałość starego systemu. Kto nie wierzy niech zapozna się z tzw. „Nocną Zmianą”, której ważniejsze urywki są choćby tu: http://www.youtube.com/watch?v=QIZ4NCOIRdc Przecież Tusk to stary komuch, pachołek Rosji, nie mający nic wspólnego z Polską. Jedyny ratunek to wybór do władz prawdziwych patriotów, ludzi którym zależy na dobru Polski jak i każdego Polaka z osobna. Czas najwyższy odciąć się od matki rosji, gdzie dobrobyt zwykłego człowieka i poszanowanie ludzikiej godności to największa zbrodnia. Odsuńmy PO, Tuska i jego kolesiów od władzy a wróci normalność, której ostatnio tak brakuje.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: