Świat zaczyna wątpić w oficjalną wersję katastrofy w Smoleńsku


The Romaniam Global News, jako jedyne w Rumuńskich mediach informowało o ataku międzynarodowych rosyjskich terrorystów FSB na samolot Polskiego Prezydenta w Smoleńsku, w którym zginęła cała Polska elita. Rumuńskie agencje powołują się na źródła w strukturach bezpieczeństwa NATO.

Raport nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony, ale zwiększająca się liczba dowodów, potwierdza że Rosjanie faktycznie wyeliminowali przywództwo Polski w najokrutniejszym przestępstwie tego stulecia.
Okoliczności były wyjątkowe dla Rosji. Jeszcze nigdy tylu wrogów Rosji, nie siedziało w jednym samolocie, nad jej terytorium lub blisko bazy wojskowej wyposażonej w systemy broni elektrycznej i elektromagnetycznej. Była to szansa jakiej były oficer KGB Vladimir Putin nie mógł przegapić.
Mordować przeciwników to ABC filozofii służb specjalnych w Carskiej Rosji, pozostało to nienaruszone aż do dzisiaj. Dla FSB, GRU, SVR i innych Rosyjskich tajnych służb była to rutynowa operacja, którą technicznie nazywają „anihilacją antyrosyjskich polityków i przywódców wojskowych wrogiego kraju”
Rosjanie donoszą o „błędzie ludzkim” a inne Rosyjskie kampanie dezinformacyjne nie mogą zataić faktu nagłej i całkowitej awarii wszystkich systemów na pokładzie samolotu i uwolnić Rosję od wszelkich podejrzeń, że zniszczyli samolot w ataku terrorystycznym.

Jest to przestępstwo za które Moskwa będzie płacić przez jeszcze wiele lat. Rosyjscy terroryści państwowi wstępnie chcieli zlikwidować Prezydenta i jego brata, byłego ministra Jarosława Kaczyńskiego, ale ten nie wsiadł do samolotu z powodu choroby matki.

Jarosław Kaczyński prawdopodobnie będzie następnym prezydentem Polski.
Aktualnie, ludzie świadomi nie mogą być ogłupiani przez Rosyjskie kampanie dezinformacyjne które rozpoczęto po tragedii, pośrednio potwierdzając podejrzenia Romanian Global News.
Rumuński program telewizyjny Zilei B1 TV, pokazał program o tragedii z Caesar’em Osiceanu jako prowadzącym. Rosyjska wersja wydarzeń jest sprzeczna z informacjami nabytymi przez Romanian Global News.

Polskie media w tym czasie zajęte są pogrzebami zamordowanym przez Rosjan polityków w katastrofie lotniczej, aniżeli zadawaniem niewygodnych pytań.
„Wstępna analiza rozmów wskazuje że 26-letni samolot był w dobrym stanie technicznym” – donosi news.pl
Wstępnie, media spekulują że do tragedii mogło dojść z powodu złego stanu technicznego zrobione w Rosji, Polskiego samolotu. Zauważając że przez ostatnie 40 lat, 60 takich samolotów się rozbiło. Z czego sześć z nich w ostatnich 5 latach. Szef produkcji w fabryce Tupolev Alexei Gusev powiedział że samolot był niedawno gruntownie remontowany jak i jego silniki.

Kontrolerzy ruchu lotniska w Smoleńsku, doradzali polskiemu pilotowi by nie lądował ze względu na gęstą mgłę ograniczającą widoczność.
Sugerowali oni, by pilot lądował na lotnisku w Mińsku lub Moskwie. Pilot Arkadiusz Protusiak, zignorował rady kontrolerów rosyjskich i próbował lądować w Smoleńsku. Podobno próbował lądować aż 4 razy.
Kolega zmarłego pilota, Tomasz Pietrzak, który wielokrotnie latał rosyjskimi samolotami, powiedział że nie ma dotychczas żadnego dowodu na to , że Protasiak naprawdę próbował lądować cztery razy w Smoleńsku.
Katastrofa samolotu prezydenckiego, spowodowała śmierć wszystkich 96 pasażerów w sposób niewytłumaczalny z powodu wyrafinowanego wyposażenia elektrycznego samolotu i doświadczenia pilotów.
Źródła w Polskim ministerstwie obrony, w Warszawie donoszą wyłącznie do Romaniam Global News, że Rosjanie prowadzili eksperyment z bronią elektromagnetyczną w przeszłości w przestrzeni lotniska wojskowego, gdzie samolot Prezydencki próbował lądować.

W 2008 roku, Moskwa twierdziła że stworzono najpotężniejszą broń wszech czasów, znaną jako EMP (elektromagnetic pulse). Rosyjska gazeta Pravda donosiła :
„Olbrzymia moc miliardów wat jest generowana, a sama broń jest wyjątkowo małych rozmiarów. Innowacje w elektromagnetycznych sygnałach emitowanych przez broń jest krótsza, ale wyjątkowa potężna”, powiedział Gennedy Mesyats, wice Prezydent Rosyjskiej Akademii nauk i dyrektor Instytutu Fizyki labadev.
„Tak mała broń nigdy nie była stworzona w przeszłości a jednocześnie jest wyjątkowo potężna. Są podobne urządzenia, stworzone podczas zimnej wojny ale ich rozmiar był ogromny. Nasze urządzenie jest 10 razy potężniejsze od jakichkolwiek broni stworzony zagranicą” Powiedział Mikhail yaladin, naukowiec kredytowany za stworzenie elektromagnetycznej superbroni.

Wszystkie elektroniczne urządzenia, przestają działać w pobliżu elektromagnetycznego urządzenia, kiedy generator jest uruchomiony. Urządzenie było pokazane w Yeketerinburgu. Według Rosyjskich naukowców wojskowych jej efekty są podobne do uderzenia piorunem lub wybuchu nuklearnego. Broń została nazwana Nika, po Greckiej bogini zwycięstwa.

Broń tego typu może zakłócić pracę elektronicznego wyposażenia oraz silników każdego samolotu, Polskie źródła wojskowe donoszą do Romaniam Global News. Jest bardzo trudne ją wykryć z powodu krótkiego czasu użycia promienia elektromagnetycznego.

Bracia Kaczyńscy są wśród najmocniejszych obrońców narodowych interesów Polski, zarówno przeciwko Moskwie, Niemcom i Brukseli.

Pod ich przywództwem, jedna z największych siatek szpiegowskich Rosjan była zniszczona przy pomocy Polskich przeciw szpiegowskich. To był największy cios jaki Moskwa dostała w rejonie Nato.
Nie tylko Rumuńskie agencje nie ufają Rosjanom.
Izraelskie media również nie wierzą rosyjskim wersjom katastrofy samolotu w Smoleńsku. Niektóre inklinują starego stylu Kremlowskie morderstwo, donosi izrus.co.il.
Wielu analityków wierzy że tragedia została wyreżyserowana przez Kreml, który nienawidził Kaczyńskiego z powodu jego antyrosyjskiej postawy.

10 kwietnia kanał pierwszy Izraelskiej TV jako drugi wspomniał o możliwym udziale Putina w śmierci Polskiego Prezydenta. Następnego dnia 11 kwietnia, wątpliwości zostały wyrażone w mediach drukowanych.
„Polacy ledwo co wierzą w to że całe przywództwo wojskowe i polityczne zniknęło w wyniku wypadku spowodowanego serią tragicznych okoliczności, defektów technicznych i czynnika ludzkiego” napisał Yediot, Gazeta Ahronot. Gazeta Ha’aretz dodaje „w pierwszych godzinach po wypadku, możliwość udziału Rosji w wypadku przeważała w Polskich mediach z powodu napiętych stosunków między Kaczyńskim i Putinem”
Gazeta Maariv poszła dalej w artykule pod tytułem „zapach likwidacji” „Moskwa obiecała przeprowadzić śledztwo, Putin został przewodniczącym komisji, ale jest mało prawdopodobne by prawda ujrzała światło dzienne” Strona NRG donosi „oskarżenia o zbrodnię w stylu kremlowskim będzie towarzyszyło tej historii przez nadchodzący rok” Główny polityczny analityk, Atila Somfalvi napisała na swojej stronie w Facebook, że „Rosjanie są głównymi podejrzanymi” W dniu 12 kwietnia, gazeta Ha’aretz zauważyła że Rosyjska solidarność z Polakami po tragedii w Smoleńsku ma na celu tylko oszukać świat

Departament monitoringu
Kavkaz Center

Komentarzy 25 to “Świat zaczyna wątpić w oficjalną wersję katastrofy w Smoleńsku”

 1. Objektif Says:

  I to jest najwazniejsze aktualnie pytanie. zadaje je sobie od pogrzebu i mam pare hipotez.
  Obserwuje przede wszystkim francuskie strony (anglojezyczne musze tlumaczyc).
  Contatacja faktow
  1.Dokladnie pierwszy tydzien po katastrofie :Wszyskie media podaja te same versje dyktowane przez Putina: „Zaloga ignoruje wielokrotne ostrzezenia”, „Probuje wielokrotnie ladowac”, Nikt nie przezyl (choc ze 2 razy jeszcze zlapalam wersje o 3 osobach ktore mialyby przezyly.
  2. Od pogzebu cisza !!! PRAWIE prawie kompletna. Male artyluly
  (ktore sledze wedlug przegladu prasy )
  http://www.monde-du-voyage.com/pologne/actualite.php
  na ogol sa :
  -bardzo krotkie,
  -minimalizujace,
  -z bledami lub celowymi przeklamaniami,
  -manipuluja przez dobor paru elementow prawdziwych lub hipotetycznych i naswietlonych tak by dyskredytowac kogos kto ma watpliwosci..
  – sa w pradzie anty-Kaczynskim lub po prostu anty-polskim
  Ten anty-polski prad rozszerza sie na inne tematy:
  Na przyklad: Kpi sie z Chopena lub mimo roku chopenowskiego ilosc jego muzyki moim zdaniem jest minimalna.
  Tragiczne powogzie staja sie dobram powode do kaskady kpin. Dziennikarz uzywa tytulu by dowrocis , wykrecic znaczenie: „Polski mnlister oskarza po powodz BOBRY”
  itd itd.
  Jest pilnie potrzebny sit aglo i francusko jezyczny zeby zlamac ten bojkot mediow zachodnic (tych polsko jezycznych wlacznie! Jesli znacie linki prosze mi podac by je propagowac.dalej.
  Trzeba uatrakcyjnic maxymalnie taki francusko lub angielsko jezyczny sit.czemu nie mieszajac konvencje np muzyke i polityke i co badz byle nie dac sie zamknas za murem ciszy.
  Jesli Europa o nas zapomni, nawet nie zauwazy ze marionetki Moskwy przejma stery w Polsce. Taki skandal z przejeciem sledztwa nie bylby wyobrazalny nigdzie indziej.
  Na koniec i na deser mala wycieczka do Dumy . Warto sie posmiac zobaczcie:

 2. maya1985 Says:

  Agencja Reuters która jest jedną z najbardziej renomowanych agencji świata doniosła, że 3 osoby ciężko ranne przeżyły katastrofę. Później okazało się że to nieprawda. Zwykle w tak tragicznych okolicznościach dochodzą różne informacje które nie zawsze się sprawdzają to prawda. Aczkolwiek zwykle dotyczy to liczby zabitych. Im dłuższy czas od katastrofy tym bardziej wiarygodne informacje dotyczące liczby ofiar. Rzadko zdarza się natomiast, że podawana jest informacja o rannych i karetkach przewożących ich do szpitala, a póżniej ta informacja jest dementowana.

  Dziennikarka RADIA TOK FM znajdująca się w Smoleńsku przekazała parę minut po katastrofie że 3 osoby ciężko ranne przeżyły i zostają przewiezione do szpitala. Akcja ratunkowa trwa.

 3. maya1985 Says:

  https://prawdaxlxpl.files.wordpress.com/2010/04/0_59173_a96c6896_orig.jpg i to niby wyglada jak prawdziwy trup?
  ani to podobne do nikogo a do tego takie biale jak maka..a sterzenie posmiertne i ta biel nastepuje duzo pozniej…
  wogole oni se tak stali i fotografiowali?
  te cialo mi stucznie wyglada jak jakis manekin
  a gdzie krw?
  jedyne cialo w calosci?

 4. kuba Says:

  Gdzie można uzyskać informację a tym chłopaku co trafił do szpital???
  Dziwi mnie fakt iż społeczeństwo młode niby myślące a nie domyśla sie że Państwem nie żadzą władze ale Bank Europejski, Bank Światowy i grupa ludzi wpływu.

 5. Najbardziej szokujące informacje związane z obywatelskim śledztwem w sprawie zamachu na prezydenta Rzeczpospolitej Lecha Kaczyńskiego. | Jacques Grand Guignol Says:

  […] Świat wie, że to zamach. Media w Polsce zajmują się miłością Tuskolandii i wiarą w cud boski… […]

 6. Zlikwidowano opozycję w Polsce. Kolejny transport do Katynia. | Jacques Grand Guignol Says:

  […] Świat wie, że to zamach. Media w Polsce zajmują się miłością Tuskolandii i wiarą w cud boski… […]

 7. maya85 Says:

  tam za szczerosc zamykaja tv i gazete a ludzie dostaja w leb a mimo top mowia o tym..w holandi u zydkow i wszedzie tylko polska trzesie majtami..wstyd
  3ba to wyjasnic a nie udawac ze nic sie nie stalo
  wszyscy juz to wiedza a my wierzymy ruskom jak glupi
  te ich kgb to jak ss ale t nadal dziala
  a oni maja za co nas nielubic

  http://wolnemedia.net/?p=21253

 8. sniper21 Says:

  nie macie co robić tylko pisać tutaj lepiej sie uspokójcie to już przechodzi w głupotę to był wypadek nie wiadomo co się działo w kabinie a może nawet pilotów polscy oficerowie czy kto tam był (sory nie pamiętam) naciskali
  nie wiadomo może Bóg chciałnam coś tym wyjaśnić nie wiadomo
  wszystko się wyjaśniło już tam w niebie i koniec

  • maya1985 Says:

   i przez takich jak ty nas oklamuja..bo widac jak polacy daja sie w dupe kopac i oszukiwac
   poco im gadac prawde jak itak uwierza w chlam..
   na oczach twoich stalo sie cos strasznego i moglo sie stac bo oni wiedza ze itak ich usprawiedliwisz
   czemu??bo tak latwiej?
   zamknac sporawe i nic sie nie stalo?

 9. Sergiusz Says:

  Głosujcie wszyscy na Jarosława Kaczyńskiego, on wyjaśni sprawę z 10 ego kwietnia! Zbierzmy siły. Ten człowiek inaczej teraz bedzie patrzył na wszystko, nie poddawajmy sie kurewsk… ruskom!

  • ASIEK Says:

   Zgadzam sie i popieram!
   Glosujmy na Jaroslawa K. !

  • ajkd Says:

   Też bede głosować.. Jedyny porządny człowiek

  • magdzik Says:

   Dzięki Bogu Jarosław nie poleciał tym samolotem! A byly inne plany…Mięli zginąć oboje. Skoro On został, to znaczy, że dana nam jest jeszcze jedna szansa. Nie przegapmy jej! Głosujmy na Niego!

  • maya85 Says:

   jal nie zginal jescze to zginie..tak dana nam szansa na jescze jedna tragedie
   watpie zeby pan Jarosław cos zrobil ale lepszy on niz za spokojny Komorowski

 10. tom Says:

  rosja hce pojedniania z polska ale najpier musimy wycofac rakiety patriot i zeby wojska innyh krajuw unas nie stacjonowaly dlaczego bo hca zagarnac polske nasze wladze co sa sa ciency a dla kasy zrobia duzo tusk to taki malutki putin:)

 11. tom Says:

  witam wlasciciel filmu z youtube 5 dni temu dostal 4 kosy w szpitalu ktos poprawil mu 3 razy i odlaczyl od respiratora

  • ASIEK Says:

   Witam!
   Czy moglby Pan podac zrodlo tej informacji?Chce poczytac wiecej na ten temat!
   Groza zawialo…NKWD KGB dalej dziala…

 12. to oczywiste Says:

  Ciąg wypadków bardzo mało prawdopodobny,a obecny rząd bardzo wygodny dla Moskwy .Jakoś głowa naszego państwa radziła sobie z nagonkami,socjotechnicznymi nastawieniami głównie młodych ludzi i szumowin nowobogackich.Kochani czy to rusofobia :rozboiry,2wona światowa,kilkadziesiąt lat totalitarnych rządów,udział KGB w zamachu na naszego papierza,rurociąg omijający nasz kraj.Napewno i nasz obecny rząd i moskwa nie zasłużyli na zaufanie.

 13. g... Says:

  czy jestescie pewni tego co piszecie?? a nie zastanowiliscie sie że dzięki kolejnym z serii niepotwierdzonych wiadomości
  możecie wywolać jakieś podejrzenia?? i to na niekozysć polskiego narodu… media mówia nam tylko to co chcemy wiedziec kłamiac na wszystkie strony… moim zdaniem najpierw upewnijcie sie tego co piszecie!! mam nadzieje ze inni tez tak myśla nie ublizajac autorom oczywiscie… miejmy tylko nadzieje ze nie wywołamy taka spekulacja gorszej nienawiści z rosja

  • maya85 Says:

   to mamy siedziec cicho zeby bron boze nie narazaic sie ruskim?przez takich tchorzy kopia nam do dupy
   az sie ku,,wa prosi o to zbey im wykrzyczec zabiliscie Nas! sa na to dowody i 3ba byc idiota zeby tego nie widziec

 14. hm Says:

  http://www.rmf24.pl/fakty/news-rosja-to-nie-byl-zamach-terrorystyczny,nId,178260

  http://www.rmf24.pl/fakty/news-katastrofy-tupolewow-to-nie-przypadek,nId,105040

 15. 10.04???? Says:

  Zastanawia mnie kolejny fakt:

  Dlaczego wszystkie media zaprzestaly jakichkolwiek relacji/wywiadow ze swiadkami zdarzenia?

  Pojedyncze wywiady ze swiadkami byly jedynie w sobote. Troszke jeszcze w niedziele i … cisza. Nikt juz nie szuka swiadkow, nikt nie prowadzi wywiadow. Z reguly media zachowuja sie odwrotnie. Ciagle wyciagaja jakies „newsy-sensacje”.

  Wiec albo:

  – swiadkowie sa zastraszeni, zaleknieni, czuja ze jest cos nie tak i milcza, albo zabroniono im udzielania jakichkolwiek informacji? To teren Rosji wiec tam nie cackaja sie z niewygodnymi swiadkami,

  – media dostaly sygnal-polecenie by nie probowac takich „sledztw”?

  – KTO ma az taka sile by zablokowac media?

  Czy kiedykolwiek zwroca zarejestrowane przez przypadkowych swiadkow materialy?

  Czy w ciagu najblizszych miesiec-lat naoczni swiadkowie nie zaczna „znikac”, „umierac”, „ginac w wypadkach”?

 16. 10.04???? Says:

  zobaczcie jakie tematy z forum GW trafiaja do tzw. oslej lawki (czyt. sa cenzurowane)

  http://forum.gazeta.pl/forum/f,396,Osla_lawka.html

  http://forum.gazeta.pl/forum/w,61,110192898,110192898,Swiat_zaczyna_watpic_w_oficjalna_wersje_katastrofy.html

  • mentor Says:

   Cóż można teraz dywagować co się stało. Napewno nie wolno wierzyć tym serdecznym gestom rosyjskich władz, najlepiej zajrzeć do historii i przeszledzić ostatnie 1000 lat i co nas łączyło z rosjanami. To jest typowa sytuacja z okresu przed drugą wojną światowa, tam też byliśmy blisko niemiec poźniej rosjanie chcieli nas przekabacić jakims paktem i innymi wyrafinowanymi metodami a w międzyczasie dogadali sie z niemcami( pakt ribentrop-molotow) no i wiadomo jak sie zakonczylo. Wydaje mi sie ze tutaj nie tylko rosjanie maczali palce ale moze byc ze nawet UE(niektore kraje),ale to tylko moje spostrzezenia. Zobaczcie kto i dlaczego nie przyjechal na pogrzeb. Gruzinski prezydent pokazal ze jak sie chce to mozna, a ze Merkel nie bylo to jest cos nie tak(5 godz jazdy samochodem, a smigłowiec ma wiec nie bylo by problemow).Niby chmura przez wulkan ktora wedlug metereologow i ludzi ktorze wiedza i znaja sie na tym jest wogole nie na tej wysokosci lotow. Zreszta przestrzen lotnicza to nie droga z dwoma pasami a predzej autostrada ktora ma tych pasow kilkanascie.

  • tak to prawda Says:

   tak to prawda, nasi przyjaciele zza zachodniej granicy nas opuścili. Gdzie niemieckie, francuskie, hiszpańskie i włoskie głowy państwa były gdy odbywał się pogrzeb znacznej częsci elity tego kraju


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: