Zdjęcie młodego reptyliana?


Wczoraj przysłał do mnie na maila zdjęcia pan który kolekcjonuje ceramikę i drobna rzeźbę. Poniżej zamieszczam opis i zdjęcia które jak twierdzi przedstawiają młodego reptyliana, zresztą zobaczcie sami.

Od trzydziestu lat kolekcjonuję ceramikę i drobną rzeźbę. Cała moja wiedza w tym zakresie pozwala mi zasadnie podejrzewać oryginał. Wysyłałem zdjęcie nawet do jakiegoś instytutu w USA, polskich placówek, nikt nie wyraził chęci nawet zobaczenia, bo tego typu velociraptor o postawie wyprostowanej i dużej mózgoczaszce nie istnieje. W tej chwili nie wiem czy dał bym to jakiemuś naukowcowi którego osobiście nie znam do zbadania. Obiekt mógłby „zaginąć”. Więc trochę kwadratura koła. Miałem lepsze zdjęcia ale syn mi je wykasował bo wstydził się ojca” maniaka”. Te są robione Skypem a więc słabe.

Sądzę że to młody osobnik. Stosując analogię do np. krokodyli sądzę że dorosłe osobniki mogą mieć do 3 m. wzrostu. Jest w warstwie łupku który trudno mi geologicznie na oko wydatować. Niestety koresponduje z wizjami niektórych natchnionych malarzy, nawet to zdjęcie na waszym blogu a i niektóre sumeryjskie przedstawienia są zbieżne. Został znaleziony w Chinach gdzie trzęsienie ziemi sproszkowało skałę na płytki.

Myślę że nikt nie chciał by spotkać w realu dorosłego osobnika ,tym bardziej że, jak wiem są super inteligentne i bezwzględne. Nasi przodkowie mieli z nimi do czynienia i ostatni kontakt skończył się zwycięstwem, choć trochę ich plus innych nieludzkich istot na Ziemi zostało i brużdżą jak tylko mogą, a cywilizacja ludzka mocno ucierpiała. Zjawiają się masowo co 3600 lat. Technicznie stoją dość wysoko, ale niekoniecznie nad nami górują.  Łączność mają wyłącznie telepatyczną. Potrafią wytwarzać iluzje. En-ki właśnie próbuje za pośrednictwem P. Lucyny coś uruchomić z ich technologii ,na pewno nie w trosce o gatunek ludzki. My jesteśmy dla nich w zasadzie pokarmem. Potrzebna im negatywnie spolaryzowana energia bólu i strachu i zwyczajnie lubią ludzką krew i mięso. Zostali wygnani z Ziemi po raz pierwszy ponad 7000 lat temu. Próba powrotu 3600 lat temu nie powiodła się, tym bardziej teraz mamy szanse. Zainteresujcie się Cong jade. To generatory orgonu czyli energii Chi pozwoliły ich pokonać. Poza wzmacnianiem ludzi, jako operatorów Congi zdaje się zakłócają napęd ich pojazdów. Dzisiejsze Cloudbustery to słabsza ich wersja. Czytajcie o wojnach bogów i ludzi jakbyście studiowali Von Clausewitza. Pozdrawiam.

Reklamy
Napisane w Reptylie. Tagi: . 8 Komentarzy »

Komentarzy 8 to “Zdjęcie młodego reptyliana?”

 1. sleepsniper Says:

  Zdjęcia są kiepskiej jakości można by umieścić lepsze? Wtedy można by dyskutować czyje to kości czy zwykłego raptora czy kogoś innego. Przednie łapy nie wydają się szczególnie silne i chwytne trochę jak u t-rexa (bo velociraptory miały silniejsze przednie łapy zakończone ostrymi pazurami). No i ten ogon wydaje się dziwnie nieproporcjonalny dla istoty poruszającej się w takiej sylwetce jak na zdjęciu wiem nie zachowały sie odbite tkanki więc ciężko to stwierdzić, ale raczej jestem za tym że to kości jakiegoś raptora wygięte w taki sposób po śmierci przez napięcie mięśni, być może inny czynnik z otoczenia. Nie mniej jednak teoria o jaszczurach jest ciekawa ale ile w niej prawdy nie wiadomo..

 2. Robert z Warszawy Says:

  Ciakarzy (Reptilianie, Gekkoni) nie są w stanie zatrzymać zmian na kuli planetarnej. Istota zwana Lucyna Łobos jest pod wpływem niższych bytów astralnych, a Enki, z którym ona rzekomo ma kontakt nie jest tym sumeryjskim, gadzim bogiem Enkim, którego grobowiec – głowa znajduje się na powierzchni Marsa w rejonie Cydonii.
  Podobizna na zdjęciu nie przedstawia gada humanoidalnego (jacy są Reptilianie, którzy mają ludzko-gadzie twarze a nie potężne pyski jak dinozaury). Podobizna zdaje się przedstawić młodego tyranozaura lub pokrewną odmianę gatunku istot jaszczurowatych.

  • kocisko1Irbis Says:

   Myślę, że masz rację ! W latach 2004 – 2010 mialem około 8-9 spotkań z tymi reptylianami humanoidalnymi .. Opisalem to w osobnym linku na tym portalu w „Jaszczury”. Anton Parks w swojej trylogii – bardzo dokladnie opisuje te Istoty … Nie wszystkie są złe choć prawdą jest że duża ich część nie jest nam przyjazna a są grupy nam wrogie … ale nie tylko nam ale także wobec innych istot zamieszkujących inne systemy gwiezdne i cywilizacje … One skolonizowały wiele konstelacji i uważająsie za panów świata i stwoerzenia … a wieć uważaja ze maja prawo do ingerowania w nasz śwait i nasze życia… Co czynią – wpływając na umysł i zachowania istot humanoidalnych im podległym… Wiele by o tym mówić .. W każdym razie prekonałem się że śwait nasz nie jst do końca takim jakim go widzimy a nasza iluzoryczna „rzeczywistość” kryje wiele innych podrzeczywistości i/lub nadrzeczywistości…. Pozdrawiam.

  • kocisko1Irbis Says:

   Zapomniałem dodać iż jest wiele ras i podras Reptylian. jest to zbyt obszerny i skomplikowany temat by go tutaj poruszać. Zaznaczam tylko że najwazniejsi wsrod nich są albinosowaci Drakosi lub Drakonowie. Stworzyli inne rasy i podrasy swojego rodu by im służyły i ślepo wykonywały swoje rozkazy. Tzw. „Szaraki” (a przynajmniej pewna ichczesc) także została przez nich „skonstuowana” by wykonywały funkcję „robotników”. Są zaprogramowani na konkretne prace (łącznie z porywaniem ludzi, zwierząt czy tez innych istot z innych systemów gwiezdnych i cywilizacji). Przeglądając kiedyś różne strony obcojęzyczne na te tematy (po moich spotkaniach z NIMI) natknąłem się na francuskojęzyczny portal w ktorym ktoś dokłądnie opisuje ich rasy – podrasy i cechy charakterystyczne ich wygladu i charakteru. Znajć ten język baro dobrze pokusilem się o przetłumaczenie tego wszystkiego. Na razie trzymam to w szufladzie … 😉 i chętnie przepiszę to na komputerze i wyslę komuś kto się nimi interesuje i chciałby sie czegoś o nich bliżej dowiedziec. Moja poczta elektroniczna [pocztel] : kocisko1@poczta.onet.pl
   Pozdrawiam.

 3. Grzegorz Says:

  Pisałem na ruznych forach że projekt cheops to mutacja sekty androvis . Od razu miłem odczucie że to słuzy komus innemu I gdyby udało sie im to uruchomic to dla nas mogłaby byc zguba .Nadchodzące zmiany na planecie mogły byc zatrzymane czy cos koło tego. oto filmik http://www.youtube.com/watch?v=zISkL6aFYAk&feature=player_embedded i forum na ten temat http://kodczasu.ronus.pl/forum/viewtopic.php?t=514&start=175

  • kocisko1Irbis Says:

   CHodzi o ANTROVIS … W latach 70. XX w. było o nich głosno w perelowskich mediach … Pokazywano ich w dzienniku telewizyjnym jako nawiedzoną ale nieszkodliwą sektę … Mialem swego czasu znajomego ktory chodził na ich spotkania … , podruzcał mi ich ulotki, teksty i porównując je do tego co czytam obecnie – są barzo podobne w treści … Miałem taką książeczkę (powielaną sposobem matrycowym – wówczas nie bylo kserokopiarek – w ktorej bylo bardzo dokładnie opisane rżne statki UFO z ich napędami i detalami technicznymi .. Niesamowite ! Przypuszczam że ktos musiał to pretlumazyć z ang. z jakiegos amerykanskiego źródła …

 4. piotr Says:

  Bardzo interesują mnie informacje na temat Cong jade. Mogę coś prosić…

  • hit Says:

   sprobuj google.pl (daa…a)


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: