Szczepieniom powiedz nie!!!


GRYPA NIE JEST NAJWIĘKSZYM ZAGROŻENIEM TYLKO SZCZEPIONKI – David Icke
Są to wyzywające czasy i musimy pozostać spokojni i spokojnie to przemyśleć a nie tylko panikować i reagować. Strach i emocjonalne reakcje wpakowały nas w ten bałagan i z całą pewnością nie wyciągną nas z tego.

Musimy również zdać sobie sprawę – tutaj i teraz, – że już dawno przekroczyliśmy linię w pełni rozwiniętej faszystowskiej dyktatury. Do tej pory ukrywała się przed ludźmi ale teraz zamierza podnieść zasłonę.

Nie jest już dłużej opcją brak działania lub pasywne posłuszeństwo organom władzy wynikające ze strachu bądź apatii. A przynajmniej nie jest to już opcją, jeśli choć trochę zależy nam na wolności naszej i co ważniejsze na wolności naszych dzieci i wnuków które w przeciwnym razie będą musiały spędzić większość swojego życia pod uciskiem podkutego globalnego buciora czystego, szczerego zła.

Słowo „zło” jest mocno nadużywane i nie rzucam go na wiatr ale mamy tu do czynienia ze złem w tym sensie, że jest ono odwrotnością życia (live – evil). Ci stojący za tą konspiracją chcą zmniejszyć ludzką populację i zmienić resztę w niewiele więcej niż pozbawione życia terminale komputerowe. Nie mają szacunku dla życia ani empatii dla tych którzy cierpią konsekwencje ich działań nieważne jak są odrażające.

Ostrzegałem o tym co nadchodzi od blisko 20 lat i to już nie „nadchodzi” – już tu jest. I proszę, żadnych więcej wymówek od czegokolwiek. Musimy nakreślić linię na piasku i powiedzieć mamy już dość.

Nigdy nie było to bardziej ważne niż teraz z konspiracją wymuszającą na globalnej populacji szczepienia przeciwko świńskiej grypie. Wirus świńskiej grypy został stworzony w laboratorium by stworzyć masową panikę z określoną intencją aby zmusić wszystkich do przyjęcia szczepionek. Problem-Reakcja-Rozwiązanie. Ten ”naturalny” wirus świńskiej grypy zawiera geny ludzi, ptaków i świń z kilku kontynentów.
Jeśli stworzysz i wypuścisz wirusa i wtedy implementujesz wyraźnie od dawna planowany program masowych szczepień, wtedy może istnieć tylko jeden sensowny wniosek: to nie grypa jest tu największym zagrożeniem – to szczepionki.

Skala i pęd planowanego programu szczepień jest szalona biorąc pod uwagę, że przeważająca większość tych którzy złapali wirusa ma bardzo umiarkowane symptomy. Dr Peter Holden z kontrolowanego przez Rothschildów Brytyjskiego Towarzystwa Medycznego stwierdził, że chociaż świńska grypa nie powoduje poważnych schorzeń to pragną rozpocząć masową kampanię szczepień rozpoczynając od „grup priorytetowych”. Hę?? Tutaj nie chodzi i nigdy nie chodziło o publiczne zdrowie.

Ci którzy podają szczepionki nie maja pojęcia co się w nich znajduje i jaki jest ich potencjalny efekt. To tylko „powtarzacze” myślący tak jak im powiedziano i robiący to co im powiedziano. Tylko ci w samym rdzeniu konspiracji i ci którzy zadadzą sobie trud zbadania tego wiedzą o jaką stawkę jest ta gra. Austriacka dziennikarka Jane Bürgermeister przedstawiła wraz z FBI kryminalne zarzuty przeciwko Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), Narodom Zjednoczonym (ONZ), Barackowi Obamie, Rockefellerom, Rothschildom i innym dotyczące spisku który wykryła, by zmniejszyć populację przy pomocy śmiercionośnych szczepionek przeciwko świńskiej grypie.

Stwierdziła, że ptasia i świńska grypa zostały opracowane w laboratoriach i wypuszczone na populację w celu dokonania masowego morderstwa poprzez szczepienia. Jej szczegółowy dokument nosi tytuł Dowody Bioterroryzmu (Bioterrorism Evidence). Pisze tutaj o Stanach Zjednoczonych ale to co mówi dotyczy wszystkich:

„Są dowody na to, że korporacyjny kryminalny syndykat z powiązaniami w rządzie na poziomie federalnym i stanowym zamierza przeprowadzić masowe ludobójstwo przeciwko obywatelom Stanów Zjednoczonych poprzez użycie sztucznego (genetycznie) wirusa pandemii grypy i przymusowego programu szczepień by spowodować masową śmierć i urazy i dokonać depopulacji Ameryki w celu przekazania kontroli nad Stanami Zjednoczonymi Narodom Zjednoczonym i podległym im siłom bezpieczeństwa (oddziałom ONZ z krajów takich jak Chiny, Kanada, Wielka Brytania i Meksyk).

Istnieją dowody na to, że organizacje takie jak – Światowa Organizacja Zdrowia, ONZ jak również farmaceuci produkujący szczepionki tacy jak Baxter i Novartis – są częścią jednego systemu pozostającego pod kontrolą kryminalnej grupy która posiada strategiczne przywództwo jak również sfinansowała rozwój, produkcje i wypuszczenie sztucznych wirusów w celu usprawiedliwienia masowych szczepień bronią biologiczną w celu wyeliminowania obywateli USA i zyskania kontroli nad majątkiem i zasobami Ameryki Północnej.

Motywacją dla tej zbrodni jest klasyczny rabunek chociaż jego skala i metoda są nowe w historii. Rdzeń tej grupy ustala swoje strategiczne cele w tajemnicy używając komisji takich jak Komisja Trójstronna i podczas osobistych kontaktów na dorocznych spotkaniach Grupy Bilderberg.”

Jane Bürgermeister jest rzadkim przypadkiem prawdziwej dziennikarki do tego stopnia, że została zwolniona ze stanowiska europejskiego korespondenta strony WWW Świata Odnawialnej Energii (Renewable Energy World) po tym jak złożyła pozew i przekazała sprawę FBI. Energia „Odnawialna” – to ich kręgosłup moralny i poczucie przyzwoitości potrzebuje odnowienia, ale pokazuje to jak wszystko jest kontrolowane.

To co Bürgermeister opisuje w swoim zeznaniu dla FBI jest podsumowaniem tego co próbowałem ujawnić w moich książkach i wykładach od blisko dwóch dekad. Kabała krzyżujących się wzajemnie rodzin chce wprowadzić globalną faszystowską dyktaturę całkowitej ludzkiej kontroli.

Ich narzędziem jest sieć tajnych stowarzyszeń ustawionych jak ponadnarodowa korporacja. Kwatery operacyjne są w Europie w miejscach takich jak Rzym, Londyn, Paryż, Bruksela i Berlin. Odnoszę się do tego jako do „Pająka” który dyryguje globalną siecią.

W każdym kraju istnieją sieci wykonawcze tajnych stowarzyszeń które odpowiadają przed „Pająkiem”. Ich zadaniem jest kontrolowanie polityki, bankowości, biznesu, wojska, mediów, medycyny etc… w wybranym kraju który chcą wprowadzić do swojej strefy wpływów „Globalnego Planu” dyktowanego przez „Pająka”. Ci na wewnętrznych poziomach tej struktury są kolektywne znani jako „Iluminaci”.

W ten sposób koordynują działania pomiędzy widocznie niepowiązanymi rządami, korporacjami, grupami medialnymi etc.. Dynastie Rothschildów i Rockefellerów (ten sam ród) jak od dawna to zresztą ujawniam, są w to fundamentalnie zamieszane i zdominowali medycynę farmaceutyczną i „zdrowotną” rządów na całym świecie.

Sieć kontroluje rządy, przemysł farmaceutyczny albo inaczej „Wielką Farmę”, Światową Organizację Zdrowia i agencje „ochrony” zdrowia publicznego takie jak Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorób Zakaźnych (CDC) w Stanach Zjednoczonych. W skrócie kontrolują oni cały system medyczny.

Kabała Iluminatów założyła globalne ciała takie jak Światowa Organizacja Zdrowia, Bank Światowy i Światową Organizację Handlu by przekierować władzę z rąk wielu ludzi do paru. Ich celem jest światowy rząd, światowy bank centralny, światowa waluta i światowa armia. Jeśli chcesz scentralizować władzę by wywrzeć globalną dyktaturę różnorodność jest twoim najgorszym koszmarem. Z tego samego powodu sieć Iluminatów stoi za „globalizacją” i stworzeniem super państwowych dyktatur takich jak Unia Europejska. Biorąc pod uwagę to zasadnicze tło nie była dla mnie zaskoczeniem lista nazwisk i organizacji w zeznaniu złożonym dla FBI przez Jane Bürgermeister:

„Przedstawia dokładne dowody na to, że oskarżonymi są: Barack Obama, Prezydent Stanów Zjednoczonych, David Nabarro – Koordynator ONZ ds. Grypy, Margaret Chan – Dyrektor Generalny Światowej Organizacji Zdrowia, Kathleen Sibelius – Sekretarz Departamentu Zdrowia i Usług dla Ludności (HHS), Sekretarz Janet Napolitano z Departamentu Bezpieczeństwa Narodowego, David de Rothschild – bankier, David Rockefeller – bankier, George Soros – bankier i między innymi Alois Stöger – austriacki minister zdrowia są częścią tego międzynarodowego korporacyjnego syndykatu zbrodni który maszeruje jedną falangą i by przeprowadzić swój plan ludobójstwa opracowali, wyprodukowali, składują i używają broni biologicznej by wyeliminować populację Stanów Zjednoczonych dla finansowych i politycznych korzyści.”

Bürgermeister mówi, że dowody wyraźnie wskazują na to, że spółki farmaceutyczne i międzynarodowe agencje rządowe aktywnie uczestniczą w produkcji, rozwijaniu, produkcji i dystrybucji czynników biologicznych sklasyfikowanych jako najbardziej zabójcza broń biologiczna na Ziemi. Mówi ona, że wirus świńskiej grypy został stworzony i wypuszczony za pomocą kontrolowanej przez Rothschildów i Rockefellerów – Światowej Organizacji Zdrowia – dokładnie tej samej grupy która następnie stwierdziła, że rozprzestrzenia się on tak szybko, że trzeba zadeklarować pandemię.

Obecnie symptomy „świńskiej grypy” są właściwie takie same jak zwykłej grypy i by zwiększyć oficjalne liczby łatwo jest nazywać wszystko „świńską grypą”. Brytyjski rząd ogłosił, że ludzie nie powinni już dłużej widywać się z lekarzem jeśli mają objawy grypy i zamiast tego wprowadzono system „diagnozy” przez telefon bez laboratoryjnego potwierdzenia. Jakie to wygodne dla ustawienia liczb:

– „Cześć, mam grypę doktorku…”

– „Myślę, że to świńska grypa więc cię zaszczepię.”

Jane Bürgermeister złożyła oskarżenia o bioterroryzm przeciwko gigantom farmaceutycznym takim jak Novartis, International AG umiejscowionym w Bazylei w Szwajcarii i jej spółce rodzicielskiej Baxter International w Deerfield w stanie Illinois. I zgadnijcie kto zapewnił większość szczepionek dla masowych szczepień – Baxter International i Novartis. Jest to ten sam Baxter International który wcześniej w tym roku „przez pomyłkę” wysłał do europejskich laboratoriów wirus ptasiej grypy i został on zmieszany z wirusem sezonowej grypy by stworzyć znacznie bardziej niebezpieczny szczep.

W zeszłym roku co najmniej 81 osób zostało zabitych przez wyprodukowany przez Baxter International produkt rozrzedzający krew – heparynę który został wyprodukowany w Chinach z między innymi świńskich wnętrzności. Czyż świat medycyny farmaceutycznej nie jest cudowny? Skażona heparyna również poważnie zaszkodziła setkom ludzi i ujawniono, że fabryka chińskiego dostawcy Baxtera nigdy nie została sprawdzona przez amerykańskie lub chińskie agencje „ochrony” publicznej.

Ponad 50 dializowanych pacjentów zmarło w 2001 z powodu wad sprzętu Baxter International i Baxter Healthcare Corporation, spółka pomocnicza Baxter International musiała wypłacić pozasądowe zadośćuczynienie w wysokości dwóch milionów dolarów dla stanu Kentucky. Baxter został przyłapany na podwyższaniu kosztów leków dożylnych sprzedawanych Kentucky Medicaid o nawet 1300 procent.

Rzeczywiście jest to spółka której można zaufać i jest teraz głównym źródłem dla szczepionek na świńską grypę która rządy na całym świecie chcą wywrzeć na całych populacjach z najbardziej minimalnymi testami bezpieczeństwa. Szczepionki przechodzą szybką drogę przez system regulacji z testami bezpieczeństwa trwającymi mniej niż tydzień. Jak zgłosił „The London Times”:

„Regulatorzy w Europejskiej Agencji Medycyny powiedzieli, że w szybkobieżnych procedurach biorą udział kliniczne próby „podrobionych” szczepionek podobnych do tych które będą użyte w największym programie szczepień od pokoleń. Zostaną one wprowadzone do ogółu populacji podczas gdy regulatorzy będą kontynuować jednoczesne kliniczne próby.”

Moje podkreślenie.

Wcale nie ma potrzeby dla „testów” z wyjątkiem tych na potrzeby opinii publicznej. Oni już wiedzą jakie jest ich działanie. Kompanie farmaceutyczne dostały nawet immunitet przed oskarżeniem o spowodowanie przez szczepionki śmierci lub urazów w dokumencie podpisanym przez Sekretarza Zdrowia i Ludzkich Interesów Obamy, panią Kathleen Sebelius.

Baxter International powiedziało, że do końca czerwca będzie rozwozić szczepionki na świńską grypę na całym świecie i że potencjalne zyski są fantastyczne ale nie chodzi tu głównie o pieniądzę. Chodzi tutaj o od dawna planowane masowe zmniejszenie liczby populacji.
Powiedziano nam, że spółki farmaceutyczne i Światowa Organizacja „Zdrowia” pracują w gorączce by opracować szczepionkę przeciwko ‚nowemu’ szczepowi świńskiej grypy znanemu jako H1N1, ale… czekajcie no tylko … Baxter International wypełniło patent na szczepionkę przeciwko H1N1 28 Sierpnia 2008.
Kliknijcie tutaj by przeczytać…
http://www.theoneclickgroup.co.uk/documents/vaccines/Baxter%20Vaccine%20Patent%20Application.pdf
Baxter – Podanie Patentowe Szczepionki US 2009/0060950 A1 mówi:

„… W szczególnie preferowanym składzie kompozycja lub szczepionka składa się z więcej niż jednego antygenu … takiego jak grypa typu A i typu B w szczególności wybranych od więcej niż jednego człowieka H1N1, H2N2, H3N2, H5N1, H7N7, H1N2, H9N2, H7N2, H7N3, H10N7, podtypy świńskiej grypy H1N1, H1N2, H3N1 i H3N2 podtypy psiej i końskiej grypy H7N7, H3N8 podtypy lub ptasiej H5N1, H7N2, H1N7, H7N3, H13N6, H5N9, H11N6, H3N8, H9N2, H5N2, H4N8, H10N7, H2N2, H8N4, H14N5, H6N5, H12N5 podtypy.”

Patent został opublikowany w Marcu 2009, na miesiąc przed tym jak wirus został wypuszczony w Meksyku w Kwietniu ale został on wypełniony przed tym zanim oficjalnie podano to do wiadomości. Jest to najbardziej oczywiste ustawienie sprawy jakie kiedykolwiek widzieliście.

Patent nie wyklucza następujących składników i ostrzeżenia przed toksycznością:

„Dogodne składniki mogą zostać wyselekcjonowane z mineralnych żeli, wodorotlenku aluminium, substancji powierzchniowo czynnych, lizolecytyny, pluronic polyols, polyanions lub emulsji olejowych takich jak woda lub ich kombinacji. Oczywiście wybór składników zależy od zamierzonego użytku. Np. toksyczność może zależeć od wybranego organizmu i może się wahać od zerowej do bardzo wysokiej toksyczności.”

Ładnie…

Kolejną zamieszaną w to korporacją Wielkiej Farmy jest Novartis ze Szwajcarii. Jej kierownik wykonawczy Daniel Vasella jest regularnym uczestnikiem tajnych spotkań Bilderbergów których od dawna ujawniałem w moich książkach. Grupa Bilderberg Group nazwana w zeznaniu Jane Bürgermeister dla FBI jest tworem dynastii Rothschildów i od dziesięcioleci była administrowana przez ludzi takich jak David Rockefeller i Henry Kissinger.

Odpowiada ona przed tajnym stowarzyszeniem Rothschildów w Brytanii zwanym Okrągłym Stołem. Na początku przewodził mu agent Rothschildów Cecil Rhodes który w imieniu tej rodziny złupił Południowa Afrykę. Vasella uczestniczył w spotkaniu Bilderbergów ostatniego Maja właśnie wtedy kiedy został zaaranżowany strach przed świńską grypą i bingo, jego spółka przychodzi ze swoja szczepionką.

Nie mówię, że duża liczba ludzi umrze natychmiastowo. Jest to z całą pewnością możliwe ale raczej nie skłoniłoby to innych do kontynuowania szczepień. U niektórych efekt może być natychmiastowy, /.prawdopodobnie średni lub długoterminowy u większości by ukryć prawdziwe źródło ich problemów. Wiemy jednak, że widzimy długo planowany plan dla masowych szczepień opracowany przez ludzi których nic nie mogłoby obchodzić mniej niż zdrowie populacji. To mówi wszystko o ich prawdziwej motywacji ale tylko ci w cieniu wiedzą jaki będzie zaprojektowany efekt.

Z całą pewnością będzie to wycelowane w ludzki układ odpornościowy. Kiedy zostanie on wyłączony to koniec i widzimy to z niszczycielem odporności który nazywamy AIDS. Ludzie nie umierają z powodu AIDS, umierają z powodu chorób z którymi system odpornościowy normalnie by sobie poradził.
Wspaniała praca takich ludzi jak badacz i autor Patrick Jordan ujawnia rozwijający się plan by zabić wielką liczbę ludzi poprzez opracowane wirusy i szczepionki. Mówi, że od dawna udoskonalali szczepionki które wyłączają ludzki system odpornościowy i oddziały USA często były używane jako świnki doświadczalne.

Badania Patricka Jordana odkrywają trójstopniowy system szczepionek które opracowali Iluminaci. Pierwszy zastrzyk wyłącza białe krwinki (system odpornościowy), drugi wprowadza wirusy i trzeci znów włącza system odpornościowy.

W okresie pośrednim wirusy rozprzestrzeniają się po ciele ale osoba nie czuje się chora ponieważ system odpornościowy ich nie zwalcza. Kiedy system odpornościowy znów startuje przypuszcza on taki szturm na koktajl wirusów, że zabija to ciało.

Jest to znane jako „burza cytokinowa” kiedy system odpornościowy jest tak okrążony, że wysyła zbyt dużo antyciał w tym samym czasie do dotkniętych obszarów ciała, tak że ciało zabija się samo.

Chodzi również o to, że Światowa Organizacja Zdrowia poprosiła o to by w szczepionkach były żywe wirusy świńskiej grypy i jest całkiem możliwe, że poszerzą i być może zwiększą siłę wirusa poprzez szczepionkę. Strona WHO mówi:

„W obliczu ograniczonej osiągalności szczepionek na poziomie globalnym i potencjalnej potrzeby ochrony przed „dryfującymi” szczepami wirusów SAGE rekomenduje jako ważne promowanie i używanie szczepionek takich jak te które są formułowane z dodatkami olejów w wodzie i chemiczna żywotność szczepionek jest ważna.”

Dowody Jane Bürgermeister zostały poparte przez Wayne’a Madsena, byłego oficera wywiadu marynarki, obecnie dziennikarza dochodzeniowego. Powiedział, że na samym szczycie naukowcy ONZ wywnioskowali, że wirus świńskiej grypy ma pewne ‚wektory’ transmisji które sugerują, że nowy szczep grypy został genetycznie sfabrykowany jako broń biologiczna. Eksperci ONZ wierzą, że Ebola, HIV/AIDS i obecny wirus świńskiej grypy A-H1N1, że wszystkie one są czynnikami wojny biologicznej. Madsen pisze:

„Przeszłe wybuchy grypy rozprzestrzeniały się ze świń na ludzi którzy potem przekazywali ją innym ludziom. Jednakże wraz z A-H1N1 nie odnotowano infekcji wśród świń. W rzeczywistości, według Centrum ds. Chorób Zakaźnych i Zapobiegania nie zgłoszono żadnych zachorowań świń (świńska grypa, końska grypa, psia grypa – to brzmi groźnie , kiedyś zwano to świńskim lub kurzym pomorem i tyle, ludzie, w tym mój dziadek jedli to mięso i nigdy nie było żadnych przypadków zachorowań wśród ludzi – przypis tłumacza). W rzeczywistości według Centrum d. Chorób Zakaźnych i Zapobiegania (CDC), A-H1N1 posiada segmenty genów z północnoamerykańskich świń, szczepów ludzkiej i kurzej grypy i segmenty z euroazjatyckiej świńskiej grypy (czyli niewystępującą w naturze kombinację rozmyślnie stworzoną i wypuszczoną z laboratorium genetycznego – przypis tłumacza).”

Wayne Madsen mówi również, że jego źródła potwierdzają, że Centrum ds. Chorób Zakaźnych i Zapobiegania i armia USA odzyskały ciało kobiety Inuitów która zmarła w 1918 w Brevig Mission na Alasce w wyniku wybuchu epidemii grypy Hiszpanki która w ciągu 18 miesięcy zabiła na całym świecie 100 milionów ludzi.

Madsenowi powiedziano, że materiał genetyczny z ciała zapewnił podstawy dla rozwoju szczepu ‚ptasiej grypy’ H5N1 w laboratorium Instytutu Medycznego Chorób Zakaźnych Armii USA w Fort Detrick w stanie Maryland (To prawdziwa cholerna mała fabryczka zarazy – przypis tłumacza). Te laboratoria były źródłem pochodzenia ataków wąglikiem na Kongres USA (i wielu pomniejszych ataków pocztowych Al Kaidy – CIA – przypis tłumacza)) i celem mediów krótko po 11 Września 2001-go.

Dla tych którzy są nowi dla tego rodzaju informacji wszystko to brzmi jak coś z serialu Strefa Mroku – Twilight Zone lecz muszą oni zrozumieć, że owe rodziny Iluminatów są kompletnie szalone. Nie myślą tak jak większość ludzi więc nie osądzajcie proszę tego co mogą zrobić na podstawie tego co wy byście zrobili. To nie jest to samo ponieważ oni nie są tacy sami.

Plany Iluminatów dla świata nie wyłączają masowego zmniejszenia populacji i wszczepienia mikrochipów każdemu mężczyźnie, kobiecie i dziecku. Microchipy pozwoliłyby na śledzenie każdego przez 24/7 ale sięga to wiele dalej.

Technologia komputerowa komunikująca się z chipami ma potencjał by manipulować ludźmi umysłowo, emocjonalnie i fizycznie. Można to robić na skalę masową lub pojedynczo poprzez unikalny sygnał nadajnika-odbiornika. Zabicie kogoś na odległość byłoby igraszką.

Wspominam o tym ponieważ, jak wiedzą o tym czytelnicy moich książek w 1997 naukowiec CIA powiedział mi, że mikrochipy opracowywane w tajnych rządowych wojskowych projektach badawczych były nawet wtedy wystarczająco małe by można je było wstrzyknąć igłami hipodermicznymi w programach szczepień. Z taką nanotechnologią nikt by o tym nie wiedział.

Oszukańcza panika świńskiej grypy z 1976-go była testem polowym dla tego co dzieje się teraz. Te rzeczy są planowane daleko naprzód i ci chorzy ludzie są ekstremalnie drobiazgowi w swoich przygotowaniach.

Panika zaczęła się wraz ze śmiercią rekruta w Fort Dix w New Jersey o której rząd powiedział, że została spowodowana przez ‚świńską grypę’. Rekrut był jedynym zmarłym z powodu wirusa w 1976 ale rząd naciskał na program szczepień dla wszystkich amerykanów wspierany przez kampanię oburzającej propagandy opartej jak zawsze zresztą na straszeniu ludzi. Kliknij tutaj dla przykładu.

Rezultat był taki, że co najmniej 25 osób zostało zabitych przez szczepionkę a setki doznało poważnych urazów podczas gdy rekrut z Fortu Dix był jedynym zmarłym z powodu świńskiej grypy – a i to tylko w przypadku jeśli rząd powiedział prawdę o diagnozie. Zmierzamy teraz do powtórki tylko na znacznie większą skalę.

Rządy Brytanii i Ameryki przygotowały wystarczającą ilość szczepionek na świńską grypę dla całych populacji swoich krajów i inne kraje podążają za ich krajem. Oczywiście, że tak robią; „Pająk” tego żąda.

Jest jasne, że zamierzają uczynić szczepienia przymusowymi i zagrozić rodzicom odebraniem im dzieci jeśli odmówią poddania się temu faszyzmowi. Nawet przed tym nacisk na rodziców by poddali się dyktatowi państwa zwiększy się w znaczącym stopniu.

Zdominowane przez Rockefellerów Centrum ds. Chorób Zakaźnych (CDC) w Stanach Zjednoczonych powiedziało, że dzieci które nigdy nie miały ‚szczepień’ przeciwko grypie mogą potrzebować czterech szczepień na jesieni – dwóch dla grypy sezonowej i dwóch na świńską grypę. Wynagrodzimy im stracony czas co? Inne dzieci otrzymają trzy zastrzyki, zauważcie, że są to trzy zastrzyki według informacji Patricka Jordana.

Lider Rothschildów-Rockfellerów, Barack Obama zażądał by jego ustawa o „reformie zdrowotnej” została prawnie zatwierdzona do kwietnia tuż przed masowymi szczepieniami. Ustawa została zatwierdzona w tym tygodniu przez Senat Zdrowia, Edukacji, Pracy i Komitet Emerytalny i nie wyklucza to wzięcia na cel rodziców którzy nie zaszczepili swoich dzieci. Autoryzuje to Orwellowski ‚demonstracyjny program usprawnionej immunizacji’. Ustawa mówi:

„Pod tym programem CDC zapewni stanom fundusze by usprawnić proces immunizacji pokrywający dzieci, młodzież i dorosłych poprzez użycie opartych na dowodach interwencji. Stany mogą użyć funduszy by wdrożyć interwencje które są rekomendowane przez Obywatelskie Służby Prewencyjne takie jak przypomnienia lub przywołania dla pacjentów lub zaopatrzeniowców lub dla wizyt domowych.”

„Interwencje”? „Wizyty domowe”? Stąd tylko jeden krok od immunizacji twoich dzieci siłą lub aresztowania cię za odmowę posłuszeństwa. „Rekomendacje” Światowej Organizacji Zdrowia wiążą blisko 200 krajów członkowskich kiedy alarm pandemiczny zostanie zadeklarowany pod Międzynarodowym Aktem Regulacji Zdrowia z 2005 i planu pandemicznego WHO z kwietnia tego roku.

Margaret Chan, Dyrektor Generalny WHO zadeklarowała pandemię świńskiej grypy kiedy jej nie było i te przeciwawaryjne władze mogą zostać aktywowane i ten sługus kabały Rothschildów-Rockefellerów zamierzaj rekomendować przymusowe szczepienia. Właściwie już to zrobiła. Rada doradcza WHO w sprawach polityki szczepień składa się również po części z kierowników z … Baxter, Novartis, GSK i Sanofi Pasteur.

W zeszłym tygodniu Margaret „Bójcie się” Chan -ostrzegała przed globalną pandemią odpornej na leki gruźlicy która może być nieuchronnie bliska i nieść ze sobą potencjalnie ‚katastrofalne konsekwencje’. Następnie bełkocze dalej…

„Już teraz sytuacja jest alarmująca i bardzo szybko może stać się o wiele gorsza. Jest to sytuacja która może wyrwać się spod kontroli. Możecie to nazwać bombą czasową lub beczką prochu. W jakikolwiek sposób na to nie spojrzysz jest to potencjalnie wybuchowa sytuacja.”

Rany, zejdź na ziemię kobieto. Kiedy gruźlica „eksploduje”? Myślę, że wtedy kiedy sami rozprowadzą ją w wystarczającym stopniu.

To co dzieje się teraz było planowane od bardzo długiego czasu. Budowlańcy pracowali od miesięcy w wysoce potajemnej operacji w budynku rady zwanym Westridge leżącym na wprost od mojego domu na Wyspie Wight. Sami budowlańcy stali się bardzo podejrzliwi kiedy jedna grupa dostawała dla jednej części pracy i wtedy całkowicie nowa grupa została sprowadzana dla następnej i tak dalej. Ani jedna grupa nie widziała pełnego obrazu sytuacji i teraz by dokończyć robotę pojawiają się ludzie w nieoznakowanych białych vanach. Patrzyłem przez okno niedaleko wyjścia pożarowego kiedy wszyscy już odeszli i wyraźnie jest to jakiegoś rodzaju centrum anty awaryjne. Budowlańcom powiedziano, że muszą skończyć swoją robotę do połowy Czerwca bez opóźnień i najwyraźniej coś podobnego dzieje się w całym kraju.

Jeśli posłuchasz uważnie Ciemne Garnitury już ci mówią co ma się stać. Jak powiedziałem w ostatnim artykule wciąż słyszę od różnych agencji i krajów mantrę o zagrożeniach ze strony masowego zwiększenia się świńskiej grypy na jesieni i teraz ich celem jest naprawdę ruszyć do przodu z masowymi szczepieniami.
Teraz słyszę, że w tym samym okresie wirus może stać się bardziej śmiercionośny i równie dobrze może być tak, że planują zwiększyć liczbę tych którzy umrą na świńską grypę by wygenerować wśród ludzi więcej paniki i żądań dla tego by być zaszczepionym. Nie powinniśmy jednakże zapominać, że ‚normalna grypa’ zabija rocznie setki tysięcy ludzi na całym świecie. Nie miejcie wątpliwości co do tego, że ci ludzie zostaną teraz oficjalnie wciągnięci na listę ludzi zmarłych w wyniku świńskiej grypy niezależnie od tego czy tak było czy nie.
Zawsze będzie to do tego zmierzać i świadomi ludzie muszą być silni i trzymać się razem w zbiorowym braku współpracy. Ci szaleńcy chcą dostępu do naszych ciał i ciał naszych dzieci z powodów które nie mają nic wspólnego ze zdrowiem.

Większość ludzi ustawi się w szeregu ze swoimi dziećmi jak dobre, posłuszne małe owce. Zaakceptują oni oczywiste kłamstwa i władze użyją tych ludzi by wycelować ich w ludzi którzy odmówią. Usłyszycie nonsensy takie jak „Narażasz przez to moje dziecko”.

W rzeczywistości to zaprogramowani ludzie którzy trzymają się szeregu narażają wszystkie dzieci na niebezpieczeństwo. Władze będą twierdzić, że ci którzy się nie zgodzą zapobiegają „odporności stada” podczas gdy wszystkim co zrobili było wycofanie się z mentalności stada.

Jest to czas dla ludzi o podobnych umysłach by zebrali się razem we wzajemnym wsparciu i przygotowali swoją strategię dla pokojowego braku współpracy. O wiele większa siła leży w liczbie niż w robieniu tego samotnie.

Nie możemy się poddać przymusowym szczepieniom ani naciskowi tych którym brak własnego umysłu i woli. Jeśli nie wykorzystamy naszej wolności by powstrzymać państwo przed wymuszeniem na nas i na naszych dzieciach to jaka jeszcze wolność nam do cholery pozostanie?

POWIEDZ NIE SZCZEPIONKOM

Źródło:www.davidicke.com

Reklamy

Komentarzy 10 to “Szczepieniom powiedz nie!!!”

 1. Krzysiek Says:

  LEADING THE NEWS
  H1N1 Vaccine May Be Linked To Increased Risk Of Guillain-Barre Syndrome.
  The Los Angeles Times (7/11, Maugh) „Booster Shots” blog reports, „The vaccine that protects against influenza A (H1N1), commonly known as swine flu,” produced „a very small increase in the risk of Guillain-Barre syndrome when given to people older than 50, according to” research published in the Journal of the American Medical Association. For the study, „Dr. Philippe De Wals of Laval University in Quebec City, Canada, and his colleagues examined medical records in provincial hospitals for the period from October 2009 through March 2010, when 4.4 million Canadians were vaccinated using the non-adjuvanted vaccine.” The researchers „found 83 confirmed cases of Guillain-Barre syndrome, including 25 among people who had received the vaccine.”

  Reuters (7/11) quotes Dr. Claudia Vellozzi, deputy director of the Immunization Safety Office at the US Centers for Disease Control and Prevention, who was not involved with the study, as saying, „The risk is pretty small.”

  The UK’s Telegraph (7/11, Smith) reports, „The Health Protection Agency in Britain has examined rates of the disease here during and after the pandemic and found there was no increase in vaccinated people.”

  Study: H1N1 Vaccine Safe For Pregnant Women And Their Babies. HealthDay (7/11, Gordon) reports, „Although hastily created in response to the pandemic threat posed by the H1N1 flu virus, the vaccine for H1N1 is safe, even for expectant mothers and their babies,” according to research published in the Journal of the American Medical Association.

  Medscape (7/11, Lewis) reports that investigators „conducted an observational cohort study to assess association of adjuvanted influenza A(H1N1)pdm09 vaccine during pregnancy with elevated risk for major birth defects, preterm birth, and fetal growth restriction.” The researchers „collected data on 6989 vaccinated pregnant women from several Danish national registries who delivered between November 2, 2009, and September 30, 2010.”

  MedPage Today (7/11, Neale) reports that the investigators found that „pregnant women given” the vaccine „were not more likely to give birth prematurely or to have a child with major birth defects or a small size for gestational age.” WebMD (7/11, Mann) also covers the story.

  From: http://us.mc1848.mail.yahoo.com/mc/welcome?.partner=sbc&.gx=1&.tm=1342016884&.rand=811g7nk7ujgb7#_pg=showMessage&sMid=0&&filterBy=&.rand=223701014&midIndex

 2. Uncivilisable Says:

  Szczepienia nie będą obowiązkowe!
  16 Wrzesień 2011 Dodaj komentarz Przeskoczenie do uwag

  Prof. Dorota Majewska, 15.09.2011

  Szanowni Państwo,

  Wygląda, że solidarność oraz presja rodziców na MZ i Sanepid przyniosły pozytywny skutek. Możecie sobie pogratulować zwycięstwa. Już nie można będzie terroryzować w Polsce rodziców za wybór nieszczepienia ich dzieci.

  Nie można jednak spoczywać na laurach, bo jak wiemy z doświadczeń innych narodów, producenci szczepionek stale wymyślają nowe formy nacisków na rodziców i polityków, żeby zwiększyć sprzedaż szczepionek (ten biznes przynosi im dziesiątki miliardów $ rocznie).

  Np. w Kalifornii producenci szczepionek przekupują legislatorów, żeby ustalili prawa, które de facto zniosą prawa rodzicielskie. Chodzi o to, żeby to nie rodzice, ale niedojrzałe 10-12 latki, które nie rozumieją zagrożeń dla ich życia i zdrowia ze strony szczepień, same decydowały w szkole pod nieobecność rodziców o tym, czy dać się zaszczepić.

  To jest groźne zjawisko, które może zawitać i to Polski, wiec trzeba dzieci uświadamiać i ostrzegać.

  Pozdrawiam

  DM

  „Wczoraj (13.07.2011) w tvp Info o godz. 2245 w wiadomościach wystąpił rzecznik GIS z informacją, że jeszcze za tej kadencji sejmu zostanie zmieniona ustawa i szczepienia nie będą obowiązkowe. Stwierdził również, że obowiązek szczepień jest anachroniczny i Sanepid nie będzie karał za odmowę szczepień, lecz będą uświadamiać rodziców jakim dobrodziejstwem są szczepienia.

  Informacja o szczepieniach od 28 minuty”.
  http://tvp.info/info-dziennik/wideo/13072011-2245/4753640

 3. Barbara Liniewska Says:

  Wspanialy artykul.

 4. waris Says:

  ja w życiu nie byłam szczepiona!mam 26 lat i jakoś żyje moja mama zawsze była przeciwniczką szczepień,więc powinnam być jej wdzięczna!nie choruje w ogóle nie pamiętam kiedy miałam jakąś grypę!!!na szczepionkach firmy farmaceutyczne chcą zbić kasę i tyle!!

 5. EWA Says:

  NIE POZWOLE MOJEJ RODZINIE NA ZADNE SZCZEPIENIA,A WITAMINA D-MUSZĘ SIĘ DOWIEDZIEĆ WIĘCEJ BO JAKOŚ NIE CHCE MI SIĘ WIERZYĆ ZEBY BYŁA TAK CUDOWNYM LEKIEM.

  • Jacolo Says:

   Witamina D nie jest lekiem, jak każda inna, tylko niedobór powoduje choroby, organizm nie ma skąd pobierać potrzebnych składników bo teraźniejsze jedzenie jest po prostu „puste” nie ma nic odżywczego. Do samochodu jak nie wlejesz paliwa tez nie pojedzie, dla ludzkiego organizmu paliwem są witaminy i minerały potrzebne do jazdy 🙂

  • Uncivilisable Says:

   dla kogos kto je w MCdonaldsie witamina DF czy inna bedzie lekiem bo skad ma on czeprac ta witamine?dzieciaki siedza caly dzien w domach no bo „przeciez tylu bandytow i „”pedofioli””grasuje – (co jest zreszta nastepna bzdura) i to gdzie maja zdobyc witamine D ktora bioerze sie ze slonca. Nowoczesne mamusie wychoweujace swoje dzieciaczki bezstresowo daja na obiady „pyszne pozywienie” z torebki lub jeszcze lepiej odwiedzaja pana McDonalda zeby najesc sie do woli wiec trudno sie dziwic ze potem mowia o witaminach jak o cudzie znad wisly. A tak prosto powrocic do dawnego stylu !

  • hujo Says:

   Jestem, za przymusowym szczepieniem urzednikow panstwowych.Koniec zlodziejskiej wladzy

 6. lucyna Says:

  nie szczepic sie przecif grypie

 7. Pola Laska Says:

  Dobry artykuł. Szok !


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: