Prowokacja do wojny?


Nadesłane na maila…

Ale zadaje sobie pytanie czy to nie jest prowokacja jakaś aby Polacy stanęli przeciwko Sowietom.
To jest wstrząs!!! Prowokacja!!!

To poniżej jest przewidziane jako prowokacja do wybuchu III Wojny Światowej.

ONI powiedzieli kilka lat temu że chcą Polskę upokorzyć jeśli nie spełni ich żądań, i teraz to robią.

Chcą nas obarczyć winą za rozpętanie III WŚ, potem decyzją Unii lub jakiejś innej Rady Starszych, zlikwidować Polskę jako niezależne niepodległe państwo.

+++

Prezydent Kaczyński i wszyscy inni znajdujący się na pokładzie samolotu lecącego na uroczystości katyńskie nie zginął w samolocie, który rozbił się kolo lotniska w Smoleńsku – jak to pokazano całemu światu ale w innym miejscu.
W Smoleńsku rozbił się samolot bliźniak. Bliźniak ten był pusty – bez pasażerów i załogi.

Przypuszczalnie chciano mieć absolutna pewność skutków zamachu i dlatego zamordowano wszystkich poprzez stracenie samolotu prezydenta i rozbicie go w ustronnym miejscu, gdzie ofiary można było rzeczywiście dobić o ile ktoś by przeżył.
W Smoleńsku rozbił się jedynie samolot bliźniak, który został spreparowany jedynie do upozorowania katastrofy z winy pilota. W Tv widać było rozbity samolot ciał ofiar nikt nie widział.

Konstrukcja bliźniaka była specjalnie przygotowana do rozpadnięcia się na mnóstwo kawałków zdemolowanej konstrukcji na dużej przestrzeni miejsca upadku. To celem ukrycia właśnie faktu braku ciał ofiar w samolocie rzekomo prezydenckim.

Pierwsi spontaniczni świadkowie na miejscu rozbicia samolotu Tu-154, np polski kamerzysta telewizyjny oraz polski ambasador w Moskwie Bhar, stwierdzili zgodnie, ze nie widzieli ciał ani zabitych ani rannych. Szczególnie ważne tu jest zeznanie kamerzysty, który był a Kabatach i widział jak wygląda miejsce katastrofy lotniczej w chwili tuz po zderzeniu samolotu z ziemia.
Brak ciał zabitych lub rannych, obaj świadkowie podkreślali ze zdumieniem i pełna świadomościowa niezwykłości tego faktu.

Ciał ofiar nie widział ani ten polski kamerzysta ani następni operatorzy , którzy filmowali strażaków polewających wrak woda. Ani jeden raz kamera okazała coś co mogło przypominać ciało ofiary katastrofy. Ciała te powinny przecież znajdować się w samolocie oraz obok.
Samolot ten leciał z niska prędkością a konstrukcja miała być nienaruszona do chwili uderzenia w ziemie. Dodatkowo gałęzie lasu oraz miękkie podłoże powinny wybitnie amortyzować uderzenie co powinno umniejszyć efekt ew rozrzutu ciał. Gdyby w samolocie bliźniaku byli ludzie to widać by było tez ciała ofiar wypadku.
Kamery nie okazały tez ani plandek lub koców , które w takich wypadkach narzuca się na ciała zabitych. Na wszystkich ujęciach kamer brak takich śladów przykrycia ew ciał.
Do miejsca wypadku nie podjechała ani jedna karetka nie przybył nikt z personelu medycznego.
Pokazano trumny przy w wożeniu ich na miejsce wypadku jaki i przy wywożeniu ich do Moskwy.Co było w trumnach nikt nie widział. Pakowanie skrwawianych ciał ofiar katastrofy pozostawia ślady krwi na ubraniu personelu ratunkowego jaki sprzęcie ratunkowym. Tu ani ratownicy nie mieli śladu krwi ani materiał trumien nie został zakrwawiony w sposób widoczny.

Władze Smoleńska grotesko wręcz podały , ze wszyscy zginęli. Podczas kiedy nie wiedziano nawet ilu było zabitych – nie umiano podać żadnej cyfry. Cyfra było: wszyscy zabici.W przypadku takiej katastrofy podaje się ilu ciał doliczono się wśród zabitych a ile ciał możne brakować – zaginieni. Widać tu wcześniej zaplanowane komendy zaprojektowane za biurkiem i nie mające pokrycia w realnych raportach o faktycznym zdarzeniu.

Oprócz oceny działań ratunkowych dochodzi tu aspekt oszacowania technicznego uszkodzenia samolotu. Kiedy w pierwszych doniesieniach podawano , ze wszyscy zginęli i samolot został doszczętnie zniszczony w trakcie katastrofy, TVP Info pokazywała swymi kamerami – w tle takich właśnie komentarzy -wyraźny dobrze zachowany kształt kadłuba samolotu. Kadłub – w części środkowej – leząc na ziemi wyglądał być w bardzo dobrym stanie!
Leząc lekko skośnie do osi kamery ukazywał wyraźnie swe wnętrze,które wyglądało na dobrze zachowane choć wskazujące na ślady braku tak foteli jak polek bagażowych itp. Wyglądało to jakby nastąpił tam wybuch , który wymiótł wszystko ze swego wnętrza. Coś tak jak skorupka jajka bez swej zawartości.
Na pokazywanych zdjęciach video widać było tak jakby cześć cylindryczna kadłuba została rozdarta na kawałki. Przekrój tego rozerwania był charakterystycznie postrzępiony regularnie – tez jak skorupka jajka – co było widokiem niezwykłym przy takich zderzeniach. To postrzępienie mogło być także podobne do rury lub łuski pocisku , które zostały rozerwane silą wybuchu od środka a nie siły zewnętrznej. Uszkodzenia takie nie mogą być skutkiem uderzenia w ziemie.
Film pokazujący tak zniszczona konstrukcje zaginał i możne nie ma już go nawet w archiwum TVP. Jeżeli ktoś nagrywał te sceny w domu powinien kopie tego filmu rozesłać po świecie i opublikować na internecie.

Co charakterystyczne ogon części kadłubowej – pokazany na innym filmie -ma widoczne oderwanie od części kadłuba cylindrycznego w sposób absolutnie odwrotny.
Sprzeczność w rozumowaniu nie występuje jeżeli założymy , ze kadłub cylindryczny jest jednolity a cześć ogonowa jest przykręcona śrubami przez wręgę kadłubowa.
Przygotowując konstrukcje do łatwego rozsypania się w trakcie wybuchu przy uderzeniu w ziemie jest dużo łatwiej poluzować śruby części ogonowej niż osłabić monolityczna konstrukcje części cylindrycznej. Stad ta różnica.

Fakt, ze konstrukcji ogonowa została celowa osłabiona jest łatwo zauważalny. Wystarczy popatrzeć na zdjęcia innych katastrof Tu-154. Tam zawsze ogon jest konstrukcją najtrwalszą i trzyma się części cylindrycznej , podczas kiedy u bliźniaka nastąpił wyraźny podział.

Przygotowując samolot bliźniak do efektownego rozbicia postanowiono zwiększyć efekt rozrzucenia części wraku poprzez rozerwanie kadłuba od środka właśnie za pomocą ładunków wybuchowych. Obawiano się bowiem , ze wrak zachowa się w całości i trudniej będzie okryć fakt braku ciał.
Bliźniak byl tak właśnie przygotowany – konstrukcja osłabiona – do rozpadnięcia się na mnóstwo kawałków na rozleglej przestrzeni. Z tych to powodów samolot nie zapalił się. Brak pożaru bowiem jest prostym wynikiem braku paliwa w zbiornikach. Samolot prezydencki – „prawdziwy” – miał paliwo na cala drogę powrotna i przy takim właśnie uderzeniu plunąłby ogromnym pożarem. Brak paliwa w bliźniaku musiał wynikać z obaw , ze eksplozja samolotu w powietrzu wywoła równoczesny pożar samolotu na wyraźną chwile przed zderzeniem się z ziemia – co podważy wersje o błędzie pilota.

Jesteśmy ciekaw co o tym sądzicie?

Komentarze 42 to “Prowokacja do wojny?”

 1. ........... Says:

  Putin kiedyś powiedział, że Polska się doigra za dociekanie prawdy……. no i się doigraliśmy. ja się wcale nie zdziwię jak jakiś ruski baran w czasie lądowanie pierdyknął bazuką w samolocik :/ wszystko jest możliwe. a ja jestem takiego zdania, że to ruscy maczali w tym łapy i już jego nie zmienię, bo to od początku było dziwne. dużo wersji, a i tak się niczego konkretnego nie dowiedzieliśmy.

  • NOSTRA Says:

   PIS TO USA ,PO TO ROSJA.ALE TO MY BEKNIEMY JAK KTOS Z AMERYKANSKICH PAJACOW NP STRZELI DO RUSKIEGO. POMYLSCIE. ZAMACH NA PREZYDENTA RP BYŁ OD POCZĄTKU RZECZĄ
   OCZYWISTĄ. A NASZE WYSOKIE POCZUCIE
   SPRAWIEDLIWOŚCI MA BYĆ WYKORZYSTANE DO WZNIECENIA
   3 WOJNY ŚWIATOWEJ…Z ROSJĄ. PYTANIE NIE POWINNO
   BRZMIEĆ DLACZEGO? ALE KTO NA TYM SKORZYSTA
   BARDZIEJ BO SKOŻYSTAJĄ OBA KRAJE.I KTO DOKONA
   ROZBIORU POLSKI. ROSJA CZY USA KTÓRA ROZSTAWIA TU
   SWOJE SIŁY. WYTŁUMACZENIEM NASZEGO ROZBIORU
   BEDZIE, IŻ ZAPOCZĄTKOWALIŚMY TĄ WOJNĘ. I NIE
   MOŻEMY BYĆ POZOSTAWIENI SAMYM SOBIE STWARZAJĄC DLA
   INNYCH ZAGROŻENIE. WŁADZE ZWIERZCHNIĄ PRZEJMIE UE.
   KTÓRA JUŻ PISEMNIE JEST PAŃSTWEM ZE SWOJĄ
   KONSTYTUCJĄ. POZDRAWIAM I ŻYCZE MIŁEGO DNIA.

 2. jolka Says:

  Zobaczcie sobie orędzie Komorowskiego na TVP.Info , do 23.04 była tam data 10.04 i godz.5.57.Niezłe?Teraz została zmieniona ta data na 11.04. i godz.6.13.Mam te materiały,mogę wysłać- mój email: jolka13-76@o2.pl.

 3. kibol Says:

  sądze że jedynym przyczynkiem do poznania PRAWDZIWYCH
  przyczyn rozbicia tu154 będzie objęcie wladzy w wyb.prezydenckich J.Kaczynkiego a pisakow w parlamentarnych,.Zwroccie uwage na połozenie Jarka-nie ma zadnej blizszej rodziny,a podejrzewa podobnie jak wszyscy przedmowcy zamach.NIE DARUJE MORDERCOM BRATA!!!
  Reszta PISiorów ukierunkuje dzialania na naglosnienie
  szczegolow calej sprawy-skompromituja szanowaną ROSJE
  i gites.

 4. renacisko Says:

  witam ,ja jak to czytalem to odnosze wrazenie ze to byl jednak zamach,ale ludzie opanujcie sie to i tak juz niczego nie zmieni ,a tylko moze saszkodzic ?co nam to da ze bedziemy dociekac sie prawd jak i tak tym ludzia nie wrocimy zycia nawet jesli oni gdzies tam sobie sa,pomysmy o samych nas jesli wybuchnie wojna to nas powybijaja a kazdy z nas ma jakies plany i marzenia do realizacji a rosjanie sa zawzietym narodem i wtedy nasz honor ani dochodzenie do prawy nic nam nie pomoze.

 5. "bez nazwy" Says:

  …chcialbym wiedziec czy ktos z was mial ostatnio „podobny przypadek”…w poniedzialek i wtorek zbieralem w NECIE dostepne Foty i Filmy na temat katastrofy TU-154M,do okolo 3 w nocy!(4-filmy+15-fot)…na pamiatke. Rano wlaczam PCta a TEN zaczyna nagle sie SAM z SIEBIE skanowac w poszukiwaniu „uszkodzenia” na partycji C:\ (tak mnie poinformowal???). Czekam,doszedl do 50% i stoi….Po 15 min. stwierdzam ze jest totalnie przegrzany(wentylator nie chodzil przez ten czas!).Wylaczylem.Po pol godz.wlaczam ,to samo,,,nastepnie info ze partycja C:\ jest uszkodzona (wypalona?) /co za precyzja?????-dlaczego pozostale 2 sa DOBRE???…oto tajemnica „wiary”,na C mialem te filmy i foty!!! teraz nie mam JUZ nic! Filmy w necie wyparowaly…szkoda! /wladowalem Wiste na pozostala czesc „Dobra”,jakos jeszcze funkcjonuje. Czy to przypadek??? „CHYBA TAK”…bo nie slyszalem zeby ktos jeszcze?

 6. zdzislaw pocislaw Says:

  nie było ciał ?

  • jolka Says:

   a skąd masz pewność,że to zdjęcie z tej katastrofy???

  • zdzislaw pocislaw Says:

   zdjecia sa z 10 kwietnia, myslisz ze bylo wtedy wiecej katastrof ?

 7. jony Says:

  jesli pójść tym tokiem myślenia można dosć do wniosku ze Polska jest podana jak na talerzu, wszyscy gen. znaja największe tajemnice armii jesli Rosja by sie o nich dowiedziała to prakrycznie nie mamy obrony , ewentualna woja potrwała by chwile, jednak wierze ze to mroczne scenariusze niz horror przyszłości

 8. Jedrek Says:

  Są różnego rodzaju prawdy. Każda zależy od punktu widzenia orędownika danej prawdy. Często najbardziej oczywiste prawdy są pomijane choćby na wydawałoby się zbyt proste okoliczności zdarzenia.
  Może być tak, że na całe to zdarzenie zapracowało kilka pomniejszych okoliczności oddzielnie nie mających krytycznego wpływu na lot ale zsumowane utworzyły ciąg przyczynowo-skutkowy czego efektem mogła być błędna decyzja i w efekcie katastrofa.
  Działania przed katastrofą teoria pierwsza.
  1. Po pierwsze ważna symbolicznie misja i ważni pasażerowie.
  Mogło to powodować chęć wykazania się wojskowych pilotów.
  2. Presja dotarcia na czas.
  Wykonywanie zadania w stresie z większym prawdopodobieństwem podejmowania bardziej ryzykownych decyzji.
  Podjęcie próby lądowania pomimo trudbych warunków atmosferycznych.
  3. Warunki pogodowe-brak widoczności ziemi nawet z kilkudziesięciu metrów.
  To powinno od razu być powodem wybrania zapasowych lądowisk.
  4. Brak nawigatora biegle władającego językiem rosyjskim.
  Pilot dekoncentrował się prowadząc rozmowę w obcym sobie języku wykonując jednocześnie trudne manewry.
  Wystarczyła właśnie hwila opóźnienia 1-2sekundy na przetłumaczenie w myślach komunikatu odebranie poleceń z wierzy i powtórne tłumaczenie. Z tąd w pewnej chwili pilot po prostu zerwał kontakt z wierzą.
  5. Niesprawne oświetlenie lotniska.
  No jak nie ma ciągłych linii ze świateł albo latarnie poodwracane to nie ma nawet o czym mówić.
  6.Bliskie sąsiedztwo zakładów gdzie często stosuje się lampy halogenowe mogące mylić pilota.
  Takie promienniki halogenowe podobne we mgle do lamp mogły się niefrtunie ułożyć w znaki świetlne z lotniska.
  7.System wykrywania przeszkód TAWS niby był a nie zadziałał.
  Bardzo dziwna sprawa system ostrzega TAWS-“Terrain Awareness and Warning System” o przeszkodach przed samolotem i jeśli działa to samolot nie ma prawa uderzyć w przeszkodę!!!
  8.Brak ELS na lotnisku umożliwiającego lądowanie przy całkowitym braku widoczności.
  Nic nie widać nie ląduję na rosyjskim wojskowym lądowisku!!!
  9.Las z pojedynczymi wysokimi drzewami w sąsiedztwie lotniska.
  W pogodny dzień raczej nie przeszkadza ale w nocy, mgle deszczu i wietrze… jest efekt.
  10.Lotnisko na wzniesieniu terenu.
  Ciekawe niby piloci znali lotnisko i dość często tam latali.
  11.Stara konstrukcja samolotu i stary samolot-materiały już zmęczone i też mogło coś puścić przy gwałtownym ruchu.
  Potrzebuje ok 280KM/h do lądowania. Idzie jak przecinak i jest mało sterowny.

  Może też być zupełnie inaczej bardziej sensacyjnie i filmowo.
  Działania przed katastrofą teoria druga.
  1. Lista pasażerów przyszła z ABW i MON.
  Ktoś miał interes w umieszczeniu tylu niewygodnych osób w jednym miejscu? Nie było nauczki po kasie?
  2. Warunki pogodowe na docelowym lotnisku. Chyba było wiadomo jakie są. Czas lotu-można było wcześniej wylecieć Samolot z prasą lądował i mgły nie było. Pojawiła się nagle jak po odparowaniu przez megawatowy laser lub falę ultradźwiękową(takie małe generatorki produkują mgłe np w terrariach).
  3. Uszczuplenie załogi też mogło być świadome.
  4. Niesprawne oświetlenie lotniska. Było sprawne kilka dni przed katastrofą jak lądował Tusk i Putin.
  5.zAKŁADY W POBLIŻU WOJSKOWEGO LOTNISKA. mYŚLICIE, ŻE CO TAM PRODUKUJĄ? bUŁECZKI I MISIE Z WIKLINY CZY MATRIOSZKI. pODOBNO W TYCH ZAKŁADACH POWSTAWAŁA BROŃ elektromagnetyczna.
  6.TAWS był a nie zadziałał. Celowe działanie pilota. Atak impulsem elektromagnetycznym i z tąd przerwana łączność z wierzą i brak odczytu z przyrządów.
  7.ELS podobno w tygodniu był.
  8. Las i strzeliste drzewa, lotnisko na wzniesieniu jako skłądniki mające zwiększyć prawdopodobieństwo rozbicia na fragmenty.
  11. Stary samolot po generalnym remoncie. A ktoś sprawdzał czy nie ma tam jakichś dodatkowych „usprawnień”?

  Sami wierzcie w wersję jaka Wam pasuje.
  Jedna przedstawia niesłychany i wręcz nieprawdopodobny zbieg wielu czynników i braku zdrowego rozsądku.
  Druga przedstawia perspektywę regionu czy wręcz świata gdzie nikt nie może czuć się bezpieczny. Zgodnie z nią wszystko zostało zaplanowane w imię korzyści materialnych. Jeśli jest prawdziwa, to nikt nie może czuć się nigdzie bezpieczny. Każdy kto miał coś wspólnego np. z „wymianą” żarówek w niedalekim czasie tragicznie zginie lub umrze na „zawał”. Wystarczy sobie przypomnieć jak rozprawiano się z opozycją czy prezydentem Ukrainy.
  Jak to już znamy z historii najlepszym lekarstwem na kryzys jest wojna. Populacja ulega redukcji. Jest łatwiejszy dostęp do surowców. NIe trzeba się liczyć z prawami jednostki. Łatwiej zredukować myślących inaczej a pozostałością łatwiej kierować.

  Działania po katastrofie.
  1.Zakaz filmowania miejsca zdarzenia.
  2.Sprzeczne komunikaty.
  3.Brak widocznych ciał w fotelach i brak samych foteli pomimo, że teren grząski.
  4.Bardzo dziwne gaszenie pożaru gdzie strażacy leją wodę na drzewa i krzewy a nie gaszą wraku.
  5.Łatwość przemycenia nagrania-robi się z funkcjonariuszy rosyjskich debili.
  6.Pojawia się film gdzie są słyszalne strzały i wołania po polsku rozbitków.
  7.Deklaracja analizy nagrania z określeniem terminu konferencji i wyjaśnienia a następnie nabranie czegoś w usta.
  8.Zabawa ze skrzynkami, niby współpraca a jednak embargo na informacje.
  9.Brak komisji międzynarodowej.
  10.Niszczenie pozostałości wraku poprzez nieudokumentowane działania i następnie składowanie na wolnym powietrzu.
  11. Ścinanie drzew-niszczenie dowodów mogących precyzyjnie określić zachowanie samolotu.
  12.Pojawiają się niepotwierdzone informacje o śmierci autora filmu ze strzałami- brak reakcji.
  13.Cały proces wyjaśniania katastrofy kręci się wokół identyfikacji ciał. Ma miejsce na terenie państwa które jeszcze 20 lat temu było naszym jakby to ładnie określić nadzorcą? W naszym kraju również pozostali byli „przyjaciele” Nie są przeprowadzane sekcje na wypadek aktu terrorystycznego.

  Ja osobiście chciałbym wierzyć w pierwszą teorię przypadku i bałaganu.
  Druga oznacza nasz koniec jako państwa i całkiem możliwe jako ludzkości. Jest spore prawdopodobieństwo, że za te słowa wszyscy odpowiemy.
  Jeśli nawet przyjąć pierwszą teorię to o dziwo działania po katastrofie są już widoczne i niezbyt dobrze przemawiają za pierwszą teorią.

  Jest też teoria całkiem jak z sci-fi.
  Są na świecie służby odpowiednio poinformowane. Wykryły one niepokojące działanie w naszym obszarze.
  Odkryły że, planowany był zamach na naszego prezydenta, przywódców partii politycznych i destabilizacja regionu. Został on uratowany a całe zdarzenie zostało upozorowane w celu wykrycia spisku.
  Wulkan został obudzony ładunkiem nuklearnym wystrzelonym z orbity do szybu wydrążonego laserem z orbity odbijanym poprzez satelity lustra aby zamknąć i utrudnić przemieszczanie się terrorystom.
  Powstały kryzys w linach pozwoli na legalne dofinansowanie tych firm.

 9. Sławek Says:

  a więc przeczytałem Wasze wypowiedzi i też jestem zdania że nie była to zwykła katastrofa, jednakże. Myślę że nawet jeśli głowy naszego państwa coś wiedzą to muszą milczeć bo namiastkę mieli tego w Smoleńsku. Ruscy i tak wiedzą wszystko co u Nas się dzieje bo taka jest rola ich wywiadu.
  Natomiast są jeszcze osoby niezależne np. pan Wajda który ostrzega że pewne poczynania mogą Nas Polaków podzielić.
  Co mogą zyskać przez podział? być może jaką interwencję w PL, stabilizację, wytrącenie Nas z UE?. Wiem jedno, że na USA nie mamy co liczyć, cwaniaka polska nie zagra. Ja jestem zdania że nie ma co jednać się z Rosją. Niech sobie tam na uboczu walczą, a my nie powinniśmy się wtrącać też w ich konflikty, tak będzie dla Nas najlepiej.

 10. fidel Says:

  teraz i ja jestem tak jak wszyscy co sie wypowiedzieli ,już na celowniku odpowiednich organów,myśle że jest coś na rzeczy,ale tego nigdy sie pewnie nie dowiemy,pozostały tylko spekulacje.sprawa jest na tyle tajemnicza,że trudno pozbierac mysli,zgadzam sie z tym,że pytania same cisną się do głowy.
  pozostawiam to jednak bez komentaża,dla własnego bezpieczeństwa i radze to samo innym.
  pozdro

 11. neutrally Says:

  w stanach mówią o tym, że w rosji nic sie nie dzieje przez przypadek, i że te 100 ofiar powinno sie dopisać do Katynia. we francji równiez media spekulują o wszystkim otwarcie. tylko u nas cisza…

 12. MariaS Says:

  W związku ze wszystkimi wątpliwościami jakie się pojawiły… potwierdzić lub eliminować je mogłaby n i e z a l e ż n a międzynarodowa komisja badająca przyczyny katastrofy: http://www.jacektrznadel.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=73&Itemid=1

 13. Webcam Says:

  Teorie Spiskowe mają się dobrze 😀
  Może by tak zrobić jedną stronkę na temat takich teorii związanych z 10-04 ?

  • molekule Says:

   witam,

   z pewnymi rzeczami można sie zgodzić z niektórymi już nie.zastanawiające są publikacje w żydowskiej prasie o likwidacji. tak oni nazywają to likwidacją. czy mają w tym interes nie mnie oceniać za mało danych . co do tych ofiar których niby nie ma. no tutaj to akurat trudno mi sie zgodzić bo akurat na fotce tej części kadłuba którą opisujesz po powiększeniu wyraźnie widać zwłoki kobiety i gościa a na słynnym filmiku również bez wątpienia widać żywego gościa rannego .

 14. Abdank Says:

  A ja słyszałem z bardzo pewnego źródła, że wszyscy, co byli w tym samolocie-bliźniaku (!skaranie boskie z tymi bliźniakami!) żyją. Zostali porwani i są przechowywani w Watykanie (gdzie znajdują się najlepiej zachowane lochy na świecie). Porywacze zadzwonią i podadzą swoje warunki w przypadku, gdyby nowym prezydentem Polski został prof. Nowak i ogłosił powszechną mobilizację.

 15. gość Says:

  wy chyba nie wiecie do czego ruski są zdolni. Nie zapomnijcie że zamordowali ponad 20000 polskich żołnierzy.

 16. bezimienna Says:

  żałosne!!!

 17. corrida Says:

  Zgadzam się z ta hipotezą.Uważam ,że to prowokacja Rosjan do wojny,której celem jest wskazanie Polski jako głownego winowajcy.Film z miejsca rzekomej katastrofy to wg mnie wyrezyserowany spektakl.Nie ma ciał,nie ma polskich dziennikarzynie ma karetek.GdybyRosja nie chciała by film sie ukazał nie ukazałby sie na pewno.Po co strzały,po co syreny i to po pierwszym strzale.Do takiej akcji uzytoby broni z tłumikiem.Miało to sie przyczynic do dezorientacji,podziału i popłochu,leku społeczeństwa.Dlaczego kolejny z dostepnych filmów to ciało rzekomo prezydenta w plastikowym,zielonym worku,przy specjalnym oświetleniu.Dlaczego akurat te filmy ujrzały światło dzienne?Dlaczego tak mało relacji naocznych swiadków?Dlaczego nie powołano komisji miedzynarodowej do zbadani okolicznosci tragedii i do wykonania sekcji zwłok Prezydenta,który mógł byc wczesniej otruty,bądź postrzelony.Dlaczego pogrzeb tak szybko.Uważam,że powinno sie poczekać do czasu wyjasnienia wszystkich watpliwości a juz przede wszystkim kwestii zamachu.W dobie dzisiejszej technologii taki przypadek jest nie do przyjęcia,a w obliczu bezprecedensowych okoliczności jak i samej tragedii konieczny do szczegółowego przeanalizowaznia wszystkich mozliwych watków na arenie międzynarodowej.Jest jeszcze mozliwosć,ze media specjalnie milcza w tej kwestii,gdzyż nieprzybyła na uroczystości pogrzebowe elita podejrzewa co się święci i po prostu sie boi.Dowodem na to miał być „niefortunny”wątek farmazonu z wulkanem,na skutek ,którego jedni mogli wyladowac inni jakos nie.Poza tym co miałby nam powiedziec Obama,czy pani Merkel,którzy również podejrzewaja zamach i którzy powinni byc nam pomocni jako sojusznik EU i nato???Czyzby znów sie wszyscy na nas „wypieli”tak jak w czasie II wojny swiatowej????wyglada na to,że tylko Polska ma silnego ducha.

 18. jaaa Says:

  Jak wyjasnicie w takim razie 3 czarną skrzynkę ( zamontowaną przez Polaków)? Którą znaleziono na miejscu katastrofy- podobno Rosjanie o niej nie wiedzieli???? Brat bliżniak to chyba zły trop….
  Ale interesujący jest fakt ze w programie tej uroczystsości było „polską delegację maja witać na płycie lotniska w smoleńsku….” nikt tam na nich nie czekał….
  Były fotogarfie broszury z dokładnym harmonogramem uroczystości -listą osób wdelegacji .- foto zrobione na podłodze -parkiecie ale teraz niestety nie mogę tego znależć ……

 19. MacGyver Says:

  Polecam artykuł „Rozbiór Ściśle Tajny” z Najwyższego Czasu! opublikowany na tym portalu pod linkiem:
  https://prawdaxlxpl.wordpress.com/2009/12/14/rozbior-scisle-tajny/

 20. Gaga Says:

  bzdury. tak jak ktoś napisał- zbyt ważny lot,by zdarzyło się coś takiego.

 21. Kozicki Says:

  Hmm racja dziwna sprawa ale fakt gdzie mogby byc 2 samolot sam sobie odpowiedzialem ze mogla by wtedy byc taka mozliwosc ze wladze kazaly wyladowac na jakims wczesniejszym lotnisku bo ogloszono iz lotnisko warunki w smolensku nie nadaja sie na londowanie. Wyladowali wczesniej wzieli do autokarów mysla ze będa eskortowani do katynia a zostaja zamordowani. A samolot przerabiaja daja ladunki wybuchowe i robia symulacje rozbicia samolotu. A ciala ludzi potem juz jakos wydali. Bo ludzie jezdza i identyfikuja jakos wiec ciala musza byc.

  • ag Says:

   Ale skad my wiemy,ze ludzie identyfikuja ciala? Media od lat klamia i karmia nas tym chym chca abysmy wiedzieli.

 22. zerrkos Says:

  Hmm, wszystko fajnie, ALe mnie w tym momencie ciekawi jesli to prawda gdzie jest ten prawdziwy samolot? Pewnie zostal przeniesiony do innego wymiaru, gdzie Rosja to calya ziemia i wszyscy pasazerowie, zyja w innym wymairze jako chorzy psychicznie np., albo pracuja gdzies na rzecz wielkiej ROsji. Wlasnie tego mi brakuje. „GDZIE JEST PREZYDENT?”

 23. rumeq Says:

  buka zjadła. A tak serio, za dużo wdg mnie tych wszystkich hipotez żeby można było się w tym połapać… Ale ja jednak przychylam się do tego, że Ruskie maczały w tym palce, a teraz swoją „braterską” postawą chcą to wszystko zatuszować.

 24. elemencikPL Says:

  Witam . Ja jestem takiego samego zdania ze absolutnie nie wyglada to wszystko na „wypadek” Jest to straszne poniewaz jestesmy swiadkami mordu ktory w jakis sposob jest usprawiedliwiany po przez media :/ to jest niewyobrazalne jacy potrafia byc ludzie.My polacy jestesmy ludzmi honoru tylko ten honor teraz nie pozwala na tyle by sie postawic Rosji.Wszyscy piszemy na forach komentujemy ta cala sytacje ale to i tak nic nie da !Media wszystko kryja i czekaja az ta sprawa ucichnie.Gdzie jest obiecana analiza filmiku z YT?Przeciez prokuratura wziela go do wgladu i wyjasnienia zaistnialej tam sytuacji!Polacy sie boja i w ten sposob zostaniemy teraz sprzedani bo nie mamy juz PRAWDZIWEGO człowieka, PREZYDENTA ktory potrafil zadbac o nasze interesy.Teraz Tusk i cala jego banda sprzeda nasz kraj!Wszyscy chcemy znac prawde tej katastrofy i bez wzgledu na to jakie beda tego konsekfecje!Bo wszyscy zdajemy sobie sprawe ze do niczego dobrego to nie doprowadz! :/ .Nie poddawajmy sie i nie pozwulmy manipulowac mediom!!Dobrze wiemy ze jest zbyt duzo machlojstwa, utajnien prawdziwych faktow tej katastrofy !!Bądzmy prawdziwymi POLAKAMI!i dociekajmy prawdy !

 25. asdf Says:

  Tak, tak, tak, a wy już doszukujcie sie zamachu. Wam nie wystarczy to że samolot był juz stary, to jest tylko głupota polskich władz bo ładuja sie wszyscy do starego samolotu. Oni wolą pchać kase we własne kieszenie zamiast zakupić porządny sprzęt. Dajcie sobie spokoj z tym bo takie gdybanie do niczego nie prowadzi. Jeszcze proście Wielkiego Brata za oceanu o rade. Opamiętajcie sie!!

  • ag Says:

   I co z tego,ze samolot byl stary wiekowo? Mial tylko wylatane 1/6 mozliwych godzin. Ruscy sami napisali,ze ta maszyna nie gniotsa,nie lamiotsa.

 26. Rev Says:

  Justme
  Glupie pytania, skad niby autor moglby to wiedziec? Ta teoria rowniez wydaje sie byc bardzo prawdopodobna. Ktos musial maczac w tym palce 100% gdyz media nie zachowuja sie standardowo w obliczu takiej sytuacji. Cos jest uciszane !!!

 27. artur Says:

  Z tym bliźniakiem to naprawdę skomplikowane… Ale jedno jest pewne, coś tu śmierdzi bo media nie podają informacji ani zdjęć tak jak po każdej katastrofie lotniczej…

 28. marian Says:

  to jest nie możliwe to co piszesz

 29. Zed Says:

  No to jak spreparowali czarne skrzynki z nagraniem gdzi słych krzyk z pokładu o godzinie rownej zamachowi? To był za duzy i za wazny samolot zeby nikt o tym nie wiedział. Wszedzie spiski, wszedzie spiski.

 30. Lisu15 Says:

  Witajcie. Przeglądałem bardzo wiele filmów, zdjęć itp. które mówią o tej tragedii. Przy pierwszy obejrzeniu filmu gdzie są rzekome strzały wiadome że Rosjanie coś robili. Lecz naród Polski jest że tak powiem i w takiej chwili idiotyczny. Nie umie się bronić. I to nawet jest w takiej sytuacji nasz plus.
  Zauważcie jedno. Jeśli Polska odkryje że naprawdę Rosjanie stoją za tym to będziemy My mieli nieźle przesrane. Jakby technologia wojskowa się tak nie rozwijała to nawet byśmy uszli w konflikcie. Ale niestety tak się wszystko rozwinęło i fakt że Rosjanie posiadają broń atomową nie mamy żadnych szans w konflikcie który oby nigdy nie nadszedł.

 31. Justme Says:

  Właśnie…publikacje w mediach..naszych ostrożnych mediach, które nawet jak raz wspomniały o badaniu mozliwości zamachu to tylko w kontekście rutynowych czynności z podkreśleniem, iż nawet jeśli oczywiście do żadnego zamachu nie doszło to trzeba sprawdzić..ale podkreślili niedorzeczność tego.
  Niech ktoś wreszcie zajmie się poważną organizacją tych wszytskich osoób domagających się rzetelnego zbadania sprawy..moze bombardowanie mediów mailami..inicjatywa oddolna?

 32. neutrally Says:

  teksty tego typu powinny byc gdzies publikowane w mediach, zeby wiecej ludzi moglo w koncu przejrzec na oczy.
  samolot blizniak? dosc odwazne stwierdzenie, ale fakt, poparte sensownymi argumentami. ciekawa jestem kiedy cala prawda wyjdzie na jaw i jakie beda tego konsekwencje.

  • możliwe Says:

   pamietacie, że nasz drugi tutek jest od kilku tyg. w remoncie? Zgadnijcie gdzie…

 33. mirsuncom Says:

  Jeśli Polacy obecni w pobliżu tragedii nie słyszeli wycia syreny i wystrzałów to jest możliwe że prawdziwa tragedia rozgrywała się gdzie indziej. Ale jest jest jeden argument który kłóci się z tym. Jest wypowiedź Pana Adama Bielana że śp. Pan Prezydent Leszek Kaczyński na około 40min przed planowanym lądowaniem rozmawiał przez telefon satelitarny ze swoim bratem Jarosławem Kaczyńskim. W związku z tym faktem albo tak nie było że to była kopia samolotu prezydenckiego albo Jarosław Kaczyński wie o czymś strasznym i nie może mówić albo była to rozmowa z pistoletem przy skroni.

 34. Justme Says:

  Gdzie zatem znalazł się prawdziwy samolot i co z nimi zrobili wg tego co piszesz?

  • beata Says:

   hipoteza o samolocie bliźniaku jest tak nieprawdopodobna,
   że aż możliwa w przypadku rosjan.
   jest to w każdym razie jedyna hipoteza, która dawałaby odpowiedź na wiele pytań.
   nizależnie od autora w/w hipotezy ktoś inny też pisał
   w necie, że wg niego, ten samolot w kawałkach to nie ten sam, który wyleciał z Polski.
   podobno to widać na filmach i zdjęciach, ale tu trzeba fachowca a ja nie znam się na tym.
   zastanawia fakt, że do dzisiaj nie ma ciał 20 osób, w tym pilotów i wszystkich wojskowych. z wojskowych tylko
   gen. Gągor został pochowany. A reszta gdzie jest ?


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: