Katastrofa i pogrzeb Prezydenta: seria niesamowitych przypadków!


Informacja, że prawie wszyscy najważniejsi goście, mający „zaszczycić” swoją obecnością pogrzeb Prezydenta Kaczyńskiego i jego małżonki na Wawelu nie przyjadą, wcale nas nie zaskoczyła. jak tylko usłyszeliśmy o chmurze pyłu wulkanicznego, przesuwającej się w kierunku Europy, zrozumieliśmy że będzie ona doskonałym pretekstem do odwołania tych wizyt.

Już wtedy stało się dla nas jasne, jaka toczy się gra. Postaramy się to w jak najprostszy sposób wyjaśnić:

Obama i Putin – „niosą pokój i nadzieję”:

Barack Obama, podtrzymujący nielegalną okupacje Iraku, intensyfikujący wojnę w Afganistanie i rozszerzający obecność wojsk amerykańskich na świecie, zaledwie kilkanaście dni temu, całkowicie spontanicznie zwołuje na 12 kwietnia 2010 roku konferencję, w sprawie rozbrojenia nuklearnego „Nuclear Security Summit in Washington”, w której natychmiast zgłasza swój akces 47 leaderów najbardziej rozwiniętych państw (źródło: http://www.spiegel.de). Media były pod wrażeniem. Ostatnie tej rangi spotkanie w Waszyngtonie, miało miejsce 65 lat temu !

Efekt ? Wrażenie, iż jedynym celem Obamy jest ogólnoświatowy pokój… Tak spontaniczne uczestnictwo, tak ważnych delegacji na tej konferencji, ma świadczyć, iż wszyscy inni liderzy, także nie myślą o niczym innym, jak tylko o pokoju na świecie.

W tym samym czasie, Władimir Putin wysyła Prezydenta Miedwiediewa na ww. konferencję, a następnie osobiście rozpoczyna akcję pojednania z Polską, spotykając się w efekcie z Premierem Tuskiem w Smoleńsku i ściskając się z nim w najlepsze. Tym samym, mimo dotychczasowej – krwawej i brutalnej polityki, Kreml dołącza do grona gorących zwolenników pokoju.

Mamy przeczucie, iż mimo „najlepszych intencji” wszystkich obecnych na konferencji liderów, „coś” przeszkodzi im w realizacji ich szczytnych zamierzeń…..

Najważniejsze jest jednak to, że ich dobre intencje, o właściwym czasie, zostały opinii publicznej na świecie wyraźnie pokazane !

Zwróćmy uwagę, że wszystko to dzieje się na krotko przed katastrofą polskiego TU 154 w Smoleńsku !

Wybuch wulkanu na Islandii

Dnia 21 marca świat obiega wiadomość, iż na Islandii dochodzi do erupcji wulkanu. Większość z Was, także dzięki informacjom z naszego Portalu dobrze wie, iż rok 2010 odznacza się ekstremalną wręcz aktywnością sejsmiczną, praktycznie na całym globie (link do: Kataklizmy: Czy zbliża się zapowiadany koniec czasów ? i link do: Fala mega-trzęsień ziemi).

Nikogo więc nie dziwi, że przy tak natężonej aktywności sejsmicznej na świecie, jakiś tam wulkan się uaktywnił. W serwisie BBC czytamy (link tutaj): „This was a rather small and peaceful eruption but we are concerned that it could trigger an eruption at the nearby Katla volcano, a vicious volcano that could cause both local and global damage,” said Pall Einarsson, a geophysicist at the University of Iceland’s Institute of Earth Science, Associated Press news agency reported. As the eruption is taking place in an area that is relatively ice free, there is little chance of a destructive glacier burst like the one that washed away part of the east-west highway four years ago, after an eruption under the vast Vattnajoekull glacier. ”
Jak powyżej możemy przeczytać, według specjalisty geofizyka, erupcja ta była relatywnie mała i spokojna, a fakt iż w pobliżu nie ma zbyt dużo lodu, pozwala przypuszczać iż nie będzie większego wybuchu, jak na przykład ten sprzed 4 lat (sic !)

Nie było się więc czym martwić, dopóki się nie okazało, iż ku zaskoczeniu specjalistów, wulkan ten wybuchł po raz drugi i to w środę 14 kwietnia 2010, w dzień zakończenia ww. konferencji w Waszyngtonie !

Na całe szczęście, chmura pylu wulkanicznego przesuwała się na tyle wolno, że umożliwiła uczestnikom ww. konferencji powrót do domu, lecz ku ich wielkiemu żalowi na tyle szybko żeby uniemożliwić im przylot do Krakowa na pogrzeb naszego Prezydenta i jego małżonki. Przywódcy i reprezentanci 29 państw odwołali swój przylot do Krakowa, a dalsze meldunki wciąż napływają (link tutaj).

Media pełne są wręcz relacji o przesuwającej się, toksycznej chmurze jak i informacji o skutkach gospodarczych i zdrowotnych jej przejścia przez kontynent europejski. Kraje objęte zasięgiem chmury, zamykają swoją przestrzeń powietrzną. Wszystkie loty zostają odwołane. Mimo, iż informacje są jasne: chmura wisi nad krajem, na przekór wszystkiemu ludzie cieszą się z wspaniałej wręcz pogody i czystego nieba (sic !)

Podsumujmy wszystko powyższe:

Na kilkanaście dni przed katastrofą Tu 154 w Smoleńsku rozpoczyna się akcja USA i Rosji, pokazująca ich jak najbardziej pokojowe nastawienie i pragnienia – także (a raczej z naciskiem na) pokojowe nastawienie względem Polski (Putin). Kiedy to wszystko się odbywa, jest już po pierwszej erupcji wulkanu na Islandii.
W tym samym czasie, spontanicznie i naprędce, organizowana jest konferencja pokojowa w Waszyngtonie, w której biorą (także spontanicznie) udział, prawie wszyscy Ci, którzy wyrazili później chęć uczestniczenia w pogrzebie prezydenta Kaczyńskiego.
10 kwietnia, w katastrofie Lotniczej pod Smoleńskiem, ginie polski Prezydent, a wraz z nim duża część najważniejszych osób w państwie.
W kilka dni po katastrofie większość głów państw (będąc już na konferencji w Waszyngtonie) wyraża chęć uczestniczenia w pogrzebie Prezydenta Polski, co jest precedensem w skali światowej !
14 kwietnia, w dzień zakończenia konferencji następuje druga, „kompletnie niespodziewana” erupcja tego samego wulkanu na Islandii, która w rezultacie doprowadza do zamknięcia przestrzeni powietrznej znacznej części Europy. To pokrzyżowało szczytne plany VIP-ów, którzy czekali na zmianę sytuacji, z nadzieją do ostatniej chwili, lecz w końcu zmuszeni zostali do odwołania swojego przybycia na pogrzeb. Uczynili to naturalnie z wielkim żalem, ponieważ prawie każdy lider na świecie kocha Polskę i pragnął być osobiście obecny na pogrzebie naszego Prezydenta….

Czyż nie jest to niesamowity splot zdarzeń ?

Gdyby wziąć pod uwagę rachunek prawdopodobieństwa, to taki zbieg okoliczności byłby trudniejszy do uzyskania od trafienia 6 w Lotto.

Zadajmy więc kilka pytań i postarajmy się udzielić na nie odpowiedzi:

Czy jest to teoretycznie możliwe aby co najmniej liderzy USA i Rosji, jeszcze przed katastrofą wiedzieli o niej – odpowiedź brzmi: TAK – teoretycznie jest to możliwe, jeśli była ona przez kogoś zaplanowana.

Czy jest możliwe sztuczne wywołanie drugiej erupcji wulkanu ? – odpowiedź brzmi: TAK – to jest możliwe. W naszym artykule pt. „Technologia wywoływania trzęsień ziemi już dawno potwierdzona przez USA !” (link tutaj) , podajemy link do strony rządowej USA, na której Sekretarz Obrony tego kraju potwierdza istnienie takich technologii. Zresztą zwykła bomba zrzucona do krateru, prawdopodobnie załatwiła by też sprawę.
Czy jest to możliwe, aby katastrofa w Smoleńsku zdarzyła się w skutek zamachu ? – odpowiedź brzmi: TAK – to jest możliwe.
Czy jest to możliwe, aby należące do globalnych koncernów media celowo kreowały nawał informacji o potężnej i toksycznej chmurze, aby przekonać społeczeństwa co do realności zagrożenia ? – odpowiedź brzmi: TAK – to jest możliwe. Przypomnijmy sobie podobna sytuację z zeszłego roku, a dotyczącą pandemii świńskiej grypy. Tam też, przez wiele miesięcy, wszystkie media trąbiły o pandemii i zagrożeniach na jedną nutę.
Czy jest to możliwe aby tyle państw w Europie zamknęło celowo swoją przestrzeń powietrzną, mimo że zagrożenie tak naprawdę jest dużo mniejsze i straty finansowe bardzo wysokie ? – odpowiedź brzmi: TAK – to jest możliwe. Tego typu decyzje podlegają głowom państw i ich rządom, a ich ekonomia, jak i ekonomia USA, aktualnie opiera się tylko i wyłącznie na wirtualnym pieniądzu. W takiej sytuacji straty jakie ponoszą są w zasadzie także tylko wirtualne.

Pytanie ostatnie: ponownie biorąc rachunek prawdopodobieństwa pod uwagę i uwzględniając wiedzę o sytuacji w świecie oraz istniejące technologie (w tym te tajne), co jest bardziej prawdopodobne: opcja iż wszystkie powyższe zdarzenia, rozgrywające się akurat w tym czasie i w takiej kolejności, były jedynie niesamowitym zbiegiem okoliczności czy też opcja, iż jest to z góry zaplanowana, choć trudna do wyobrażenia sobie akcja ? – odpowiedź jest jednoznaczna: dużo bardziej prawdopodobne jest to, że wszytko to skrupulatnie zaplanowano i zimną krwią zrealizowano.

To wszystko jest oczywiście tylko zwykłym teoretyzowaniem. Prawdy nie znamy i nie wiemy czy kiedykolwiek ją poznamy.

Wy wyciągnijcie sobie własne wnioski.

http://www.globalnaswiadomosc.com

Komentarzy 29 to “Katastrofa i pogrzeb Prezydenta: seria niesamowitych przypadków!”

 1. Szpila Says:

  Najgorszym w tym kraju jest to, że buc myśli, iż rządzi. A głupi naród pozwala mu tak myśleć. Materialne efekty mamy w różnych formach wizualizacyjnych np. DONALDERII – choroba zakaźna dosięgająca osób o największym współczynniku materialistycznym, który w pierwszej fazie choroby motywuje powstawanie bakteryjnych zapalnych ognisk posiadania. Kolejną fazą jest gromadzenie się bakterii w kolonie, a te z kolei łączą się w kliki (wewn. zwane elitami). Ostatnia faza rozwojowa jest najniebezpieczniejsza i składa się z 2 etapów tj. szara strefa i władztwo. To stadium choroby jest najbardziej szkodliwe i pasożytnicze, ponieważ negatywnie, a nawet krzywdząco działa na ludzi uczciwych. Tak więc, głupi narodzie brnij w to bagno dalej !!!!!!!!!!!!!!!!

 2. tipso Says:

  Zadałem sobie pytanie. Czy mamy szansę wygrać z NWO? Pewnie jakieś szanse by były, gdyby cienie z NWO nie dysponowały wehikułem czasu. Tak! Wehikułem czasu. Zrobiłem założenie,że jednak dysponują tą technologią. Czy to założenie jest absurdalne? Być może tak i dobrze by było, gdyby pozostało tylko w sferze fantazji. Przyjmijmy jednak na razie, na poczet moich rozmyślań,że skoki w czasie są realne.Przypomnijmy tu sobie może eksperyment „Filadelfia”. Naiwnością byłoby sądzić,że zaniechano tych badań i eksperymentów. Dodając do tego technologię obcych możemy otrzymać niezły koktajl. Nikt w świecie trójwymiarowym nie jest w stanie wygrać z kimś,kto porusza się w świecie cztero lub pięcio wymiarowym. Pewnie są jakieś ograniczenia skoków w czasie, natury może nie tyle technicznej, co powiedzmy naturalnej, np jakieś fluktuacje na słońcu, układ planet itp, że jednak tych skoków nie można dokonywać dowolną ilość i kiedy tylko się chce, ale to i tak daje twórcom NWO niemal boską władzę nad naszym światem i życiem. Mając możliwość poruszania się w czasie , można badać jak potoczyły się losy ziemi,państw i ludzi a także dokonywać niezbędnych korekt,tak by wydarzenia nie wymknęły się z pod kontroli. Może taką korektą była katastrofa samolotu prezydenckiego? Być może w tej przyszłości, wybory wygrywa Lech Kaczyński, robi coś co bardzo, ale to bardzo miesza szyki prawdziwym władcom tego świata no i zaszła potrzeba interwencji, jednocześnie postarano się by wybory wygrał ktoś,kto zapewni optymalne warunki do wcielania planu NWO w życie. Być może takich korekt wykonano już setki,lub tysiące. Może dlatego im tak wszystko gładko idzie?Nierealne? Oby to była tylko moja fantazja 🙂 .

 3. maya1985 Says:

  Rosja sie z USA ulozy bo to 2 wielkie mocarstwa..od dwana maja sie ku sobie i wezma co swoje a ze Polska podskakuje pacyfikuja ja
  Kazdy ma tu niezly motyw

 4. Danuta Says:

  Jacy my jesteśmy zniewoleni. Nawet przeszkadza im prawda na stronie internetowej. Co to jest wolność, bo ja czuję wszędzie kajdany na nogach i rękach!!!!!!!!!!!!!

  • maya1985 Says:

   dalej zyjemy w komunie…
   cholera zeby czlowiek nie mogl sie wypowiedziec bo mu to skasuja albo nie dodadza nastepnych wpisow..nawet tu tak jest..
   Co do youtuba wywalili mi tam konto:P

  • Jacolo Says:

   Już kiedyś Tobie pisałem że zachowujesz się jak automat spamujący, Twoje posty są z reguły linkami, żadnej treści, dlatego automatycznie wlatują do zakładki spam a tam już mało kto zagląda są po prostu kasowane.

 5. Mops Says:

  Jeszcze jedno ostatnie co mam do dodania to tytuł filmu na y tube którego można oglądnąć z polskimi napisami jest to druga część the greates story ever denied i znaleźć go można wpisując na y tube „moon rising pl”. Cel jest taki abyście ludzie zobaczyli do czego stać polityków różnych krajów by zataić wiele najistotniejszych faktów jakie istnieją także przez polskie rządy które zatajają istnienie tzw „UFO”. Nie wiem jak i w czym jest to zakorzenione ale wiem, że żaden człowiek od wielu setek lat nie zdołał jeszcze w związku z tym nikomu nic udowodnić i tu nasuwa się pytanie dlaczego… Oglądnijcie ten film i sami zobaczcie.

 6. Mops Says:

  Przypomnijmy też o tym, że ostatnio Flota wojenna Chin wpłynęła na wody zdominowane dotąd przez USA a na Ukrainie wybuchły walki w parlamencie z powodu przedłużenia czasu stacjonowania Rosyjskiej Floty Czarnomorskiej do co najmniej 2040r. Tak niezrozumiałe rzeczy na świecie dzieją się teraz wszędzie a większość z nich jest skrupulatnie zaplanowana nie widzialna teraz tylko w przyszłości i ściśle tajna.

  „To czarna strona w historii Ukrainy – powiedziała była premier Julia Tymoszenko i zaapelowała do ukraińskiego społeczeństwa o sprzeciw wobec władz, które zezwoliły na wydłużenie o 25 lat okresu stacjonowania rosyjskiej Floty Czarnomorskiej w jej kraju. Swoje krytyczne zdanie wyraził też Wiktor Juszczenko – To uzurpacja władzy – oświadczył.”

 7. Mops Says:

  Co do śmierci prezydenta i zachowania liderów członkowskich państw NATO jak i innych ważnych państw np. USA – to tylko gra polityczna mająca na celu polepszenia stosunków z Polską (jednego z najszybciej rozwijających się krajów Unii Europejskiej), okazanie współczucia i przyjaźni możliwe także, że dla naszego gazu który właśnie oddaliśmy za nic amerykanom przy pomocy którego za 20 lat moglibyśmy zacząć stawać się supermocarstwem Europy. Znaleźli się także Ci mądrzejsi którzy zyskali tym, że zadeklarowali swój przyjazd a zostali w domu powołując się na zagrożenie wywołane przez pył wulkaniczny ci sami którzy w rzeczywistości bali się, że stracą głowę w zamachu w Polsce w którym miałaby zginąć cała śmietanka światowych polityków łącznie z Obamą na czele. Przypomnijmy, że samoloty wojskowe w powietrzu latały normalnie i nic im się nie działo (w tym okresie widziałem nawet 2 wojskowe samoloty nad polską bo normalne latać nie mogły) więc głowy państw nimi właśnie mogły dotrzeć do Krakowa na uroczystości pogrzebowe bez szwanku. Żeby ukryć fakt iż do tego nie doszło i by nikt nie mógł się do tego przyczepić NATO zmyśliło sytuacje w której rzekomo doszło do zepsucia się silniku w jednym z samolotów f-16 należącego do jednego z państw Unii Europejskiej z powodu uwaga: „Dostania się do środka pyłu wulkanicznego” co śmieszy jeszcze bardziej Unia Europejska lub NATO (dokładnie nie pamiętam) uznała/ło , że nie ujawni z którego kraju myśliwiec został rzekomo uszkodzony no a wszystko po to by zataić prawdę i skorzystać na niej w celach politycznych a może i nie tylko bo w grę nadal mogą wchodzić cele militarne jak i tym podobne.

 8. Mops Says:

  Dokładnie, ja wiedziałem o tym wszystkim co napisałeś kiedy zaczęło się to dziać. HAARP ma wiele zastosowań w dziedzinie wojskowej może manipulować przyrodą (wywoływać wielkie wybuchy piorunów, trzęsienia ziemi, wybuchy wulkanów, strzelanie poza orbitę ziemską, wykrywanie złóż gazu itd.) a wszystko to poprzedza często zorza polarna lub kula skondensowanej energii (świetlista kula) na niebie. Zapomniałeś też dodać, że w ostatnich tygodniach zintensyfikowały się działania firm zrzucających chemtrails na miasta (wystarczy spojrzeć za okno w godz 3 noc – 18 ). Wczoraj Armia usa z przylądka Canaveral wyrzuciła w przestrzeń kosmiczną jakiś statek z tajną misją który na swojej powierzchni może mieć broń do likwidowania celów w kosmosie jak i celów naziemnych (X-37B) zastrzegli sobie, że nic o tym nie powiedzą dla nikogo i nigdy. Przez teleskop SOHO widoczny jest ogromny niezidentyfikowany obiekt o niezidentyfikowanej aktywności. Teraz tylko wystarczy pomyśleć ile rzeczy dzieje się nie oficjalnie za naszymi plecami i jakie są to rzeczy. Osobiście czekam na rozwój wydarzeń w najbliższych dniach bo to moim zdaniem nie koniec fars a dopiero początek. Możliwe. że kraje pod przykrywką pokoju planują atak na jakieś państwo i nie chcą by się tego spodziewało tak jak USA za administracji Busha zrobiła to z Irakiem. Możliwe, że celem jest Iran bo przypomnijmy nie został zaproszony na konferencje rozbrojenia atomowego ale nie chce nikomu mieszać faktów bo to może wcale nie chodzić o żadną wojnę tylko o jakiś kataklizm lub coś innego fakt faktem, że ludzie są ostatnio przestraszeni.

 9. PixelPorn Says:

  Aż mi się chce przeklinać.
  wywołali erupcję wulkanu?
  pewnie Obama z Putinem wsadzili mu w krater swoje brudne stopy, aż się wulkan porzygał. Dranie.

  zastanawiasz się czasem nad sensem swojego istnienia?
  bo ja myślę że albo to teoria spiskowa, albo zupełnie nie masz sensu.

 10. aerwe Says:

  no dobra, ale jaki sens miało wywołanie erupcji wulkanu? tylko po to aby nie przylecieć na pogrzeb? Skoro zamach się udał, to niby dlaczego głowy państw nie miałyby się pojawić na pogrzebie, dlaczego miałyby wywoływac sztucznie erupcję?

  • Jacolo Says:

   Dokładnie nie wiadomo zwłaszcza że przestrzeń powietrzna była zamknięta tylko dla samolotów pasażerskich, wojskowe mogły normalnie latać(czy to nie dziwne?), mogło to być zrobione celowo, bo zlot tylu przedstawicieli z różnych krajów jest dobra szansą dla zamachowców. Po 2 pokazali gdzie nas mają, jesteśmy dla nich nic nie warci, co dla nich śmierć takiej garstki ludzi jak oni zabijają tysiące przez sztucznie wywołane konflikty. Cały czas szukają pretekstu do wywołania konfliktu, czy to w Iranie, Chinach a może i nawet w Polsce bo na wojnie się najlepiej zarabia i firmy farmaceutyczne mają więcej zysku z kalek i rannych. Polecam film „Wake up call” lub „zaitgeist addendum” trochę obrazuje jak to wszystko działa w tym dziwnym świecie

 11. Konop Says:

  Wpiszę jeszcze raz … przepraszam..jestem tu nowy 🙂

  Jaki motyw? heh 🙂
  To akurat banalne…nasze nowo odkryte naturalne złoża gazu ziemnego bodajże w Bieszczadach 🙂

  Które sprzedaliśmy ponoć Amerykanom za 1% udziału w zysku.

  Pozdrawiam
  Konop

 12. a moze... Says:

  ciekawe kto stoi za stworzeniem świata? bo powstanie jego, to jeden wielki splot róznych nieprawdopodobnych wydarzeń…….najpierw ,uważam trzeba sie skupic na wyjasnieniu samej katastrofy, a potem snuc dalsze przypuszczenia, jezeli beda na to wskazywały…bo na razie, to wszystko to tylko spekulacje……a moze prawda, jak prawda jest tez , z mozna trafic 6 w lotto….

 13. katolik Says:

  Skoro diabeł opanował wszystko a Kościoła juz nie ma, sytuacja jest bez wyjścia. Tym bardziej, że armagedon trwa.

 14. chris Says:

  po co? bo chca naszego gazu, a kaczynski ja ch…a by nie pozwolil.
  Chodzi o to, o co zawsze chodzi, wladza i kasa.

 15. Hindenburger Says:

  Po tej lekturze zacząłem pod nosem nucić piosenkę Młynarskiego. Wie kolega jaką? „Kasjer dupa”. Polecam tekst.

 16. Blazter Says:

  OKI, brzmi logicznie i nawet sensownie. Brakuje tylko jednej, moim zdaniem najbardziej istotnej kwestii – MOTYWU.
  Motywów Rosji mogę się domyślać (przeciwnicy gazowi zostali unicestwieni) ale co zyskuje USA?
  Brak motywu przyczynia się do nieuprawdopodobnienia całej intrygi.

  • Konop Says:

   Jaki motyw? heh 🙂
   To akurat banalne…nasze nowo odkryte naturalne złoża gazu ziemnego bodajże w Bieszczadach 🙂

   Które sprzedaliśmy ponoć Amerykanom za 1% udziału w zysku.

   Pozdrawiam
   Konop

  • maya1985 Says:

   w koncu skonczymy pitolic o tej wizie:P

 17. sylwia Says:

  akurat to, że te wszystkie obamy itp. nie przyjechały to bardzo dobrze – zamiast skupiać się na tym, co tego dnia najważniejsze to media ciągle zwracałyby uwagę na to, jacy ważni jesteśmy bo ten czy tamten przyjechał na pogrzeb i byłby doslownie wybieg vipów. I tak jakiś (pseudo)dziennikarz stwierdzić, że dla Polski to jest kolejny ogromny cios, ponieważ Obama odwołał przyjazd – puknij się w głowę baranie co mówisz, ciosem jest śmierć niemal 100 naszych rodaków, w tym wiele ważnych person.

  • anna Says:

   I tu się zgadzam. Tragedią jest śmierć prawie 100-ki istnień, niektórych w bardzo młodym wieku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. A co do Obamy, to myślę że on był nawet zadowolony z faktu iż nie mógł przylecieć na pogrzeb, bo w tym samym czasie co odbywały się uroczystości pogrzebowe Obama grał sobie w golfa.

 18. aszkurewski Says:

  wnioski nasuwają się same

 19. grześ Says:

  W zasadzie jasne, tylko brak jednej informacji: „po co”.

  • MJJ Says:

   Jak to po co?
   Co zyskuje Rosja: brak konkurencji gazowej z łupków.
   Co zyskuje USA: możliwość wpłynięcia na usłużnych którzy pozostali, aby złoża zostały ‚sprzedane’ za cenę minimalną = zysk.
   Oczywiście USA z Rosją muszą się porozumieć o „podziale” zysków. Takie ustalenia czyni się oczywiście PRZED katastrofą.

  • śmiech Says:

   Co zyskuje Rosja: nic – rosja ma dużo większe zasoby łupkuw ^.^
   Co zyskuje USA: tym bardziej nic – USA ma największe zasoby łukuw ^.^

  • szal Says:

   Co zyskuje Rosja: dobre względy u głupkuw
   Co zyskuje USA: glupkuw zajętych Rosją – czyli odwrócenie uwagi od spraw tarczy antyrakietowej

  • Buba Says:

   szal włącz sobie poprawianie błędów w przeglądarce. Bo robisz ludzi tu piszących za głupków, a z siebie głupka.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: